reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Hitowe święta” w grudniu w AMC

dodano: 2023-12-02 14:24
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

AMC W grudniu br. kanał AMC poleca swoim widzom w ramach pasma „Hitowe święta” takie produkcje filmowe jak „Wściekłe psy”, „Przekładaniec”, „Porachunki”, „30 minut lub mniej”, „Człowiek na krawędzi”, „Mocne uderzenie”, „Sahara”, „Droga przez piekło”, „Pan i pani Smith” i „As w rękawie”.

AMC


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Zrób sobie przerwę od świątecznego szaleństwa i wraz z kanałem AMC wyrusz w ekscytującą podróż gwarantującą ekstremalne emocje i niespodziewane zwroty akcji - zachęca nadawca. W ramach grudniowego pasma „Hitowe święta” na ekranie pojawią się między innymi: film gangsterski „Wściekłe psy” w reżyserii Quentina Tarantino - historia czterech złodziei, zbrodni doskonałej i jednego zdrajcy; komedia kryminalna „Porachunki” - perypetie grupy przyjaciół, którzy postanawiają ograć w karty potężnego gangstera i zdobyć jego majątek; kryminał „Droga przez piekło” o pewnym szulerze i jego próbie odzyskania skradzionych mu pieniędzy będących długiem zaciągniętym u mafii, oraz film akcji „Pan i Pani Smith” o parze płatnych zabójców, czyli jak blisko jest od miłości do nienawiści. Pierwszy film z serii „Hitowe Święta” pojawi się na kanale AMC w sobotę, 2 grudnia br. o godzinie 22:00.

„Hitowe święta” w AMC:

„Wściekłe psy” („Reservoir Dogs”)
reżyseria: Quentin Tarantino, występują: Harvey Keitel, Tim Roth, Michael Madsen, Chris Penn
emisja: w sobotę, 2 grudnia br. o 22:00

Kino gangsterskie od scenarzysty i reżysera Quentina Tarantino. Czterech zabójców i jedna zbrodnia doskonała. Bohaterowie filmu to zupełnie obcy sobie ludzie, którzy mają dokonać perfekcyjnego przestępstwa. Lecz  gdy ten, wydawało się, zwykły napad przeradza się w krwawą zasadzkę, bezwzględni mordercy zdają sobie sprawę, że jeden z nich jest policyjnym informatorem. Nie wiadomo jednak, kto nim jest (więcej tutaj).

„Przekładaniec” („Layer Cake”)
reżyseria: Matthew Vaughn, występują: Daniel Craig, Sienna Miller i Tom Hardy
emisja: w nocy z soboty na niedzielę, z 2 na 3 grudnia br. o 0:00

Dobrze ustawiony i elegancki handlarz narkotykami (w tej roli Daniel Craig), który zbił fortunę na sprzedaży kokainy i ecstasy, chce przejść na emeryturę, póki jest wystarczająco młody, by cieszyć się swoimi nieuczciwie zdobytymi pieniędzmi. Ale Jimmy Price (Kenneth Cranham), boss świata przestępczego, potrzebuje od niego wykonania paru przysług. Uzależniona od narkotyków córka szefa mafii (Michael Gambon) zaginęła i Price chce ją odnaleźć. Boss potrzebuje również pośrednika, który kupi olbrzymią dostawę ecstasy od podejrzanego oszusta o pseudonimie The Duke (Jamie Foreman). Bohater szybko zdaje sobie sprawę, że wyplątanie się z narkotykowego biznesu może kosztować go dosłownie wszystko, łącznie z życiem (więcej tutaj).

„Porachunki” („Lock, Stock & Two Smoking Barrels”)
reżyseria: Guy Ritchie, występują: Jason Flemyng, Jason Statham i Nick Moran
emisja: w sobotę, 9 grudnia br. o 22:00

Czwórka czarujących, drobnych przestępców po nielegalnej partyjce w karty popada w długi u londyńskiego gangstera i jego płatnych morderców. Słysząc, że sąsiedzi z mieszkania obok knują spisek mający na celu zatrzymanie grupy niezbyt rozgarniętych hodowców trawki, nasi bohaterowie postanawiają ich okraść. W międzyczasie dwie zabytkowe, dwulufowe strzelby zostają skradzione w zupełnie innym przekręcie. - To film, który wprowadził Guya Ritchiego i jego charakterystyczny styl na światowe salony - zapewnia nadawca (więcej tutaj).

