reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

29-31.07 Polsat Sport: Puchar Polski i kolarstwo

dodano: 2023-07-28 13:16
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 29-30 lipca br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: siatkówka plażowa - Puchar Polski siatkarek i Puchar Polski siatkarzy, mecz towarzyski piłkarzy, Soccer Champions Tour, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Brasileirão Assaí Série A, Jupiler Pro League, futbol amerykański - European League of Football, gala bokserska Queensberry Promotions, Ultimate Fighting Championship (UFC), Cage Warriors, World Triathlon Championship Series, kolarstwo - Tour de Pologne, wyścigi konne - King George VI and Queen Elizabeth Stakes, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Fokus TV, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: siatkówka plażowa (więcej tutaj), mecz towarzyski piłkarzy (więcej tutaj), Soccer Champions Tour (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Brasileirão Assaí Série A (więcej tutaj), Jupiler Pro League (więcej tutaj), futbol amerykański - European League of Football (więcej tutaj), gala bokserska Queensberry Promotions (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Cage Warriors (więcej tutaj), World Triathlon Championship Series (więcej tutaj), kolarstwo - Tour de Pologne (więcej tutaj), wyścigi konne - King George VI and Queen Elizabeth Stakes (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

29 lipca (sobota)
5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 (TVP Sport), 14:00 (Polsat Sport) i 14:55 (TVP1) kolarstwo, Tour de Pologne, 1. etap: Poznań - Poznań, TVP1, TVP Sport i Polsat Sport

11:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:10 siatkówka, Liga Narodów siatkarzy - making of, Polsat Sport

11:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:55 piłka nożna, mecz towarzyski piłkarzy: Kawasaki Frontale - FC Bayern Monachium, Polsat Sport

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Play-off Top Saves” - magazyn, Eleven Sports 3

13:30 lekkoatletyka: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport Extra

14:30 wyścigi konne: King George VI and Queen Elizabeth Stakes, Polsat Sport Extra

14:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:50 triathlon, zawody World Triathlon Championship Series w Sunderlandzie: sprint mężczyzn, Polsat Sport Fight

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Znicz Pruszków, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: FC Trinity Zlín - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 tenis ziemny, turniej ATP w Hamburgu: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

16:00 wyścigi konne: King George VI and Queen Elizabeth Stakes, Polsat Sport News

16:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:25 triathlon, zawody World Triathlon Championship Series w Sunderlandzie: sprint kobiet, Polsat Sport Premium 2

16:55 futbol amerykański, European League of Football: Prague Lions - Panthers Wrocław, Polsat Sport News

17:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Play-off Documentary” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

17:20 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock, Polsat Sport

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 (Polsat Sport Fight) i 20:00 (Polsat Sport Extra) MMA: Cage Warriors 158, Polsat Sport Extra i Polsat Sport Fight

17:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

18:00 tenis ziemny, turniej ATP w Hamburgu: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

18:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 siatkówka, Liga Narodów siatkarzy - making of, Polsat Sport

19:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Bruk-Bet Termalica - Miedź Legnica, Polsat Box Go

20:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

20:30 boks: gala bokserska Queensberry Promotions w Telford, Polsat Sport

20:55 piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: Fluminense FC Rio de Janeiro - Santos FC, Polsat Sport Premium 1

21:00 tenis ziemny, turniej ATP w Umag: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport News

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Top Goals” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 piłka nożna, Soccer Champions Tour: Real Madrid CF Madryt - FC Barcelona, Eleven Sports 1

23:25 piłka nożna, Brasileirão Assaí Série A: Fortaleza EC - Red Bull Bragantino Bragança Paulista, Polsat Sport News

23:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 29 na 30 lipca (z soboty na niedzielę)
0:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

0:45 żużel, PGE Ekstraliga: „Magazyn PGE Ekstraligi” - magazyn, Eleven Sports 2

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Champion” - magazyn, Eleven Sports 1

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 3

3:00 MMA: Ultimate Fighting Championship 291 (UFC291), Polsat Sport

4:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

30 lipca (niedziela)
5:00 Magazyn, Super Polsat

5:00 Magazyn, TV6

5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Champion” - magazyn, Eleven Sports 3

5:20 MMA: KSW37, Polsat Sport Fight

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 siatkówka, Liga Narodów siatkarzy - making of, Polsat Sport

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

11:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Play-off Documentary” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Polonia Warszawa - Wisła Kraków, Polsat Sport

13:00 siatkówka plażowa, Puchar Polski siatkarek w Wojsławicach: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport News

13:10 (TVP Sport), 14:00 (TVP Sport), 16:00 (Polsat Sport) i 17:25 (TVP1) kolarstwo, Tour de Pologne, 2. etap: Leszno - Karpacz, TVP1, TVP Sport i Polsat Sport

14:00 siatkówka plażowa, Puchar Polski siatkarzy w Wojsławicach: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport News

14:05 triathlon, zawody World Triathlon Championship Series w Sunderlandzie: sztafeta mieszana, Polsat Sport Fight

14:10 siatkówka, Liga Narodów siatkarzy - making of, Polsat Sport Extra

14:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Odra Opole - Resovia Rzeszów, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: Dynamo České Budějovice Czeskie Budziejowice - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

15:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

15:00 tenis ziemny, turniej ATP w Hamburgu: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

15:00 lekkoatletyka: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport News

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 siatkówka plażowa, Puchar Polski siatkarek w Wojsławicach: finał, Polsat Sport News

17:00 siatkówka plażowa, Puchar Polski siatkarzy w Wojsławicach: finał, Polsat Sport News

17:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Promoted Teams” - magazyn, Eleven Sports 3

17:00 olimpiada: „Olimpia. Narodziny igrzysk” - film dokumentalny, Fokus TV

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Stal Rzeszów - GKS Tychy, Polsat Box Go

18:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

18:25 piłka nożna, Jupiler Pro League: Club Brugge KV Brugia - KV Mechelen, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

19:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 tenis ziemny, turniej ATP w Umag: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

20:30 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Montrealu: mecz o miejsca 3. i 4. siatkarek, Polsat Sport News

20:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

21:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Play-off Documentary” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

21:30 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Montrealu: mecz o miejsca 3. i 4. siatkarzy, Polsat Sport News

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Montrealu: finał siatkarek, Polsat Sport News

23:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 30 na 31 lipca (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 siatkówka plażowa, turniej World Beach Pro Tour Elite 16 w Montrealu: finał siatkarzy, Polsat Sport News

0:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

0:45 żużel, PGE Ekstraliga: „Magazyn PGE Ekstraligi” - magazyn, Eleven Sports 2

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:20 MMA: KSW39, Polsat Sport Fight

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Champion” - magazyn, Eleven Sports 3

4:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...