reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TV Republika ze zmianami w ramówce od września

dodano: 2023-08-31 18:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: Telewizja Republika/satkurier.pl

TV Republika Telewizja Republika 10 lat We wrześniu br. TV Republika poleca swoim widzom takie programy jak „Dzisiaj”, „Prognoza pogody” („Pogoda”), „Sport w Republice”, „Dziennikarski poker”, „Rozmowa ściśle jawna”, „10.04.2010. Fakty”, „Codziennie ***** Putina”, „W punkt” i „Mówi się...”.

TV Republika Telewizja Republika 10 lat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wrzesień 2023 roku w ofercie TV Republika:

Od piątku, 1 września br. TV Republika wprowadzi zmiany w swojej ramówce.

Pierwsza zmiana w ramówce dotyczy głównego wydania serwisu informacyjnego TV Republika, czyli programu „Dzisiaj”. Od piątku, 1 września br. każdego dnia widzowie obejrzą go premierowo punktualnie o godzinie 19:00. Dotychczas program „Dzisiaj” było emitowany o godzinie 18:30 (więcej tutaj).

- Chcemy dać wreszcie Polakom szansę zobaczenia o godzinie 19:00 prawdy

- podsumował Tomasz Sakiewicz, prezes i redaktor naczelny Telewizji Republika.


Dodajmy, że w przeszłości program „Dzisiaj” był już premierowo nadawany o godzinie 19:00 - 7 maja 2016 roku przeniesiono jego emisję z godziny 19:45 właśnie na godzinę 19:00 (więcej tutaj).

W związku z przesunięciem emisji serwisu informacyjnego „Dzisiaj” na godzinę 19:00 kilka programów TV Republika zyskało nowe pory emisji.

Od poniedziałku do czwartku o godzinie 18:25 TV Republika zaprasza na program publicystyczny „Dziennikarski poker”. Prowadzący Tomasz Sakiewicz, Adrian Stankowski i Piotr Lisiewicz wraz z zaproszonymi do studia politykami, ekspertami, dziennikarzami, historykami oraz ludźmi kultury omawiają aktualne wydarzenia (więcej tutaj).

Z kolei w piątki o godzinie 18:25 stacja zaprosi widzów na tropienie nieścisłości i nieprawdziwych informacji oraz rozmowy z ekspertami w autorskim programie dziennikarza śledczego Piotra Nisztora pod tytułem „Rozmowa ściśle jawna”.

Także w piątki, ale o godzinie 18:40 pojawi się program „10.04.2010. Fakty”, w którym swoje ustalenia dotyczące katastrofy smoleńskiej przedstawi przewodniczący podkomisji smoleńskiej Antonii Macierewicz.

Zaraz po serwisie „Dzisiaj” o godzinie 19:35 kanał zaprasza na wiadomości sportowe („Sport w Republice”(więcej tutaj) oraz „Prognozę pogody” (więcej tutaj i tutaj).

O godzinie 19:45 „Codziennie ***** Putina” - program redaktora Macieja Kożuszka. Autor, śledząc media społecznościowe, w żartobliwy sposób komentuje bieżącą politykę oraz wydarzenia z kraju i ze świata. Całość okraszona jest memami oraz nieszablonowym poczuciem humoru prowadzącego. Od dnia inwazji Rosji na Ukrainę program nosi tymczasową nazwę „Codziennie ***** w Putina”. Jak wyjaśnił prowadzący - pomiędzy „codziennie” a „Putina” - każdy widz programu może sobie wstawić słowo odpowiadające jego wrażliwości. Wulgaryzmy nie są obowiązkowe. Ważne, żeby kierunek był słuszny. Na program stacja zaprasza od poniedziałku do czwartku o godzinie 19:45.

Punktualnie o godzinie 20:00 pojawi się program „W punkt” - Katarzyna Gójska i Adrian Stankowski podsumują dzień z udziałem polityków, ekspertów i komentatorów. Program „W punkt” emitowany będzie od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00, a także w niedzielę o godzinie 9:06 (więcej tutaj).

O godzinie 21:15 stacja zaprasza na „Mówi się...”, autorski program „na żywo” redaktora Jacka Sobali. Jak zapewnia nadawca, najważniejszą rolę pełnią w nim widzowie. To oni decydują, w jakiej sprawie zabierają głos.

- Są to rozmowy przy polityce o sporcie

- podkreśla prowadzący.


Program „Mówi się...” emitowany będzie od poniedziałku do czwartku o godzinie 21:15 (więcej tutaj).
 
Aleksandra Zarzycka-Kośla jest prowadzącą program „Prognoza pogody” („Pogoda”), foto: Telewizja Republika
Aleksandra Zarzycka-Kośla jest prowadzącą program „Prognoza pogody” („Pogoda”), foto: Telewizja Republika


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...