„30 minut lub mniej” („30 Minute or Less”)
reżyseria: Ruben Fleischer, występują: Jesse Eisenberg, Danny McBride, Nick Swardson i Aziz Ansari
emisja: w nocy z soboty na niedzielę, z 9 na 10 grudnia br. o 0:05

Nick (Jesse Eisenberg) jest dostawcą pizzy z małego miasteczka. Wiedzie zwyczajne życie, jednak nagle na jego drodze stają dwaj aspirujący kryminaliści (Danny McBride i Nick Swardson). Bandyci porywają chłopaka i przywiązują do niego bombę zegarową, grożąc mu, że wysadzą go w powietrze, jeśli nie obrabuje banku. Mając tylko kilka godzin na wykonanie niemożliwego zadania, Nick zwraca się o pomoc do swojego byłego najlepszego przyjaciela, Cheta (Aziz Ansari). Zegar tyka, a ta dwójka musi poradzić sobie z policją, wynajętymi zabójcami, miotaczami ognia i własną burzliwą relacją (więcej tutaj).

„Człowiek na krawędzi” („Man on a Ledge”)
reżyseria: Asger Leth, występują: Sam Worthington, Elizabeth Banks i Ed Harris
emisja: w sobotę, 16 grudnia br. o 22:00

20 pięter nad ziemią poszukiwany uciekinier Nick Cassidy grozi, że popełni samobójstwo, skacząc z wieżowca na Manhattanie. Gdy negocjatorka Lydia Mercer próbuje go przekonać do zmiany zdania, odkrywa, że Cassidy został skazany za udział w kradzieży diamentów wartych wiele milionów dolarów. Cassidy ściąga na siebie całą uwagę, a w tym samym czasie jego brat ze swoją dziewczyną chcą udowodnić niewinność Nicka, popełniając nowe przestępstwo (więcej tutaj).

„Mocne uderzenie” („The Big Hit”)
reżyseria: Kirk Wong, występują: Mark Wahlberg, Lou Diamond Phillips i Bokeem Woodbine
emisja: w nocy z soboty na niedzielę, z 16 na 17 grudnia br. o 0:00

Film śledzi zawodowe i romantyczne perypetie Mela (Mark Wahlberg), doświadczonego płatnego zabójcy, który wraz ze swoimi współpracownikami - Cisco (Lou Diamond Phillips), Crunchem (Bokeem Woodbine), Vince’em (Antonio Sabato Jr.) i Gumpem (Robin Dunne), zostają wciągnięci w akcję, która przybiera niespodziewanie negatywny obrót. To, co wydawało się szybkim i łatwym weekendowym porwaniem, przynosi odwrotny skutek, gdy ich ofiara, córka bogatego przemysłowca (China Chow), okazuje się być chrześnicą ich szefa. Co gorsza, kochanka Mela (Lela Rochon) ucieka z jego majątkiem w momencie, gdy rodzice jego narzeczonej (Christina Applegate) przybywają z wizytą. Mel stara się unikać kolejnych ciosów, próbując zaimponować potencjalnym teściom, a jego starannie zbudowane życie zaczyna się rozpadać (więcej tutaj i tutaj).

„Sahara” („Sahara”)
reżyseria: Breck Eisner, występują: Penelope Cruz, Matthew McConaughey i Steve Zahn
emisja: w sobotę, 23 grudnia br. o 22:00

Mistrz eksploracji i były major Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych Ameryki Dirk Pitt oraz jego dowcipny kumpel Al Giordino wyruszają na przygodę życia. Mają znaleźć zagubiony gdzieś na pustyniach Afryki Zachodniej zaginiony statek z czasów wojny secesyjnej, znany jako Statek Śmierci, skrywający tajny ładunek. Na swojej drodze spotykają piękną i błyskotliwą naukowczynię z Organizacji Narodów Zjednoczonych (ONZ), doktor Evę Rojas, która ścigana jest przez bezwzględnego dyktatora. Rojas uważa, że ukryty skarb może być większym i groźniejszym zagrożeniem dla całego świata. Polując na statek, o którego istnieniu nikt inny nie ma pojęcia, Dirk, Al i Eva muszą polegać na swoim sprycie i odwadze, aby przechytrzyć agresywnych watażków, przetrwać w niebezpiecznym terenie i dotrzeć do sedna obu tajemnic (więcej tutaj).

