reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TVP HD i TVP Seriale w ofercie TVP VOD+

dodano: 2023-12-12 11:31
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP VOD+ TVP Seriale TVP HD TVP HD i TVP Seriale od 12 grudnia br. są dostępne dla użytkowników posiadających aktywną subskrypcje pakietu TVP VOD+. Dołączą one do 35 innych kanałów Telewizji Polskiej w TVP VOD (te są także dostępne bezpłatnie po zalogowaniu) oraz do szeregu treści VOD, w tym filmów i seriali.

TVP
TVP VOD+ TVP Seriale TVP HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanały na żywo dostępne w TVP VOD

Serwis TVP VOD umożliwia dostęp do następujących kanałów na żywo: TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Kobieta, TVP Kultura, TVP Sport, TVP Historia, TVP ABC, TVP Dokument, TVP Nauka, TVP Polonia, TVP Rozrywka, TVP HD*, TVP Seriale*, TVP Historia 2, Alfa TVP, TVP ABC 2, TVP Kultura 2, Belsat, UA1, TVP World oraz 16 kanałów oddziałów terenowych TVP3.

TVP VOD – na jakich urządzeniach oglądać?

Użytkownicy mogą cieszyć się dostępem do telewizji na żywo oraz bogatej oferty zróżnicowanych gatunkowo i formalnie treści na komputerach, urządzeniach mobilnych oraz smart TV (tu wymagane jest posiadanie urządzenia z systemem operacyjnym Android TV w wersji 6.0 lub nowszej, Tizen w wersji 4.0 lub nowszej lub WebOS w wersji 4.0.4 lub nowszej oraz na urządzeniach z systemem VIDAA). Na urządzeniach Apple TV wymagana jest wersja 13.0 lub nowsza Chromecast/AirPlay oraz MiBox z systemem Android TV. Korzystanie z nowej funkcjonalności wymaga ściągnięcia aplikacji TVP VOD, która jest dostępna w App Store (dla użytkowników telefonów w systemie iOS) lub w Google Play (Android). Serwis jest również dostępny w standardzie HbbTV.

Aplikacja TVP VOD – udostępniona przez Telewizję Polską w październiku 2022 roku w nowej, odświeżonej wersji – pozwala teraz nie tylko oglądać kanały TVP na żywo w wybranym przez użytkownika czasie i miejscu. W nowej odsłonie znalazła się bogata biblioteka filmów i seriali dostępnych zarówno w bezpłatnej, jak i płatnej ofercie. Widzowie, którzy opłacają abonament RTV, mają dostęp do znacznej części katalogu bez reklam.

Ile kosztuje TVP VOD+?

Pakiet na 30 dni kosztuje 9,99 zł, na 90 dni 14,99 zł, na 180 dni 24,99 zł, a na 365 dni 44,99 zł.


* TVP HD i TVP Seriale dostępne tylko w płatnym pakiecie TVP VOD+.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...