reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

6-8.01 Polsat Sport: Puchary, mistrzowie i finały

dodano: 2024-01-05 20:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 6-7 stycznia br. widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: „Gala mistrzów sportu 89. plebiscytu Przeglądu Sportowego”, Tauron Liga, PlusLiga, SuperLega, Orlen Basket Liga, Lega Basket Serie A, Emirates FA Cup, Liga Portugal Betclic, Serie A Tim, F1 H2O, National Football League (NFL), tenis ziemny - United Cup, łyżwiarstwo szybkie oraz e-sport - League of Legends - Worlds i Outlast - „Strach się bać”.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV4, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 4, Polsat Sport Premium 5, Polsat Sport Premium 6, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: „Gala mistrzów sportu 89. plebiscytu Przeglądu Sportowego” (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Orlen Basket Liga (więcej tutaj), Lega Basket Serie A (więcej tutaj), Emirates FA Cup (więcej tutaj), Liga Portugal Betclic (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), F1 H2O (więcej tutaj), National Football League (NFL) (więcej tutaj), tenis ziemny - United Cup (więcej tutaj), łyżwiarstwo szybkie (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends - Worlds (więcej tutaj) i Outlast - „Strach się bać” (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

6 stycznia (sobota)
5:00 tenis ziemny, turniej ATP w Brisbane: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

5:00 e-sport, League of Legends, Worlds, półfinał: BLG vs WBG - mapa 5., Polsat Games

5:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 e-sport, League of Legends, Worlds, półfinał: JDG vs T1 - mapa 1., Polsat Games

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 piłka nożna, Emirates FA Cup: „FA Cup Preview: 3. runda” - magazyn, Eleven Sports 4

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Podsumowanie fazy grupowej” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 e-sport, League of Legends, Worlds, półfinał: JDG vs T1 - mapa 2., Polsat Games

7:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 4

7:30 tenis ziemny, United Cup, półfinał, Australia - Niemcy: Ajla Tomljanovic - Angelika Kerber, Polsat Sport

7:30 tenis ziemny, turniej ATP w Hongkongu: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

7:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Saves 2023” - magazyn, Eleven Sports 4

8:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 e-sport, League of Legends, Worlds, półfinał: JDG vs T1 - mapa 3., Polsat Games

8:00 piłka nożna, Emirates FA Cup: zapowiedź meczów 3. rundy, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:35 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 1

9:00 e-sport, League of Legends, Worlds, półfinał: JDG vs T1 - mapa 4., Polsat Games

9:15 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

9:30 tenis ziemny, United Cup, półfinał, Australia - Niemcy: Alex De Minaur - Alexander Zverev, Polsat Sport

9:30 tenis ziemny, turniej ATP w Hongkongu: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

9:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:45 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Unikalne tradycje LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga The Best Matches of 2023” - magazyn, Eleven Sports 2

10:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 tenis ziemny, turniej ATP w Brisbane: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

10:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

11:10 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 2

11:30 tenis ziemny, United Cup, półfinał: Australia - Niemcy: mecz gry mieszanej, Polsat Sport

11:50 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 „Yamal 304 - reportaż o Laminie Yamalu” - reportaż, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

12:00 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: Inter Milano Mediolan - Hellas Verona Werona, Eleven Sports 2

12:30 siatkówka, PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

12:30 piłka nożna: „Wywiad z Vandersonem” - wywiad, Eleven Sports 1

12:40 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

12:45 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

13:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:00 piłka nożna, Emirates FA Cup: zapowiedź meczów 3. rundy, Eleven Sports 1

13:10 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

13:25 piłka nożna, Emirates FA Cup, 3. runda: Millwall FC Bermondsey - Leicester City FC, Eleven Sports 3

13:25 piłka nożna, Emirates FA Cup, 3. runda: AFC Wimbledon Londyn - Ipswich Town, Eleven Sports 4

13:40 piłka nożna, Emirates FA Cup, 3. runda: Sunderland AFC - Newcastle United FC, Eleven Sports 1

14:30 (Polsat Sport Extra) i 17:00 (Polsat Sport Premium 1) łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w Heerenveen: 2. dzień, Polsat Sport Extra i Polsat Sport Premium 1

