reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Czeski Warner TV będzie bezpłatny?

dodano: 2023-12-08 18:16 | aktualizacja: 2023-12-09 14:36
autor: RO | źródło: parabola.cz

Warner TV Warner TV chce wejść do Czech. Popularny kanał emitujący nowoczesne produkcje i kinowe klasyki, będący częścią Warner Bros. Discovery, ma być finansowany z reklam i rozpowszechniany we wszystkich platformach dystrybucyjnych na terenie Czech. Nadawca jest zainteresowany wejściem do naziemnej telewizji cyfrowej w DVB-T2.

WarnerMedia
Warner TV Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Firma HBO Europe, s.r.o. zgłosiła się do czeskiego regulatora medialnego RRTV (Rada pro rozhlasové a televizní vysílání) z wnioskiem o licencję na nadawanie kanału Warner TV w platformach satelitarnych, sieciach kablowych, IPTV i drogą naziemną.

Marka Warner TV znana jest widzom w krajach sąsiednich - z powodzeniem działa w Polsce, Niemczech, Austrii, a także we Włoszech i Hiszpanii. Na większości rynków jest kanałem płatnym, ale w Czechach ma przyjąć inny model biznesowy, oferując transmisję za darmo z klasycznej anteny naziemnej.

Czeski organ regulacyjny zajmie się wnioskiem na jednym z najbliższych posiedzeń. Po udzieleniu licencji nadawca będzie miał 360 dni na rozpoczęcie emisji.

Nowa stacja ma wykorzystać bogatą bibliotekę treści Warner Bros.
Ramówka czeskiej wersji jeszcze nie została przygotowana, ale np. w Polsce stacja emituje seriale „Alf”, „Laboratorium Dextera”, „Kochane kłopoty” czy „JAG - Wojskowe Biuro Śledcze”. Z filmów emituje m.in. „Superhero”, „Golfiarze”, „Let's Dance”, „Szalona wyprawa”, „Cube Zero” czy „Impact Earth”. Włoska wersja oferuje seriale „Tajemnice Smallville”, „Nikita”, „Nie z tego świata”, „Eight is enough” i wiele innych.

Warner TV poszerzy ofertę filmową i serialową dla widzów w Czechach. Będzie kolejną opcją wyboru obok kanałów ČT, Nova, Prima, a także Televizi Seznam, Paramount Network czy JOJ Family.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii DVB-T2


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...