„Droga przez piekło” („U-Turn”)
reżyseria: Oliver Stone, występują: Jennifer Lopez „J.Lo” Sean Penn i Nick Nolte
emisja: w nocy z soboty na niedzielę, z 23 na 24 grudnia br. o 0:20

Bobby Cooper (Sean Penn), drobny hochsztapler, jest w drodze do Las Vegas, gdzie ma spłacić kilku bukmacherów, którzy już wcześniej odcięli mu dwa palce za opóźnienie w spłacie długu. Niestety, samochód Bobby'ego psuje się, co doprowadza go do małego i bardzo dziwnego miasteczka Superior w Arizonie. Nie mając przy sobie żadnych pieniędzy i możliwości naprawy samochodu, Bobby zostaje tam uwięziony. Kiedy spotyka piękną Grace McKenna (Jennifer Lopez „J.Lo”) i jej wpływowego męża Jake'a (Nick Nolte), opuszczenie miasteczka przestaje być dla niego priorytetem. Jake oferuje Bobby'emu pieniądze za zabójstwo Grace. Z kolei Grace prosi go, by pozbył się Jake'a. Gdy Bobby zostaje wciągnięty w śmiertelnie niebezpieczną grę, w której stawką są pożądanie, szaleństwo i pieniądze, wszystko zaczyna toczyć się o najwyższą stawkę (więcej tutaj).

„Pan i pani Smith” („Mr. & Mrs. Smith”)
reżyseria: Doug Liman, występują: Angelina Jolie, Brad Pitt i Vince Vaughn
emisja: w sobotę, 30 grudnia br. o 22:00

Poznajcie państwa Smith – Johna (Brad Pitt) i Jane (Angelina Jolie). Inteligentni, atrakcyjni, odnoszący sukcesy. Kiedyś byli idealną parą, ale po sześciu latach małżeństwa ich związek stracił dawną iskrę, aż w końcu zdecydowali się na terapię. Są znudzeni, rozczarowani, czują, że już się nie znają – i mają rację. John i Jane są zawodowymi zabójcami, czego nawzajem o sobie nie wiedzą. Wynajęci przez dwie tajne agencje do zabicia tej samej osoby, nagle stają przeciwko sobie w walce o przetrwanie. Kolacja staje się grą w pokera na śmierć i życie, a salon polem bitwy. Dopiero gdy zderzają się z niewyobrażalnym wyborem – czy zabić współmałżonka, by ocalić siebie – dowiadują się jednego – nie chcą siebie nawzajem stracić (więcej tutaj).

„As w rękawie” („Smokin’ Aces”)
reżyseria: Joe Carnahan, występują: Ryan Reynolds, Ray Liotta, Ben Affleck i Andy Garcia
emisja: w nocy z soboty na niedzielę, z 30 na 31 grudnia br. o 0:15

Umierający szef mafii zawiera kontrakt o wartości miliona dolarów na życie swojego byłego protegowanego, magika z Vegas, który zgodził się zeznawać przeciwko mafii. FBI próbuje chronić swojego kluczowego świadka, podczas gdy szereg zabójców i zabójczyń zjeżdża nad jezioro Tahoe w celu wyeliminowania magika.
 
Angelina Jolie w filmie „Pan i pani Smith”, foto: AMC Networks International
Angelina Jolie w filmie „Pan i pani Smith”, foto: AMC Networks International
Angelina Jolie w filmie „Pan i pani Smith”, foto: Stephen Vaughn/SMPSP/Regency Entertainment (USA), Inc./Monarchy Enterprises S.a.r.l.
Angelina Jolie w filmie „Pan i pani Smith”, foto: Stephen Vaughn/SMPSP/Regency Entertainment (USA), Inc./Monarchy Enterprises S.a.r.l.
Brad Pitt i Angelina Jolie w filmie „Pan i pani Smith”, foto: AMC Networks International
Brad Pitt i Angelina Jolie w filmie „Pan i pani Smith”, foto: AMC Networks International
Brad Pitt i Angelina Jolie w filmie „Pan i pani Smith”, foto: AMC Networks International
Brad Pitt i Angelina Jolie w filmie „Pan i pani Smith”, foto: AMC Networks International
Daniel Craig i Sienna Miller w filmie „Przekładaniec”, foto: AMC Networks International
Daniel Craig i Sienna Miller w filmie „Przekładaniec”, foto: AMC Networks International
Jennifer Lopez „J.Lo” i Sean Penn w filmie „Droga przez piekło”, foto: AMC Networks International
Jennifer Lopez „J.Lo” i Sean Penn w filmie „Droga przez piekło”, foto: AMC Networks International


„Hitowe święta” - emisja w soboty (od 2 grudnia 2023 roku) o godz. 22:00 w AMC.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

669 zł Więcej...