14:35 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

14:45 siatkówka, PlusLiga: Trefl Gdańsk - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Frosinone Calcio - AC Monza, Eleven Sports 2

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

15:35 piłka nożna: „Wywiad z Vandersonem” - wywiad, Eleven Sports 4

15:50 piłka nożna, Emirates FA Cup, 3. runda: Southampton FC - Walsall FC, Eleven Sports 3

15:55 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:55 piłka nożna, Emirates FA Cup, 3. runda: Stoke City FC - Brighton & Hove Albion FC, Eleven Sports 1

15:55 piłka nożna, Emirates FA Cup, 3. runda: Queens Park Rangers FC Londyn - AFC Bournemouth, Eleven Sports 4

16:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:10 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, Tauron Liga: BKS Bostik ZGO Bielsko-Biała - ŁKS Commercecon Łódź, Polsat Sport Extra

17:30 koszykówka, Orlen Basket Liga: PGE Spójnia Stargard - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk, Polsat Sport News

17:50 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: US Lecce - Cagliari Calcio, Eleven Sports 3

18:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Podsumowanie fazy grupowej” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:00 piłka nożna: „Wywiad z Vandersonem” - wywiad, Eleven Sports 1

18:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

18:25 piłka nożna, Emirates FA Cup, 3. runda: Chelsea FC Londyn - Preston North End FC, Eleven Sports 1

18:25 piłka nożna, Emirates FA Cup, 3. runda: Middlesbrough FC - Aston Villa FC Birmingham, Eleven Sports 2

18:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

18:50 siatkówka, Tauron Liga: Grupa Azoty Chemik Police - Metalkas Pałac Bydgoszcz, Polsat Box Go

18:55 piłka nożna, Liga Portugal Betclic: FC Arouca - SL Benfica Lizbona, Eleven Sports 4

19:00 (Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1) i 20:00 (Polsat) „Gala mistrzów sportu 89. plebiscytu Przeglądu Sportowego” - widowisko, Polsat, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 F1 H2O, Grand Prix Szardży: podsumowanie, Polsat Sport News

20:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Saves 2023” - magazyn, Eleven Sports 3

20:30 koszykówka, Lega Basket Serie A: NutriBullet Treviso Basket - Openjobmetis Varese, Polsat Sport Extra

20:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:30 piłka nożna: „Wywiad z Vandersonem” - wywiad, Eleven Sports 2

20:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Goals 2023” - magazyn, Eleven Sports 3

20:40 piłka nożna, Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 1

21:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

21:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga The Best Matches of 2023” - magazyn, Eleven Sports 4

21:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 4

22:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:30 „Yamal 304 - reportaż o Laminie Yamalu” - reportaż, Eleven Sports 4

23:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

23:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

23:00 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

23:45 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Mityczne stadiony LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

Noc z 6 na  stycznia (z soboty na niedzielę)
0:00 e-sport, Outlast: „Strach się bać” - magazyn, Polsat Games

0:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

1:00 e-sport, League of Legends, Worlds, półfinał: JDG vs T1 - mapa 1., Polsat Games

1:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:00 e-sport, League of Legends, Worlds, półfinał: JDG vs T1 - mapa 2., Polsat Games

2:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

2:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

2:35 MMA: KSW55, Polsat Sport Fight

2:35 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

3:00 e-sport, League of Legends, Worlds, półfinał: JDG vs T1 - mapa 3., Polsat Games

3:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

4:00 e-sport, League of Legends, Worlds, półfinał: JDG vs T1 - mapa 4., Polsat Games

4:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

7 stycznia (niedziela)
5:00 Magazyn, Super Polsat

5:00 Magazyn, TV4

5:00 Magazyn, TV6

5:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

6:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 e-sport, League of Legends, Worlds, finał: WBG vs T1 - mapa 1., Polsat Games

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Goals 2023” - magazyn, Eleven Sports 4

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 tenis ziemny, turniej ATP w Brisbane: finał gry pojedynczej, Polsat Sport News

6:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 e-sport, League of Legends, Worlds, finał: WBG vs T1 - mapa 2., Polsat Games

7:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga The Best Matches of 2023” - magazyn, Eleven Sports 4

7:30 tenis ziemny, United Cup: finał, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1

8:00 e-sport, League of Legends, Worlds, finał: WBG vs T1 - mapa 3., Polsat Games

8:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:20 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Saves 2023” - magazyn, Eleven Sports 1

8:30 „Gala mistrzów sportu 89. plebiscytu Przeglądu Sportowego” - widowisko, Polsat Sport Extra

8:55 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Goals 2023” - magazyn, Eleven Sports 1

9:30 tenis ziemny, United Cup: finał, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1

9:30 tenis ziemny, turniej ATP w Hongkongu: finał gry pojedynczej, Polsat Sport News

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

11:30 tenis ziemny, United Cup: finał, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1

11:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga The Best Matches of 2023” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: Empoli FC - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1

12:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

13:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:10 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Saves 2023” - magazyn, Eleven Sports 2

13:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:50 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Goals 2023” - magazyn, Eleven Sports 2

14:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

14:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

14:30 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa Europy w Heerenveen: 3. dzień, Polsat Sport Extra

14:35 piłka nożna, Serie A Tim: Torino FC Turyn - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 1

14:45 siatkówka, PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - PSG Stal Nysa, Polsat Sport

14:55 piłka nożna, Emirates FA Cup, 3. runda: Manchester City FC - Huddersfield Town FC, Eleven Sports 2

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 3

14:55 piłka nożna, Emirates FA Cup, 3. runda: Shewsbury Town FC - Wrehham AFC, Eleven Sports 4

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:00 „Gala mistrzów sportu 89. plebiscytu Przeglądu Sportowego” - widowisko, Polsat Sport

17:00 piłka nożna, Emirates FA Cup, 3. runda: Arsenal FC Londyn - Liverpool FC, Eleven Sports 1

17:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

17:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

17:20 koszykówka, Orlen Basket Liga: Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia - Tauron GTK Gliwice, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki - Indykpol AZS Olsztyn, Polsat Sport Extra

17:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: US Salernitana 1919 Salerno - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:10 siatkówka, SuperLega: Sir Susa Vim Perugia - Mint Vero Volley Monza, Polsat Sport Premium 1

18:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

18:50 siatkówka, Tauron Liga: UNI Opole - ITA Tools Stal Mielec, Polsat Box Go

18:55 futbol amerykański, National Football League (NFL): Tennessee Titans - Jacksonville Jaguars, Polsat Sport Fight

19:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:35 F1 H2O, Grand Prix Szardży: podsumowanie, Super Polsat

20:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 F1 H2O, Grand Prix Szardży: podsumowanie, Polsat Sport News

20:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 piłka nożna, Serie A Tim: Roma Rzym - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 1

20:00 „Yamal 304 - reportaż o Laminie Yamalu” - reportaż, Eleven Sports 3

20:10 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

20:30 siatkówka, PlusLiga: Bogdanka LUK Lublin - GKS Katowice, Polsat Sport

20:30 piłka nożna: „Wywiad z Vandersonem” - wywiad, Eleven Sports 3

20:45 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

21:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1 Mid-Season Review” - magazyn, Eleven Sports 3

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga The Best Matches of 2023” - magazyn, Eleven Sports 4

22:20 futbol amerykański, National Football League (NFL): Green Bay Packers - Chicago Bears, Polsat Sport Fight

23:00 „Gala mistrzów sportu 89. plebiscytu Przeglądu Sportowego” - widowisko, Polsat Sport

23:00 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

23:00 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Saves 2023” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Top Goals 2023” - magazyn, Eleven Sports 4

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

23:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Unikalne tradycje LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

Noc z 7 na 8 stycznia (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 e-sport, Outlast: „Strach się bać” - magazyn, Polsat Games

0:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

0:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 e-sport, League of Legends, Worlds, finał: WBG vs T1 - mapa 1., Polsat Games

1:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:00 e-sport, League of Legends, Worlds, finał: WBG vs T1 - mapa 2., Polsat Games

2:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

2:00 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

2:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

3:00 e-sport, League of Legends, Worlds, finał: WBG vs T1 - mapa 3., Polsat Games

3:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

4:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...