reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

KRRiT wyraziła zgodę na Polsat News Polityka

dodano: 2023-12-06 17:50 | aktualizacja: 2023-12-06 18:15
autor: Anita Kaźmierska | źródło: KRRiT/satkurier.pl

Wydarzenia 24 Krajowa Radia Radiofonii i Telewizji poinformowała, że rozstrzygnęła wnioski spółek Telewizja Polsat i Superstacja z Grupy Polsat Plus o zmianę koncesji polegających na zmianie nazw programów telewizyjnych: odpowiednio z W24 na Wydarzenia 24 oraz z Wydarzenia 24 na Polsat News Polityka.

Wydarzenia 24


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Polsat News Polityka będzie nową nazwą dla kanału Wydarzenia 24 (w latach 2006-2021 pod nazwą Superstacja), dostępnego dziś w ofertach platform satelitarnych Polsat Box, CANAL+ i Orange TV, sieci kablowych i IPTV oraz bezpłatnie w ramach MUX 4 naziemnej telewizji cyfrowej. Zgodnie z warunkami koncesji, będzie to program charakterze wyspecjalizowanym - informacyjnym z elementami publicystyki, informacji sportowych i poradnictwa

Wydarzenia 24 będzie nową nazwą dla W24 - nowego, naziemnego kanału w MUX 1, o charakterze wyspecjalizowanym - informacyjno-publicystycznym, na który Telewizja Polsat uzyskała koncesję w październiku br. Kanał ten nie rozpoczął jeszcze nadawania w MUX 1, ale należy się spodziewać, że nastąpi to dosłownie na dniach.

W praktyce kanał Wydarzenia 24 zostanie przeniesiony z MUX 4 na MUX 1, a Polsat News Polityka zastąpi Wydarzenia 24 na satelicie i w kablu. Aktualnie nie wiadomo, czy Polsat News Polityka będzie dostępny w MUX 4. Napisaliśmy w tej sprawie do rzecznika prasowego Telewizji Polsat, a gdy tylko uzyskany odpowiedź, dodamy ją w ramach aktualizacji artykułu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii NTC w Polsce


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

459 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...