reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Republika ze zmianami w ramówce od września

dodano: 2023-08-31 18:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Republika/satkurier.pl

TV Republika Telewizja Republika 10 lat We wrześniu br. TV Republika poleca swoim widzom takie programy jak „Dzisiaj”, „Prognoza pogody” („Pogoda”), „Sport w Republice”, „Dziennikarski poker”, „Rozmowa ściśle jawna”, „10.04.2010. Fakty”, „Codziennie ***** Putina”, „W punkt” i „Mówi się...”.

TV Republika Telewizja Republika 10 lat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wrzesień 2023 roku w ofercie TV Republika:

Od piątku, 1 września br. TV Republika wprowadzi zmiany w swojej ramówce.

Pierwsza zmiana w ramówce dotyczy głównego wydania serwisu informacyjnego TV Republika, czyli programu „Dzisiaj”. Od piątku, 1 września br. każdego dnia widzowie obejrzą go premierowo punktualnie o godzinie 19:00. Dotychczas program „Dzisiaj” było emitowany o godzinie 18:30 (więcej tutaj).

- Chcemy dać wreszcie Polakom szansę zobaczenia o godzinie 19:00 prawdy

- podsumował Tomasz Sakiewicz, prezes i redaktor naczelny Telewizji Republika.


Dodajmy, że w przeszłości program „Dzisiaj” był już premierowo nadawany o godzinie 19:00 - 7 maja 2016 roku przeniesiono jego emisję z godziny 19:45 właśnie na godzinę 19:00 (więcej tutaj).

W związku z przesunięciem emisji serwisu informacyjnego „Dzisiaj” na godzinę 19:00 kilka programów TV Republika zyskało nowe pory emisji.

Od poniedziałku do czwartku o godzinie 18:25 TV Republika zaprasza na program publicystyczny „Dziennikarski poker”. Prowadzący Tomasz Sakiewicz, Adrian Stankowski i Piotr Lisiewicz wraz z zaproszonymi do studia politykami, ekspertami, dziennikarzami, historykami oraz ludźmi kultury omawiają aktualne wydarzenia (więcej tutaj).

Z kolei w piątki o godzinie 18:25 stacja zaprosi widzów na tropienie nieścisłości i nieprawdziwych informacji oraz rozmowy z ekspertami w autorskim programie dziennikarza śledczego Piotra Nisztora pod tytułem „Rozmowa ściśle jawna”.

Także w piątki, ale o godzinie 18:40 pojawi się program „10.04.2010. Fakty”, w którym swoje ustalenia dotyczące katastrofy smoleńskiej przedstawi przewodniczący podkomisji smoleńskiej Antonii Macierewicz.

Zaraz po serwisie „Dzisiaj” o godzinie 19:35 kanał zaprasza na wiadomości sportowe („Sport w Republice”(więcej tutaj) oraz „Prognozę pogody” (więcej tutaj i tutaj).

O godzinie 19:45 „Codziennie ***** Putina” - program redaktora Macieja Kożuszka. Autor, śledząc media społecznościowe, w żartobliwy sposób komentuje bieżącą politykę oraz wydarzenia z kraju i ze świata. Całość okraszona jest memami oraz nieszablonowym poczuciem humoru prowadzącego. Od dnia inwazji Rosji na Ukrainę program nosi tymczasową nazwę „Codziennie ***** w Putina”. Jak wyjaśnił prowadzący - pomiędzy „codziennie” a „Putina” - każdy widz programu może sobie wstawić słowo odpowiadające jego wrażliwości. Wulgaryzmy nie są obowiązkowe. Ważne, żeby kierunek był słuszny. Na program stacja zaprasza od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:45.

Punktualnie o godzinie 20:00 pojawi się program „W punkt” - Katarzyna Gójska i Adrian Stankowski podsumują dzień z udziałem polityków, ekspertów i komentatorów. Program „W punkt” emitowany będzie od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00, a także w niedzielę o godzinie 9:06 (więcej tutaj).

O godzinie 21:15 stacja zaprasza na „Mówi się...”, autorski program „na żywo” redaktora Jacka Sobali. Jak zapewnia nadawca, najważniejszą rolę pełnią w nim widzowie. To oni decydują, w jakiej sprawie zabierają głos.

- Są to rozmowy przy polityce o sporcie

- podkreśla prowadzący.


Program „Mówi się...” emitowany będzie od poniedziałku do czwartku o godzinie 21:15 (więcej tutaj).
 
Aleksandra Zarzycka-Kośla jest prowadzącą program „Prognoza pogody” („Pogoda”), foto: Telewizja Republika
Aleksandra Zarzycka-Kośla jest prowadzącą program „Prognoza pogody” („Pogoda”), foto: Telewizja Republika


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...