reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Finał „The Voice of Poland” 14 na kanałach TVP

dodano: 2023-11-24 01:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice of Poland” W sobotę, 25 listopada br. o godz. 20:00 na kanałach TVP2 i TVP Wilno, a w kolejnych dniach w stacjach TVP HD i TVP Rozrywka, wyemitowany zostanie premierowo 18. odcinek 14. sezonu polskiego programu „The Voice of Poland”, którego producentem jest Rochstar. Będzie to finał tej serii. Program poprowadzą Aleksander Sikora i Tomasz Kammel („Pytanie na śniadanie” na kanałach TVP2, TVP Polonia i TVP Kobieta), a w jury zasiądą Małgorzata Uściłowska „Lanberry”, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Aleksander Milwiw-Baron „Baron” i Tomasz Lach „Tomson”.

TVP2 TVP 2 Dwójka „The Voice of Poland”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W sobotę, 25 listopada br. o godzinie 20:00 Telewizja Polska zaprasza widzów na finał czternastej edycji programu „The Voice of Poland”. Czworo uczestników powalczy o tytuł „Najlepszego głosu w Polsce”, kontrakt z wytwórnią płytową i 50 tysięcy złotych. Zwycięzcę wybiorą widzowie, którzy wezmą udział w głosowaniu SMS-owym.

Do finału dotarli, pokonując kilka tysięcy wokalistów: Maja Walentynowicz z drużyny Justyny Steczkowskiej, Antoni Zimnal z zespołu Marka Piekarczyka, Becky Sangolo z ekipy Tomsona i Barona oraz Jan Górka od Lanberry. Tegoroczny finał, podobnie jak w poprzednim roku, został podzielony na trzy etapy. W pierwszym z nich każdy finalista zaśpiewa zagraniczną piosenkę oraz wystąpi ze swoim trenerem. Po zakończeniu wszystkich występów, finalista, który głosami widzów otrzyma najmniej głosów, będzie musiał pożegnać się ze sceną „The Voice of Poland”.

W drugim etapie troje finalistów zaśpiewa polskie przeboje. Uczestnik, który zgromadzi najmniej głosów widzów, opuści program. 

W trzeciej, ostatniej rundzie na scenie zmierzy się ze sobą dwóch finalistów. Każdy zaśpiewa swój singiel, który po raz pierwszy zaprezentował w trakcie półfinału. 

W trakcie finału wystąpią uczestnik poprzedniej edycji oraz goście. Na scenę powróci zwycięzca poprzedniej odsłony talent show Dominik Dudek. Nowy singiel „Carpe Diem” zaprezentuje trenerka programu Justyna Steczkowska. Swój przebój „A Beautiful Life” wykona Christopher Nissen, odtwórca głównej roli w filmie serwisu Neflix „Piękne życie”. Wystąpi również Rea Garvey z zespołu Reamonn, m.in. z utworem „Supergirl”. W rolach prowadzących widzowie zobaczą Tomasza Kammela („Pytanie na śniadanie” na kanałach TVP2, TVP Polonia i TVP Kobieta - więcej tutaj) oraz Aleksandra Sikorę („Pytanie na śniadanie”).

W finale czternastej edycji programu „The Voice of Poland” o nagrodę główną walczyć będą Maja Walentynowicz z drużyny Justyny Steczkowskiej, Becky Sangolo z drużyny Tomson i Barona, Antoni Zimnal z drużyny Marka Piekarczyka i Jan Górka z drużyny Lanberry.

Finałowy odcinek czternastego sezonu programu „The Voice of Poland” wyemitowany zostanie premierowo w sobotę, 25 listopada br. o godzinie 20:00 na kanałach TVP2 i TVP Wilno, w poniedziałek, 27 listopada br. o godzinie 22:45 w stacji TVP Rozrywka i w piątek, 1 grudnia br. o godzinie 15:15 na kanale TVP HD (więcej tutaj).

„The Voice of Poland” - sezon 14., finaliści:

Maja Walentynowicz z drużyny Justyny Steczkowskiej - Maja Walentynowicz interesuje się łucznictwem, lubi żeglować oraz uczyć się języków obcych. W wolnych chwilach śpiewa i gra na ukulele, ale jej największym marzeniem jest zostać cenioną tekściarką. Miłość do pisania zaszczepiła w niej jej mama, pisarka. Na co dzień Maja Walentynowicz mieszka z rodziną w drewnianym domku nad Narwią. O tym, że wystąpi na scenie „The Voice of Poland”, dowiedziała się od swojego taty, bo to właśnie on zgłosił ją do programu. Pierwszy występ Mai Walentynowicz w programie, gdy zaśpiewała przebój Lady Antebellum „Need You Now”, zachwycił trenerów. Swoje fotele odwrócili: Justyna Steczkowska, Lanberry oraz Tomson i Baron. Z każdym kolejnym występem w „The Voice of Poland” Maja Walentynowicz okazywała się bezkonkurencyjna i dotarła do finału, jako reprezentantka drużyny Justyny Steczkowskiej.

