reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Finał „Eurowizji Junior 2023” na kanałach TVP

dodano: 2023-11-24 04:36
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP „Konkurs Piosenki Eurowizji Junior 2023” W niedzielę, 26 listopada br. o godz. 16:00 w Palais Nikaïa w Nicei, we Francji, odbędzie się 21. „Konkurs Piosenki Eurowizji Junior”. Polskę z piosenką „I Just Need A Friend” reprezentować będzie Maja Krzyżewska („Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2023” i „The Voice Kids”) - będzie konkurować z przedstawicielami 15 europejskich państw. Widowisko to, którego organizatorem jest European Broadcasting Union (EBU/Europejska Unia Nadawców), transmitować będą kanały TVP1, TVP Polonia i TVP ABC.

TVP „Konkurs Piosenki Eurowizji Junior 2023”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od piątku, 20 października br. na profilu „Junior Eurovision Song Contest” na platformie YouTube można oglądać oficjalny teledysk do piosenki „I Just Need A Friend”, z którym Maja Krzyżewska będzie reprezentować Polskę na „Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci Nicea 2023”. TVP1, TVP Polonia i TVP ABC zapraszają w niedzielę, 26 listopada br. od godziny 16:00 na transmisję z finału konkursu „Eurowizji Junior”, który odbędzie się we Francji.

„I Just Need A Friend” - jest to piosenka przygotowana specjalnie dla reprezentantki Polski - Mai Krzyżewskiej, na tegoroczną „Eurowizję Junior”, przez autorów eurowizyjnych utworów Roksany Węgiel „Roxie”, Wiktorii Gabor i Egwu-James (więcej tutaj).

- „I Just Need A Friend” to prośba od nas, młodych ludzi do świata. Nie potrzebujemy kolejnych gadżetów czy rzeczy materialnych. Pragniemy bliskości i po prostu przyjaciela, który będzie obok

- mówi o swojej piosence Maja Krzyżewska.


Polska reprezentantka wystąpi w „Konkursie Piosenki Eurowizja Junior 2023” dzięki zwycięstwu w finale specjalnej edycji formatu telewizyjnego „Szansa na sukces” - „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2023” (więcej tutaj).

„Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci Nicea 2023” transmitowany będzie w niedzielę, 26 listopada br. od godziny 16:00 w stacjach TVP1, TVP Polonia i TVP ABC (więcej tutaj).
 
Maja Krzyżewska w programie „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2023”, foto: Jan Bogacz
Maja Krzyżewska w programie „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2023”, foto: Jan Bogacz
Maja Krzyżewska będzie reprezentować Polskę podczas „Konkursu Piosenki Eurowizji Junior 2023”, foto: TVP
Maja Krzyżewska będzie reprezentować Polskę podczas „Konkursu Piosenki Eurowizji Junior 2023”, foto: TVP


„Konkurs Piosenki Eurowizji Junior 2023” - transmisja w niedzielę, 26 listopada 2023 roku o godz. 16:00 na kanałach TVP1, TVP Polonia i TVP ABC.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...