reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

26-28.08 Polsat Sport: Mistrzostwa Polski i futbol

dodano: 2023-08-25 11:57 | aktualizacja: 2023-08-25 17:19
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 26-27 sierpnia br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: mistrzostwa Europy siatkarek, mistrzostwa świata U-21 siatkarek, mecz towarzyski siatkarzy, siatkówka plażowa, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Cinch Premiership, Brasileirão Assaí Série A, LaLiga EA Sports, Ligue 1 Uber Eats, Serie A Tim, Ultimate Fighting Championship (UFC), PGE Ekstraliga, badminton, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV4, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: mistrzostwa Europy siatkarek (więcej tutaj), mistrzostwa świata U-21 siatkarek (więcej tutaj), mecz towarzyski siatkarzy, siatkówka plażowa (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Cinch Premiership (więcej tutaj), Brasileirão Assaí Série A (więcej tutaj), LaLiga EA Sports (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), PGE Ekstraliga (więcej tutaj), badminton (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

26 sierpnia (sobota)
5:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Highlights Show” - magazyn, Eleven Sports 2

5:10 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 siatkówka plażowa, finał mistrzostw Polski siatkarzy w Starych Jabłonkach: 1/8 finału, Polsat Sport Extra

9:20 siatkówka plażowa, finał mistrzostw Polski siatkarzy w Starych Jabłonkach: 1/8 finału, Polsat Sport Extra

9:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 badminton, mistrzostwa świata w Kopenhadze: półfinały, Polsat Sport Premium 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:10 siatkówka plażowa, finał mistrzostw Polski siatkarek w Starych Jabłonkach: 2. runda, Polsat Sport Extra

11:00 siatkówka plażowa, finał mistrzostw Polski siatkarzy w Starych Jabłonkach: 3. runda, Polsat Sport Extra

11:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:00 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): UFC Fight Night, Polsat Sport

12:00 siatkówka plażowa, finał mistrzostw Polski siatkarzy w Starych Jabłonkach: 3. runda, Polsat Sport Extra

12:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

13:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV4

13:00 siatkówka plażowa, finał mistrzostw Polski siatkarek w Starych Jabłonkach: ćwierćfinał, Polsat Sport Extra

13:00 badminton, mistrzostwa świata w Kopenhadze: półfinały, Polsat Sport Premium 1

13:25 piłka nożna, Cinch Premiership: Ross County FC Dingwall - Rangers FC Glasgow, Polsat Sport News

14:00 siatkówka plażowa, finał mistrzostw Polski siatkarzy w Starych Jabłonkach: ćwierćfinał, Polsat Sport Extra

14:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Katowice - Resovia Rzeszów, Polsat Box Go

15:00 siatkówka plażowa, finał mistrzostw Polski siatkarzy w Starych Jabłonkach: ćwierćfinał, Polsat Sport Extra

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 badminton, mistrzostwa świata w Kopenhadze: półfinały, Polsat Sport Premium 1

16:15 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

17:00 siatkówka, mecz towarzyski siatkarzy: Polska - Ukraina, Polsat Sport

17:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Polonia Warszawa - Motor Lublin, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga World” - magazyn, Eleven Sports 3

17:45 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarek, 1/8 finału: Francja - Rumunia, Polsat Sport Extra

17:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:45 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

17:50 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

18:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

18:20 żużel, PGE Ekstraliga: zapowiedź, Eleven Sports 1

18:25 piłka nożna, Serie A Tim: Frosinone Calcio - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 2

18:25 piłka nożna, Serie A Tim: AC Monza - Empoli FC, Eleven Sports 3

18:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - Stade Brestois 29 Brest, Eleven Sports 4

19:00 żużel, PGE Ekstraliga, półfinał: Tauron Włókniarz Częstochowa - Platinum Motor Lublin, Eleven Sports 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Górnik Łęczna - Wisła Płock, Polsat Box Go

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: AC Milan Mediolan - Torino FC Turyn, Eleven Sports 2

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: Hellas Verona Werona - AS Roma Rzym, Eleven Sports 3

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - RC Lens, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 2

21:00 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarek, 1/8 finału: Włochy - Hiszpania, Polsat Sport

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

22:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

22:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga World” - magazyn, Eleven Sports 1

22:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

23:00 tenis ziemny, turniej ATP w Winston-Salem: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Świat Luciano Spallettiego - reportaż z Toskanii” - reportaż, Eleven Sports 3

