reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Fox i Fox Comedy już jako FX i FX Comedy [wideo]

dodano: 2023-11-06 23:22 | aktualizacja: 2023-11-08 13:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

FX FOX 7 listopada br. w wyniku decyzji nadawcy - The Walt Disney Company, obecny na polskim rynku od 2010 roku kanał FOX zmienił nazwę na FX. Dotyczy to także obecnej na polskim rynku od 2007 roku stacji FOX Comedy (do 2015 roku jako FOX Life), która zmieniła się w FX Comedy. Kanały po tej modyfikacji są dostępne w Polsce w tych samych platformach i sieciach co wcześniej, w tym Polsat Box, CANAL+ i Orange TV.

FX FX Comedy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał FOX rozpoczął nadawanie w Polsce w 2010 roku (więcej tutaj), w rozdzielczościach standardowej (FOX) i wysokiej (FOX HD) - wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki (więcej tutaj).

FOX Life rozpoczął nadawanie w Polsce w 2007 roku (więcej tutaj). W ofercie stacji widzowie mogli znaleźć filmy i seriale fabularne oraz programy rozrywkowe, w tym - obok zagranicznych - także te wyprodukowane w Polsce, takie jak „Projektanci na start” (więcej tutaj) i „Coś tu się kroi” (więcej tutaj). W 2010 roku uruchomiono wersję kanału w wysokiej rozdzielczości (FOX Life HD) - wersje SD i HD stacji miały identyczne ramówki (więcej tutaj). W 2015 roku, w wyniku decyzji nadawcy, stacja FOX Life (FOX Life HD) zmieniła się w Polsce w FOX Comedy (FOX Comedy HD) (więcej tutaj).

W 2023 roku pojawiła się zapowiedź zmiany nazwy kanałów na FX i FX Comedy (więcej tutaj). Modyfikacja ta nie dotyczy tylko Polski, ale wprowadzana jest indywidualnie dla poszczególnych rynków.
 

FOX po zmianie w FX oraz FOX Comedy po zmianie w FX Comedy są dostępne w Polsce w tych samych kanałach dystrybucji co wcześniej, a więc w ofertach platform Polsat Box, CANAL+ i Orange TV oraz sieci kablowych i IPTV. Nie zmieniła się także oferta kanałów - w ramówce, tak jak do tej pory, widzowie znajdą seriale i filmy fabularne (więcej tutaj).

Zmianie nazwy i logo towarzyszy kampania marketingowa pod hasłem „Już się znamy”.
 
Przekaz kanału FX
Przekaz kanału FX Comedy


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...