reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Disney zmieni nazwę FOX w Holandii i Flandrii

dodano: 2023-09-19 15:21
autor: RO | źródło: broadbandtvnews/satkurier.pl

rebranding FOX na STAR The Walt Disney Company ujawnia nową nazwę i identyfikację wizualną dla kanału FOX w Holandii i Flandrii. Od 1 listopada br. będzie działać pod marką STAR Channel, pozostając jednocześnie "kanałem numer jeden w serialach i źródłem wysokiej jakości rozrywki, jakiej oczekuje się od FOX".

STAR Channel
STAR Channel


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak podaje Walt Disney, misją STAR Channel nadal będzie nadawanie najlepszych seriali akcji, dramatów, horrorów i komedii wiodących studiów, w tym ulubionych seriali „Hudson & Rex”, „Below Deck” i „Chucky”.

Ponadto kanał wkrótce zacznie wyświetlać kilka nowych tytułów. Pojawi się epicka seria horrorów - od twórców „LOST” i „The Game of Thrones”, a kolejne nowości zawitają w dalszej części sezonu, w tym „Robyn Hood” i „The Good Ship Murder”.  

Walt Disney zauważa również, że treści na platformie streamingowej STAR w Disney+ i na kanale linearnym STAR Channel będą się różnić. Ponadto, co ważne, następca FOX-a zachowa swoją pozycję w elektronicznym przewodniku po programach (EPG).

Marka FOX stopniowo usuwana z wielu krajów.
W połowie marca br. w Grecji powrócił brand FX od czasu zmiany na FOX w 2012 roku. Na 1 października br. zaplanowano rebranding na STAR Channel w krajach bałkańskich, a 7 listopada nastąpi zmiana w Polsce na FX.

FOX znika z rynków, ponieważ Walt Disney nie ma praw do używania marki FOX po przejęciu rozrywkowej części 21st Century Fox i kanałów rozrywkowych FOX/FX od koncernu Ruperta Murdocha w 2019 roku. Z transakcji wyłączono kanały newsowe i sportowe FOX, które wydzielono do nowego podmiotu Fox Corporation.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...