Becky Sangolo z drużyny Tomson i Barona - pierwsze muzyczne kroki stawiała w Kenii, skąd pochodzi. W wieku 13 lat wydała pierwszą solową płytę. Debiutancki krążek to w dużej mierze zasługa jej rodziców, którzy w nią wierzą i bardzo ją wspierają. Do Polski przeprowadziła się w 2021 roku. Becky Sangolo przed kilkoma laty poznała swojego obecnego męża Bartka - z zawodu górnika, który podróżował po Afryce w poszukiwaniu kamieni szlachetnych. Para wzięła ślub w Polsce. Po przeprowadzce Becky Sangolo cały czas tworzy i wierzy, że dzięki udziałowi w czternastej edycji programu „The Voice of Poland”, uda się jej w końcu zrobić międzynarodową karierę. Becky Sangolo w „Przesłuchaniach w ciemno” zaśpiewała utwór „Stone Cold” Demi Lovato i sprawiła, że odwróciły się wszystkie fotele trenerskie. Uczestniczka wybrała Tomson i Barona. 

Antoni Zimnal z drużyny Marka Piekarczyka - jeden z najmłodszych uczestników czternastej edycji programu „The Voice of Poland”. Antoni Zimnal ma 17 lat i gra na: skrzypcach, gitarze, ukulele, fortepianie, perkusji oraz na organach. W planach ma naukę na kolejnych instrumentach. Jest zafascynowany repertuarem Zbigniewa Wodeckiego. To właśnie przebój artysty „Zabiorę cię dziś na bal” zapewnił mu awans do kolejnych etapów programu. Występ nastolatka bardzo spodobał się Justynie Steczkowskiej i Markowi Piekarczykowi, którzy wcisnęli swoje przyciski. Antonii Zimnal wybrał zespół Marka Piekarczyka.

Jan Górka z drużyny Lanberry - student inżynierii kwantowej na Politechnice Wrocławskiej. Jako dziecko rozpoczął naukę w szkole muzycznej, ale szybko z niej zrezygnował. Dopuścił się wówczas „szantażu” na ojcu, któremu obiecał, że jeśli ten nie będzie mu kazał kształcić się muzycznie, poprawi oceny w szkole. Tak też się stało. Muzyka zaczęła być niezwykle ważna w jego życiu dopiero po śmierci mamy. To właśnie wtedy zaczął też pisać swoje pierwsze piosenki. Dziś ma ich na swoim koncie ponad 400, ale nie przestaje komponować i pisać kolejnych. Najlepiej odnajduje się w nostalgicznym repertuarze. Podczas „Przesłuchań w ciemno” zaśpiewał utwór „I Ain't Worried” z soundtracku do filmu „Top Gun: Maverick”. Swoim pierwszym występem w „The Voice of Poland” skradł serca Justyny Steczkowskiej i Lanberry, które odwróciły fotele. Jan ostatecznie zdecydował się dołączyć do drużyny Lanberry.
 
Małgorzata Uściłowska „Lanberry” w programie „The Voice of Poland”, foto: Jacek Grąbczewski
Małgorzata Uściłowska „Lanberry” w programie „The Voice of Poland”, foto: Jacek Grąbczewski
Aleksander Milwiw-Baron „Baron”, Małgorzata Uściłowska „Lanberry”, Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska i Tomasz Lach „Tomson” w programie „The Voice of Poland”, foto: Natasza Młodzik/Jan Bogacz/TVP
Aleksander Milwiw-Baron „Baron”, Małgorzata Uściłowska „Lanberry”, Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska i Tomasz Lach „Tomson” w programie „The Voice of Poland”, foto: Natasza Młodzik/Jan Bogacz/TVP
Aleksander Milwiw-Baron „Baron”, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Małgorzata Uściłowska „Lanberry” i Tomasz Lach „Tomson” w programie „The Voice of Poland”, foto: TVP
Aleksander Milwiw-Baron „Baron”, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Małgorzata Uściłowska „Lanberry” i Tomasz Lach „Tomson” w programie „The Voice of Poland”, foto: TVP
W w programie „The Voice of Poland” wystąpi Dominik Dudek, foto: TVP
W w programie „The Voice of Poland” wystąpi Dominik Dudek, foto: TVP
Dominik Dudek w programie „The Voice of Poland”, foto: TVP
Dominik Dudek w programie „The Voice of Poland”, foto: TVP


„The Voice of Poland” - sezon 14., emisja w soboty o godz. 20:00 na kanałach TVP2 i TVP Wilno. Program ten mogą również oglądać widzowie stacji TVP HD i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...