reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

17-19.06 Polsat Sport: FEN47 i walka piłkarzy o Euro

dodano: 2023-06-16 12:01 | aktualizacja: 2023-06-16 20:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 17-18 czerwca br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Liga Narodów siatkarek, siatkówka plażowa, Liga Narodów piłkarzy, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy, futbol amerykański - European League of Football, Fight Exclusive Night (FEN), Ultimate Fighting Championship (UFC), Moto2, Moto3, MotoGP, MotoE, Tour de Suisse, Sopot Horse Show, badminton oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Liga Narodów siatkarek (więcej tutaj), siatkówka plażowa (więcej tutaj), Liga Narodów piłkarzy (więcej tutaj), eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy (więcej tutaj), futbol amerykański - European League of Football (więcej tutaj), Fight Exclusive Night (FEN) (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP, MotoE (więcej tutaj), Tour de Suisse (więcej tutaj), Sopot Horse Show (więcej tutaj), badminton (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

17 czerwca (sobota)
5:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: podsumowanie sezonu 2022/2023, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:20 siatkówka, Liga Narodów siatkarek: Dominikana - Kanada, Polsat Sport

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

9:25 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

10:50 siatkówka, Liga Narodów siatkarek: Holandia - Włochy, Polsat Sport

10:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

11:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 3

12:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 1. wyścig w klasie MotoE, Polsat Sport Premium 2

12:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

13:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

13:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

13:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

13:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

13:50 jeździectwo: Sopot Horse Show, Super Polsat i Polsat Sport Fight

14:00 (TVP Sport) i 14:20 (Polsat Sport) siatkówka, Liga Narodów siatkarek: Chiny - Polska, Polsat Sport i TVP Sport

14:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

14:35 kolarstwo, Tour de Suisse, 7. etap: Tübach - Weinfelden, Polsat Sport Extra

14:50 piłka nożna, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Litwa - Bułgaria, Polsat Sport News

14:50 piłka nożna, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Luksemburg - Liechtenstein, Polsat Box Go

15:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: sprint w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: 2. wyścig w klasie MotoE, Polsat Sport Premium 2

17:00 piłka nożna, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: skróty, Polsat Sport

17:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:00 „Świat Luciano Spallettiego - reportaż z Toskanii” - reportaż, Eleven Sports 3

17:15 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:35 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

17:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:50 piłka nożna, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Norwegia - Szkocja, Polsat Sport

17:50 piłka nożna, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Czarnogóra - Węgry, Polsat Sport News

17:50 piłka nożna, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Azerbejdżan - Estonia, Polsat Box Go

18:30 (Polsat Sport Fight) i 20:00 (Super Polsat) Fight Exclusive Night 47: Orlen Paliwa Fight Night (FEN47: Orlen Paliwa Fight Night) w Ostródzie, Super Polsat i Polsat Sport Fight

18:50 siatkówka, Liga Narodów siatkarek: Brazylia - Niemcy, Polsat Sport Extra

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Post Season” - magazyn, Eleven Sports 2

20:35 piłka nożna, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Albania - Mołdawia, Polsat Sport

20:35 piłka nożna, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Wyspy Owcze - Czechy, Polsat Sport News

20:35 piłka nożna, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Portugalia - Bośnia i Hercegowina, Polsat Sport Premium 1

20:35 piłka nożna, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Belgia - Austria, Polsat Sport Premium 2 i TVP Sport

20:35 piłka nożna, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Islandia - Słowacja, Polsat Sport Premium 3

20:35 piłka nożna, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: Cypr - Gruzja, Polsat Box Go

21:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

21:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Kroniki LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:20 siatkówka, Liga Narodów siatkarek: Japonia - Stany Zjednoczone Ameryki, Polsat Sport Extra

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 piłka nożna, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: skróty, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 17 na 18 czerwca (z soboty na niedzielę)
0:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 2

1:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:30 „Świat Luciano Spallettiego - reportaż z Toskanii” - reportaż, Eleven Sports 2

2:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: podsumowanie sezonu 2022/2023, Eleven Sports 3

2:55 „SuperLudzie Extra” - magazyn, TV6

2:55 MMA: KSW54, Polsat Sport Fight

3:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

4:00 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): UFC Fight Night, Polsat Sport

18 czerwca (niedziela)
5:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A: Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 badminton, turniej BWF World Tour w Dżakarcie: finał, Polsat Sport News i Polsat Sport Premium 1