23:05 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga World” - magazyn, Eleven Sports 2

23:25 piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: CR Flamengo Rio de Janeiro - SC Internacional Porto Alegre, Polsat Sport News

23:25 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga World” - magazyn, Eleven Sports 4

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:45 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

Noc z 26 na 27 sierpnia (z soboty na niedzielę)
0:30 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

0:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

0:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

0:50 siatkówka, mistrzostwa świata siatkarek U-21 w Meksyku: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport

1:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3:25 „SuperLudzie Extra” - magazyn, TV6

3:50 siatkówka, mistrzostwa świata siatkarek U-21 w Meksyku: finał, Polsat Sport

4:10 boks tajski: „Gala Muay Thai we Wrocławiu” - magazyn, Polsat Sport Fight

27 sierpnia (niedziela)
5:00 Magazyn, Super Polsat

5:00 Magazyn, TV6

5:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga World” - magazyn, Eleven Sports 3

5:25 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

5:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

6:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 siatkówka plażowa, finał mistrzostw Polski siatkarek w Starych Jabłonkach: półfinał, Polsat Sport Extra

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:25 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 siatkówka plażowa, finał mistrzostw Polski siatkarzy w Starych Jabłonkach: półfinał, Polsat Sport Extra

11:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:50 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 siatkówka plażowa, finał mistrzostw Polski siatkarek w Starych Jabłonkach: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Extra

12:00 badminton, mistrzostwa świata w Kopenhadze: finał, Polsat Sport Premium 2

12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Wisła Kraków - Arka Gdynia, Polsat Sport

12:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 „Świat Luciano Spallettiego - reportaż z Toskanii” - reportaż, Eleven Sports 3

12:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Stade Rennais FC Rennes - Le Havre AC Hawr, Eleven Sports 1, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 2

13:00 siatkówka plażowa, finał mistrzostw Polski siatkarzy w Starych Jabłonkach: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Extra

13:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

14:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Kroniki LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

14:25 piłka nożna, Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - Almere City FC, Polsat Sport News

14:30 siatkówka plażowa, finał mistrzostw Polski siatkarek w Starych Jabłonkach: finał, Polsat Sport Extra

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Stal Rzeszów - Chrobry Głogów, Polsat Box Go

15:30 siatkówka plażowa, finał mistrzostw Polski siatkarzy w Starych Jabłonkach: finał, Polsat Sport Extra

14:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: FK Jablonec - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

15:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:45 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

16:30 siatkówka plażowa, finał mistrzostw Polski siatkarek i finał mistrzostw Polski siatkarzy w Starych Jabłonkach: ceremonia medalowa, Polsat Sport Extra

16:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: Villarreal CF - FC Barcelona, Eleven Sports 1

16:45 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarek: 1/8 finału, Polsat Sport

17:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

17:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: FC Lorient - Lille Olympique Sporting Club, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:45 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarek, 1/8 finału: Holandia - Szwajcaria, Polsat Sport Extra

17:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:45 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga World” - magazyn, Eleven Sports 2

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Znicz Pruszków, Polsat Box Go

17:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - MFK Karvina Karwina, Polsat Sport News

18:25 piłka nożna, Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 2

18:25 piłka nożna, Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - US Lecce, Eleven Sports 4

19:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:25 piłka nożna, LaLiga EA Sports: Valencia CF Walencja - CA Osasuna Pampeluna, Eleven Sports 3

19:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:45 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarek: 1/8 finału, Polsat Sport

20:00 piłka nożna, Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 1

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Genoa CFC Genua, Eleven Sports 2

20:45 siatkówka, mistrzostwa Europy siatkarek, 1/8 finału: Bułgaria - Słowacja, Polsat Sport Extra

21:25 piłka nożna, LaLiga EA Sports: Athletic Club Bilbao - Real Betis Balompie Sewilla, Eleven Sports 3

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

23:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga World” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 „Świat Luciano Spallettiego - reportaż z Toskanii” - reportaż, Eleven Sports 4

23:25 piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: Athletico Paranaense Kurytyba - Fluminense FC Rio de Janeiro, Polsat Sport News

23:25 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:35 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

23:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

Noc z 27 na 28 sierpnia (z niedzieli na poniedziałek)
0:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

3:05 „SuperLudzie Extra” - magazyn, TV4

4:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

639 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

579 zł Więcej...