reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

23-25.09 Polsat Sport: Superpuchar Włoch i derby

dodano: 2023-09-22 11:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 23-24 września br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich, Frecciarossa Supercoppa, Orlen Basket Liga, Lotto 3x3 Liga, Orlen Superliga Mężczyzn, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Cinch Premiership, Serie A Tim, Jupiler Pro League, Liga Portugal Betclic, LaLiga EA Sports, Ligue 1 Uber Eats, futbol amerykański - European League of Football, National Football League (NFL), rugby - Puchar Świata, gala bokserska Queensberry Promotions, Ultimate Fighting Championship (UFC), GROM Challenge, World Triathlon Championship Series, PGE Ekstraliga, Moto2, Moto3, MotoGP, tenis ziemny, golf, lekkoatletyka - maraton w Berlinie oraz e-sport - League of Legends Mid-Season Invitational.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV4, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 4, Polsat Sport Premium 5, Polsat Sport Premium 6, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich (więcej tutaj), Frecciarossa Supercoppa, Orlen Basket Liga (więcej tutaj), Lotto 3x3 Liga (więcej tutaj), Orlen Superliga Mężczyzn (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Cinch Premiership (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Jupiler Pro League (więcej tutaj), Liga Portugal Betclic (więcej tutaj), LaLiga EA Sports (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), futbol amerykański - European League of Football (więcej tutaj), National Football League (NFL) (więcej tutaj), rugby - Puchar Świata (więcej tutaj), gala bokserska Queensberry Promotions (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), GROM Challenge (więcej tutaj), World Triathlon Championship Series (więcej tutaj), PGE Ekstraliga (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), tenis ziemny, golf, lekkoatletyka - maraton w Berlinie (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends Mid-Season Invitational (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

23 września (sobota)
5:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

5:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Indii: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

5:50 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Bułgaria - Argentyna, Polsat Sport News

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 lekkoatletyka: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:25 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Indii: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

6:30 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

6:50 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Kanada - Meksyk, Polsat Sport

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 lekkoatletyka: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

7:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Indii: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

7:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Indii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

8:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Indii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

8:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

8:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

8:50 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Brazylia - Belgia, Polsat Sport News

9:25 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

9:50 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Serbia - Holandia, Polsat Sport Extra

9:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Indii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

10:00 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

10:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Indii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

10:40 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

10:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Indii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

11:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Indii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

11:15 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

11:20 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Kolumbia - Słowenia, Polsat Sport

11:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Indii: sprint w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 żużel, PGE Ekstraliga: zapowiedź, Eleven Sports 2

12:15 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Japonia - Turcja, Polsat Sport News

12:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:45 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

13:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

13:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga World” - magazyn, Eleven Sports 2

13:20 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Chiny - Dominikana, Polsat Sport Extra

13:25 piłka nożna, Cinch Premiership: Livingston FC - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport Premium 2

13:30 (Polsat Sport Premium 1) i 15:00 (Polsat Sport News) golf, Open de France: 3. dzień, Polsat Sport News i Polsat Sport Premium 1

13:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 2

13:55 rugby, Puchar Świata we Francji: Gruzja - Portugalia, Polsat Sport Fight

14:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

14:00 piłka nożna: „Wywiad z Robertem Lewandowskim” - wywiad, Eleven Sports 4

14:20 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Tajlandia - Korea Południowa, Polsat Sport

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Resovia Rzeszów - Polonia Warszawa, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: AC Milan Mediolan - Hellas Verona Werona, Eleven Sports 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

16:10 piłka nożna, LaLiga EA Sports: CA Osasuna Pampeluna - Sevilla FC Sewilla, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

16:30 (Polsat Sport) i 17:00 (TVP Sport) siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Polska - Stany Zjednoczone Ameryki, Polsat Sport i TVP Sport

16:40 e-sport, League of Legends, Mid-Season Invitational: T1 vs BLG - mapa 2., Polsat Games

17:10 triathlon, zawody World Triathlon Championship Series w Pontevedra: wyścig mężczyzn, Polsat Sport Fight

17:10 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

17:20 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Motor Lublin - Wisła Kraków, Polsat Sport Extra

17:20 koszykówka, Orlen Basket Liga: Dziki Warszawa - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 e-sport, League of Legends, Mid-Season Invitational: T1 vs BLG - mapa 1., Polsat Games

17:40 rugby, Puchar Świata we Francji: Anglia - Chile, Polsat Sport Premium 2

17:55 koszykówka, Frecciarossa Supercoppa, 1. półfinał: EA7 Emporio Armani Milano - Virtus Segafredo Bologna, Polsat Sport Premium 1

