reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

25-27.02 Polsat Sport: Puchar Polski, derby i boks

dodano: 2023-02-24 17:06
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 25-26 lutego br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Lotto 3x3 Liga, Tauron Liga, Tauron Puchar Polski siatkarzy, Del Monte Coppa Italia SuperLega, Viaplay Cup, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Serie A Tim, Ligue 1 Uber Eats, La Liga Santander, Liga Portugal Bwin, gala bokserska Premier Boxing Champions, Ultimate Fighting Championship (UFC), lekkoatletyka - World Athletics Indoor Tour Gold, wyścigi konne - Saudi Cup, narciarstwo dowolne, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Lotto 3x3 Liga (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), Tauron Puchar Polski siatkarzy (więcej tutaj), Del Monte Coppa Italia SuperLega (więcej tutaj), Viaplay Cup (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), gala bokserska Premier Boxing Champions (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), lekkoatletyka - World Athletics Indoor Tour Gold (więcej tutaj), wyścigi konne - Saudi Cup (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

25 lutego (sobota)
5:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:00 narciarstwo dowolne, mistrzostwa świata w Bakuriani: skicross, Polsat Sport

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:30 narciarstwo dowolne, mistrzostwa świata w Bakuriani: jazda po muldach, Polsat Sport

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

13:00 koszykówka 3x3, Lotto 3x3 Liga: finały, Polsat Sport Extra

14:00 siatkówka, Tauron Puchar Polski siatkarzy, 1. półfinał: Aluron CMC Warta Zawiercie - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

14:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: FC Trinity Zlin - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport Premium 2

15:00 lekkoatletyka: World Athletics Indoor Tour Gold w Birmingham, Polsat Sport Premium 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 siatkówka, Del Monte Coppa Italia SuperLega, 1. półfinał: Sir Sicoma Monini Perugia - Gas Sales Piacenza, Polsat Sport Fight

16:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 1

16:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

16:10 piłka nożna, La Liga Santander: Cadiz CF Kadyks - Rayo Vallecano de Madrid Madryt, Eleven Sports 3

16:15 koszykówka 3x3, Lotto 3x3 Liga: finały, Polsat Sport News

16:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - GKS Katowice, Polsat Sport Extra

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:45 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 1

16:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Angers SCO - Olympique Lyonnais Lyon, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 5

17:00 siatkówka, Tauron Puchar Polski siatkarzy, 2. półfinał: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

17:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 piłka nożna, La Liga Santander: Real Madrid CF Madryt - Club Atlético de Madrid Madryt, Eleven Sports 1

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:55 siatkówka, Del Monte Coppa Italia SuperLega, 2. półfinał: Itas Trentino - Allianz Milano, Polsat Sport Fight

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: Empoli FC - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 2

18:00 wyścigi konne: Saudi Cup, Polsat Sport Premium 1

18:30 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

19:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:00 siatkówka, Tauron Liga: Energa MKS Kalisz - Grot Budowlani Łódź, Polsat Box Go

19:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: ŁKS Łódź - Chrobry Głogów, Polsat Box Go

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

20:15 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:15 piłka nożna, La Liga Santander: Valencia CF Walencja - Real Sociedad San Sebastián, Eleven Sports 1

20:25 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 2

20:30 siatkówka, Tauron Liga: OnlyBio Pałac Bydgoszcz - UNI Opole, Polsat Sport

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: US Lecce - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 3

20:50 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Montpellier HSC - RC Lens, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 5

21:00 tenis ziemny, turniej ATP w Rio de Janeiro: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: FC Vizela - SL Benfica Lizbona, Eleven Sports 4

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 tenis ziemny, turniej ATP w Rio de Janeiro: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

23:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:50 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

Noc z 25 na 26 lutego (z soboty na niedzielę)
0:40 MMA: KSW64, Polsat Sport Fight

1:00 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): UFC Fight Night, Polsat Sport

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

3:00 gala bokserska Premier Boxing Champions w Minneapolis, Polsat Sport Extra

3:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

26 lutego (niedziela)
6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:20 (Eurosport 2) i 7:30 (Polsat Sport Extra) narciarstwo dowolne, mistrzostwa świata w Bakuriani: drużynowy ski cross, Polsat Sport Extra i Eurosport 2

7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:40 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:30 narciarstwo dowolne, mistrzostwa świata w Bakuriani: jazda po muldach podwójnych, Polsat Sport News

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

12:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

12:10 piłka nożna, Eredivisie: Fortuna Sittard - Feyenoord Rotterdam, Polsat Sport Extra

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - Inter Milano Mediolan, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Ruch Chorzów - Stal Rzeszów, Polsat Sport

13:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

13:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

13:55 piłka nożna, La Liga Santander: Athletic Club Bilbao - Girona FC, Eleven Sports 1

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:25 piłka nożna, Eredivisie: SBV Vitesse Arnhem - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport Extra

14:30 siatkówka, Tauron Puchar Polski siatkarzy: finał, Polsat Sport

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

14:40 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport News

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - 1. FC Slovacko Uherské Hradiště, Polsat Sport Premium 1

14:55 piłka nożna, Serie A Tim : US Salernitana 1919 Salerno - AC Monza, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

14:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: FC Nantes - Stade Rennais FC Rennes, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 5

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:55 piłka nożna, Viaplay Cup, finał: Rangers FC Glasgow - Celtic FC Galsgow, Polsat Sport Fight

15:55 siatkówka, Del Monte Coppa Italia SuperLega: finał, Polsat Sport News

16:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 2

16:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

16:40 piłka nożna, Eredivisie: PSV Eindhoven - FC Twente Enschede, Polsat Sport Extra

17:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco Monako - Olympique Gymnaste Club Nice Côte d'Azur Nicea, Eleven Sports 2

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

17:15 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepołomice, Polsat Box Go

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - Spezia Calcio, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

18:00 siatkówka, Tauron Liga: BKS Bostik Bielsko-Biała - Grupa Azoty Chemik Police, Polsat Sport

18:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

19:00 siatkówka, Tauron Liga: Energa MKS Kalisz - Grot Budowlani Łódź, Polsat Box Go

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 2

20:00 piłka nożna, Seria A Tim: AC Milan Mediolan - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 1

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

20:30 siatkówka kobiet, Tauron Liga: Developres Bella Dolina Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź, Polsat Sport

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:40 piłka nożna, Olympique de Marseille Marsylia - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport

20:45 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

20:55 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: FC Porto - Gil Vicente FC Barcelos, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

21:30 tenis ziemny, turniej ATP w Rio de Janeiro: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:55 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 26 na 27 lutego (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

3:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...