reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TV4: Wachowicz i Gilon na licytacji u łowców

dodano: 2023-12-07 11:24
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Łowcy skarbów. Kto da więcej Czwórka TV4 Na kanale TV4 wyemitowany zostanie premierowo specjalny odcinek 3. sezonu polskiego programu „Łowcy skarbów. Kto da więcej”, którego producentem jest Polot Media. Program opiera się na formacie „Cash or Trash” , którego dystrybutorem jest Warner Bros. International Television Production. Wystąpią Ewa Wachowicz („Ewa gotuje”), Karolina Gilon („Ninja Warrior Polska” i „Love Island. Wyspa miłości”), Martyna Kupczyk („Nasz nowy dom”), Przemysław Sadowski („Na Wspólnej”, „Pierwsza miłość”, „Pierwszy milion”, „Układ zamknięty” i „Fala zbrodni”), Krzysztof Ibisz („Demakijaż” i „The Real Housewives. Żony Warszawy”) i Paweł Orleański („Wiedźmin” i „Galileo”). Środki trafią do podopiecznych Fundacji Polsat.

Czwórka
Łowcy skarbów. Kto da więcej Czwórka TV4


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ewa Wachowicz i Przemysław Sadowski o pamiątkach i marzeniach sprzed lat - w czwartek, 7 grudnia br. w specjalnym odcinku programu Czwórki. Gwiazdy i ich pamiątki związane z młodzieńczymi marzeniami, w programie „Łowcy skarbów. Kto da więcej”. W czwartek, 7 grudnia br. o godzinie 18:00 w Czwórce wyemitowany zostanie specjalny odcinek programu „Łowcy skarbów. Kto da więcej”,  a w nim wystąpią gwiazdy, w tym obaj gospodarze - Paweł Orleański („Galileo” na kanałach TV4 i Fokus TV - więcej tutaj) i Krzysztof Ibisz („Demakijaż” na kanale Polsat Cafe - więcej tutaj, „The Real Housewives. Żony Warszawy” w stacjach TV4, Polsat 2 i Polsat Cafe - więcej tutaj), z których jeden zadebiutuje w roli sprzedającego.

Swoje skarby na licytację wystawią: Ewa Wachowicz, Karolina Gilon, Przemysław Sadowski i Paweł Orleański, a całość poprowadzi Krzysztof Ibisz. Każdy z przyniesionych przedmiotów wiąże się z jakimś marzeniem jego posiadacza i osobistą historią, jaką widzowie poznają w programie, a jednocześnie wspomoże szczytny cel, bo wszystkie wylicytowane środki przekazane zostaną na leczenie małych podopiecznych Fundacji Polsat.

Program rozpocznie - tym razem jako sprzedający - Paweł Orleański. Jego skarb to magnetofon szpulowy w zestawie z mikrofonem i słuchawkami, na którym bohater licytacji w dzieciństwie rozwijał pasję, jaką dziś realizuje także w życiu zawodowym. Magnetofon należał do jego taty, który słuchał na nim ulubionej muzyki, a małemu Pawłowi wolno było się nim bawić, jako „zestawem młodego dźwiękowca”, jedynie pod rodzicielskim nadzorem. Więcej o jednym z mniej znanych widzom talentów Pawła Orleańskiego i działalności, w której go wykorzystuje, widzowie dowiedzą się z jego rozmowy z Krzysztofem Ibiszem i ekspertem, Adamem Śmiałkiem, a podczas licytacji widzowie poznają mało znane fakty związane z „Wiedźminem” (emisja w stacji TVP Historia i w serwisie VOD Netflix - więcej tutaj i tutaj) oraz z „oprawcą” i sąsiadem Pawła Orleańskiego w jednej osobie.

Zestaw kuchennych skarbów - od książek, przez ręcznie wykonaną i malowaną zapaskę, po gadżety z nożem na czele, zaprojektowanym przez designera Komina Yamadę - zaprezentuje w programie Ewa Wachowicz. Gwiazda, której telewidzom i wielbicielom dobrej kuchni nie trzeba przedstawiać, swój pierwszy, wymarzony profesjonalny nóż szefa kuchni, jakim „wykroiła” potem pięćset odcinków swojego programu „Ewa gotuje” (emisja na kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2 i Polsat Rodzina - więcej tutaj), przywiozła przed laty ze Stanów Zjednoczonych Ameryki. O nożu, który w Europie i w Azji był wówczas nie do zdobycia, i o tym co robił w nowojorskim Museum of Modern Art, a także o historii tego przedmiotu i „tajnikach ikonicznego projektu, będącego majstersztykiem pod względem designu i funkcjonalności”, widzowie dowiedzą się podczas ekspertyzy, którą przeprowadzi Kora Tea Kowalska.