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 2

18:00 żużel, PGE Ekstraliga: zapowiedź, Eleven Sports 1

18:25 piłka nożna: „Wywiad z Robertem Lewandowskim” - wywiad, Eleven Sports 3

18:30 e-sport, League of Legends, Mid-Season Invitational: T1 vs BLG - mapa 3., Polsat Games

18:45 żużel, PGE Ekstraliga, rewanżowy mecz o miejsca 3. i 4.: Tauron Włókniarz Częstochowa - For Nature Solutions KS Apator Toruń, Eleven Sports 1

19:30 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Włochy - Niemcy, Polsat Sport

19:30 e-sport, League of Legends, Mid-Season Invitational: T1 vs BLG - mapa 4., Polsat Games

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 biegi ekstremalne, GROM Challenge: skrót, Polsat Sport Fight

19:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: MZKS Chrobry Głogów - Arka Gdynia, Polsat Box Go

19:55 piłka nożna, Eredivisie: Almere City FC - PSV Eindhoven, Polsat Sport Premium 3

20:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

20:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

20:15 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

20:30 boks: gala bokserska Queensberry Promotions w Londynie, Polsat Sport Extra

20:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

20:40 koszykówka, Frecciarossa Supercoppa, 2. półfinał: Germani Brescia - Bertram Derthona Tortona, Polsat Sport Premium 1

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: SS Lazio Rzym - AC Monza, Eleven Sports 2

20:55 rugby, Puchar Świata we Francji: Republika Południowej Afryki - Irlandia, Polsat Sport News

20:55 piłka nożna, LaLiga EA Sports: UD Almeria - Valencia CF Walencja, Eleven Sports 3

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Stade Brestois 29 Brest - Olympique Lyonnais Lyon, Eleven Sports 4

21:25 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:30 „Świat Luciano Spallettiego - reportaż z Toskanii” - reportaż, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 2

23:15 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:15 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 23 na 24 września (z soboty na niedzielę)
0:00 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): UFC Fight Night, Polsat Sport

0:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

0:15 piłka nożna: „Wywiad z Robertem Lewandowskim” - wywiad, Eleven Sports 1

0:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport, League of Legends, Mid-Season Invitational: T1 vs JDG - mapa 2., Polsat Games

1:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

1:35 MMA: KSW53, Polsat Sport Fight

1:45 e-sport, League of Legends, Mid-Season Invitational: T1 vs JDG - mapa 3., Polsat Games

2:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

2:30 e-sport, League of Legends, Mid-Season Invitational: T1 vs JDG - mapa 4., Polsat Games

3:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

3:15 e-sport, League of Legends, Mid-Season Invitational: T1 vs JDG - mapa 5., Polsat Games

4:00 e-sport, League of Legends, Mid-Season Invitational: T1 vs BLG - mapa 1., Polsat Games

4:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

4:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

24 września (niedziela)
5:00 Magazyn, Super Polsat

5:00 Magazyn, TV4

5:00 Magazyn, TV6

5:00 e-sport, League of Legends, Mid-Season Invitational: T1 vs BLG - mapa 2., Polsat Games

5:15 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:50 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Argentyna - Peru, Polsat Sport News

6:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport

6:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 4

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:50 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Kanada - Czechy, Polsat Sport

7:00 tenis ziemny, turniej ATP w Chengdu: ćwierćfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

7:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 lekkoatletyka: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

7:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:45 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Indii: rozgrzewka w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

8:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:50 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Turcja - Belgia, Polsat Sport

8:50 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

9:00 tenis ziemny, turniej ATP w Chengdu: ćwierćfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

9:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Indii: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport Premium 2

9:00 lekkoatletyka: maraton w Berlinie, Polsat Sport Fight

9:50 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Dominikana - Holandia, Polsat Sport Premium 1

10:00 koszykówka 3x3, Lotto 3x3 Liga: faza grupowa, Polsat Sport News

10:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 3

10:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Indii: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport Premium 2

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:10 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

11:20 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Korea Południowa - Słowenia, Polsat Sport Extra

12:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Indii: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport Premium 2

12:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 2

12:20 piłka nożna: „Cafe Futbol: Dogrywka” - magazyn, Polsat Box Go

12:25 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Japonia - Brazylia, Polsat Sport Fight

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: Empoli FC - Inter Milano Mediolan, Eleven Sports 1

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Wisła Płock - GKS Tychy, Polsat Sport

