reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ukraińscy widzowie będą oglądać Music Box Polska

dodano: 2023-09-29 20:09 | aktualizacja: 2023-09-30 08:12
autor: RO | źródło: nrada.gov.ua/satkurier.pl

Music Box Kanał Music Box stał się pierwszym zagranicznym medium linearnym, jakie zostało zarejestrowane na Ukrainie przez tamtejszą Narodową Radę ds. telewizji i radia. Zielone światło ukraińskiego odpowiednika KRRiT otwiera drogę do dystrybucji Music Box Polska na terytorium całej Ukrainy.

Music Box Polska
Music Box Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ukraińscy operatorzy będą mogli uwzględnić kanał muzyczny w swoich pakietach programowych, a widzowie na Ukrainie poznają bliżej polską wersję Music Box Polska, która zdobywa coraz większy rozgłos. 4 września br. ten kanał powrócił na satelitę Eutelsat Hot Bird 13°E i jest dostępny dla wszystkich widzów satelitarnych w całej Europie.

Ustawa "O mediach" dopuszcza retransmisję zagranicznych kanałów z Unii Europejskiej na Ukrainie bez obowiązkowej rejestracji w Narodowej Radzie. Jednak właścicielem marki Music Box jest firma z Gibraltaru, dlatego zanim ten kanał trafi do ukraińskich widzów, musi przejść stosowną rejestrację, co właśnie nastąpiło.

Music Box skupia swoją produkcję w 9 językach, w tym również po polsku.

4 września br. kanał Music Box Polska powrócił na satelitę Eutelsat Hot Bird i to w jakości HD bez szyfrowania (FTA). - Najlepsze teledyski taneczne i popowe, wywiady i programy z największymi gwiazdami, aktualności ze świata showbiznesu i kina, a także ekscytujące akcje i konkursy kanału, są od teraz dostępne dla widzów satelitarnych - poinformował nadawca.

Przypomnijmy, że ukraińska wersja Music Box UA została zawieszona 10 maja 2022 roku z powodu utraty płynności finansowej, co zostało wywołane wojną Rosji na Ukrainie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...