Jako trzeci wystąpi w tym odcinku Przemysław Sadowski. Aktor filmowy, telewizyjny i teatralny, znany m.in. z takich produkcji jak „Na Wspólnej” (emisja w stacjach TVN i ITVN/TVN International - więcej tutaj), „Pierwsza miłość” (emisja na kanałach Polsat, Polsat 1 i TV4 - więcej tutaj), „Pierwszy milion” (więcej tutaj), „Układ zamknięty” (więcej tutaj) czy „Fala zbrodni” (emisja w stacji Polsat Seriale - więcej tutaj), do programu przyniósł amerykański dyspenser na gumy do żucia, wypełniony szklanymi kulkami. O tym, skąd się pojawił w jego mieszkaniu i do czego służył ten kolorowy i cieszący oko przedmiot oraz w jaki sposób wiązał się z jego młodzieńczymi marzeniami i z filmowym debiutem w „Pierwszym milionie”, widzowie dowiedzą się podczas rozmowy aktora z prowadzącym oraz autorem ekspertyzy, Danielem Stoińskim.

Bohaterką ostatniej licytacji będzie Karolina Gilon. Gwiazda programów „Ninja Warrior Polska” (emisja w stacji TV4 - więcej tutaj) i „Love Island. Wyspa miłości” (emisja na kanałach TV4 i Polsat Cafe - więcej tutaj) na licytację wystawi globus i busolę, które, jak mówi, mają magiczną moc. O tym, jak spełniły się wszystkie jej marzenia o podróżach w miejsca, w które w dzieciństwie trafiła, wędrując w ciemno „palcem po mapie”, oraz o pochodzeniu tajemniczych rysunków na podstawce globusa, a także o tym, czym różni się busola od kompasu, widzowie dowiedzą się podczas poprzedzającego licytację spotkania Karoliny Gilon z prowadzącym oraz z ekspertem, Jakubem Naumiukiem (więcej tutaj).

W licytacjach tego odcinka udział wezmą łowcy:

Martyna Kupczyk - architekt zawodowo i w programie „Nasz nowy dom” (emisja na kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Rodzina, Polsat Cafe, Polsat Film i TV4 - więcej tutaj), wielbicielka starych lamp, mebli, obrazów i porcelany, na które poluje jako Łowczyni Skarbów oraz współwłaścicielka wraz siostrą sklep w Konstancinie Jeziornej.

Arkadiusz Woźniak - pasjonat i znawca antyków, kolekcjoner unikalnych mebli, obrazów, zegarów, porcelany oraz sprzętu audio, a także właściciel galerii antyków i rekwizytorni filmowej, z których skarby na co dzień oglądamy w polskich filmach i reklamach.

Paweł Papaj - znawca i kolekcjoner starej biżuterii, sreber, emalii oraz unikalnych zegarów, właściciel pokaźnej kolekcji antyków i starych ikon, który wspólnie z rodziną prowadzi prywatną galerię.

Łukasz Barucha - właściciel krakowskiego sklepu z plakatami i przedmiotami vintage, który na co dzień sam korzysta z rzeczy z drugiej ręki, ubiera się w sklepach z odzieżą używaną i uwielbia skarby dziwaczne i zaskakujące.

Marcin Ciężarkiewicz - od 20 lat współpracujący z polskimi i zagranicznymi kolekcjonerami vintage i muzeami oraz działający na rynku aukcji internetowych.
 
Paweł Orleański w programie „Łowcy skarbów. Kto da więcej”, foto: Cyfrowy Polsat
Paweł Orleański w programie „Łowcy skarbów. Kto da więcej”, foto: Cyfrowy Polsat
Joanna Kurowska, Paweł Orleański i Jakub Naumiuk w programie „Łowcy skarbów. Kto da więcej”, foto: Cyfrowy Polsat
Joanna Kurowska, Paweł Orleański i Jakub Naumiuk w programie „Łowcy skarbów. Kto da więcej”, foto: Cyfrowy Polsat
Arkadiusz Woźniak, Agnieszka Szczerkowska, Krzysztof Kobyliński, Joanna Kurowska, Martyna Kupczyk i Michał Nowocin w programie „Łowcy skarbów. Kto da więcej”, foto: Cyfrowy Polsat
Arkadiusz Woźniak, Agnieszka Szczerkowska, Krzysztof Kobyliński, Joanna Kurowska, Martyna Kupczyk i Michał Nowocin w programie „Łowcy skarbów. Kto da więcej”, foto: Cyfrowy Polsat
Michał Nowocin, Łukasz Barucha, Aleksander Prugar, Martyna Kupczyk, Paweł Papaj i Arkadiusz Woźniak w programie „Łowcy skarbów. Kto da więcej”, foto: Cyfrowy Polsat
Michał Nowocin, Łukasz Barucha, Aleksander Prugar, Martyna Kupczyk, Paweł Papaj i Arkadiusz Woźniak w programie „Łowcy skarbów. Kto da więcej”, foto: Cyfrowy Polsat


„Łowcy skarbów. Kto da więcej” - emisja od poniedziałku do piątku o 18:00 w TV4.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...