7:20 siatkówka, Liga Narodów siatkarek: Bułgaria - Holandia, Polsat Sport

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Volley Tour w Stalowej Woli: ćwierćfinał kobiet, Polsat Sport News

9:00 badminton, turniej BWF World Tour w Dżakarcie: finał, Polsat Sport Premium 1

9:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: rozgrzewka w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

10:00 piłka nożna, eliminacje mistrzostw Europy piłkarzy: konferencja reprezentacji Polski piłkarzy, Polsat Sport Extra

10:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Volley Tour w Stalowej Woli: ćwierćfinał mężczyzn, Polsat Sport News

10:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: MotoGP Show, Polsat Box Go

10:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:50 siatkówka, Liga Narodów siatkarek: Dominikana - Turcja, Polsat Sport Extra

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Volley Tour w Stalowej Woli: półfinał kobiet, Polsat Sport News

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

11:50 (Super Polsat i Polsat Sport Fight) i 13:00 (Polsat Sport Extra) jeździectwo: Sopot Horse Show, Super Polsat, Polsat Sport Extra i Polsat Sport Fight

12:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Volley Tour w Stalowej Woli: półfinał mężczyzn, Polsat Sport News

12:00 „Świat Luciano Spallettiego - reportaż z Toskanii” - reportaż, Eleven Sports 3

12:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

12:20 piłka nożna: „Cafe Futbol: Dogrywka” - magazyn, Polsat Box Go

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

13:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Volley Tour w Stalowej Woli: mecz o miejsca 3. i 4. kobiet, Polsat Sport News

14:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Volley Tour w Stalowej Woli: mecz o miejsca 3. i 4. mężczyzn, Polsat Sport News

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

14:20 siatkówka, Liga Narodów siatkarek: Włochy - Chiny, Polsat Sport Premium 1

14:50 piłka nożna, Liga Narodów piłkarzy, mecz o miejsca 3. i 4.: Holandia - Włochy, Polsat Sport i TVP Sport

14:50 siatkówka,  Liga Narodów siatkarek: Brazylia - Stany Zjednoczone Ameryki, Polsat Sport Premium 2

15:00 kolarstwo, Tour de Suisse, 8. etap, Sankt Gallen - Abtwil: jazda indywidualna na czas, Polsat Sport Extra

15:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Volley Tour w Stalowej Woli: mecz gwiazd, Polsat Sport News

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Niemiec: MotoGP Show, Polsat Box Go

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Volley Tour w Stalowej Woli: finał kobiet, Polsat Sport Fight

16:20 futbol amerykański, European League of Football: Panthers Wrocław - Berlin Thunder, Polsat Sport News

16:30 siatkówka plażowa, turniej Beach Pro Tour Challenge w Jurmale: finał kobiet, Polsat Sport Premium 1

17:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Volley Tour w Stalowej Woli: finał mężczyzn, Polsat Sport Fight

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: podsumowanie sezonu 2022/2023, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

17:30 siatkówka plażowa, turniej Beach Pro Tour Challenge w Jurmale: finał mężczyzn, Polsat Sport Premium 1

17:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

18:00 lekkoatletyka: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport Extra

18:00 siatkówka plażowa, turniej Orlen Beach Volley Tour w Stalowej Woli: ceremonia medalowa, Polsat Sport Fight

18:50 (Polsat Sport Extra), 20:00 (TVP Sport) i 20:20 (TVP1) piłka nożna, Liga Narodów, finał: Chorwacja - Hiszpania, TVP1, Polsat Sport Extra i TVP Sport

18:50 siatkówka, Liga Narodów siatkarek: Tajlandia - Chorwacja, Polsat Sport News

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

20:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Kroniki LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

21:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 2

21:30 „Świat Luciano Spallettiego - reportaż z Toskanii” - reportaż, Eleven Sports 2

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:20 siatkówka, Liga Narodów siatkarek: Niemcy - Korea Południowa, Polsat Sport

22:30 MMA: KSW61, Polsat Sport Fight

22:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 piłka nożna, Liga Narodów piłkarzy: skróty, Polsat Sport Extra

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 18 na 19 czerwca (z niedzieli na poniedziałek)
0:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show: Season Review” - magazyn, Eleven Sports 2

1:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A: Season Review” - magazyn, Eleven Sports 2

3:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...