13:00 golf, Open de France: 4. dzień, Polsat Sport Premium 1

13:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

13:15 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

13:20 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Chiny - Serbia, Polsat Sport Premium 3

13:40 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat

13:45 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

14:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

14:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

14:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

14:20 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Tajlandia - Kolumbia, Polsat Sport

14:25 piłka nożna, Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Premium 2

14:25 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

14:50 piłka ręczna, Orlen Superliga Mężczyzn: Orlen Wisła Płock - Energa Wybrzeże Gdańsk, Polsat Sport Extra

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Znicz Pruszków - Stal Rzeszów, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: FC Viktoria Plzeň Pilzno - FK Pardubice, Polsat Sport Premium 4

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - Cagliari Calcio, Eleven Sports 1

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 2

14:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: RC Lens - Toulouse FC Tuluza, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Canal+ Family i Canal+ Sport 5

15:00 koszykówka 3x3, Lotto 3x3 Liga: faza grupowa, Polsat Sport Fight

15:15 futbol amerykański, European League of Football: finał, Polsat Sport News

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:30 siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Stany Zjednoczone Ameryki - Niemcy, Polsat Sport

16:35 triathlon, zawody World Triathlon Championship Series w Pontevedra: wyścig kobiet, Polsat Sport Premium 6

16:40 piłka nożna, Eredivisie: PEC Zwolle - AZ Alkmaar, Polsat Sport Premium 1

16:40 e-sport, League of Legends, Mid-Season Invitational: JDG vs BLG - mapa 1., Polsat Games

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eatsz: Montpellier HSC - Stade Rennais FC Rennes, Eleven Sports 4

17:05 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

17:10 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

17:10 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

17:20 koszykówka, Orlen Basket Liga: Anwil Włocławek - Trefl Sopot, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:25 e-sport, League of Legends, Mid-Season Invitational: JDG vs BLG - mapa 2., Polsat Games

17:30 piłka nożna, Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 1

17:35 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

17:40 rugby, Puchar Świata we Francji: Szkocja - Tonga, Polsat Sport News

17:45 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Polsat Box Go

17:55 koszykówka, Frecciarossa Supercoppa: finał, Polsat Sport Premium 1

17:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport Premium 5

18:05 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

18:10 e-sport, League of Legends, Mid-Season Invitational: JDG vs BLG - mapa 3., Polsat Games

18:25 piłka nożna, LaLiga EA Sports: Real Betis Balompie Sewilla - Cadiz CF Kadyks, Eleven Sports 2

18:25 piłka nożna, Jupiler Pro League: RSC Anderlecht - Club Brugge KV Brugia, Eleven Sports 3

18:45 e-sport, League of Legends, Mid-Season Invitational: JDG vs BLG - mapa 4., Polsat Games

18:55 futbol amerykański, National Football League (NFL): New York Jets - New England Patriots, Polsat Sport Fight

18:55 piłka nożna, Liga Portugal Betclic: Portimonense SC Portimão - SL Benfica Lizbona, Eleven Sports 4

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 (Polsat Sport) i 19:55 (TVP Sport) siatkówka, turniej kwalifikacyjny siatkarek do igrzysk olimpijskich w Paryżu: Polska - Włochy, Polsat Sport i TVP Sport

19:55 piłka nożna, LaLiga EA Sports: Atletico Madrid Madryt - Real Madrid CF Madryt, Eleven Sports 1

20:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:40 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: Torino FC Turyn - AS Roma Rzym, Eleven Sports 3

20:55 rugby, Puchar Świata we Francji: Walia - Australia, Polsat Sport Extra

21:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

21:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:20 futbol amerykański, National Football League (NFL): Kansas City Chiefs - Chicago Bears, Polsat Sport Fight

22:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 24 na 25 września (z niedzieli na poniedziałek)
0:25 piłka nożna: „Wywiad z Robertem Lewandowskim” - wywiad, Eleven Sports 1

0:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport, League of Legends, Mid-Season Invitational: T1 vs BLG - mapa 3., Polsat Games

1:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

1:45 e-sport, League of Legends, Mid-Season Invitational: T1 vs BLG - mapa 4., Polsat Games

2:30 e-sport, League of Legends, Mid-Season Invitational: JDG vs BLG - mapa 1., Polsat Games

3:15 e-sport, League of Legends, Mid-Season Invitational: JDG vs BLG - mapa 2., Polsat Games

4:00 e-sport, League of Legends, Mid-Season Invitational: JDG vs BLG - mapa 3., Polsat Games

4:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

4:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...