reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

9-11.12 Polsat Sport: Puchar Świata w Polsce i UFC

dodano: 2023-12-08 09:23
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 9-10 grudnia br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: siatkówka plażowa, Tauron Liga, PlusLiga, SuperLega, Orlen Basket Liga, Lega Basket Serie A, Orlen Superliga Mężczyzn, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Cinch Premiership, Serie A Tim, LaLiga EA Sports, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal Betclic, National Football League (NFL), Ultimate Fighting Championship (UFC), European Rugby Champions Cup, golf - Alfred Dunhill Links Championship, tenis ziemny - Lotto Superliga, bobsleje, łyżwiarstwo figurowe, łyżwiarstwo szybkie, narciarstwo dowolne, short track, snowboard oraz e-sport - League of Legends - Ultraliga i Outlast - „Strach się bać”.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV4, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 4, Polsat Sport Premium 5, Polsat Sport Premium 6, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: siatkówka plażowa (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj, tutaj i tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Orlen Basket Liga (więcej tutaj), Lega Basket Serie A (więcej tutaj), Orlen Superliga Mężczyzn (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Cinch Premiership (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), LaLiga EA Sports (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Liga Portugal Betclic (więcej tutaj), National Football League (NFL) (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), European Rugby Champions Cup (więcej tutaj), golf - Alfred Dunhill Links Championship (więcej tutaj), tenis ziemny - Lotto Superliga (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), łyżwiarstwo figurowe (więcej tutaj), łyżwiarstwo szybkie (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), short track (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends - Ultraliga (więcej tutaj) i Outlast - „Strach się bać” (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

9 grudnia (sobota)
5:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Fortuna Puchar Polski piłkarzy: „Magazyn Pucharu Polski” - magazyn, Polsat Sport

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 e-sport, League of Legends, Ultraliga, 2. runda: GRP vs Z10 - mapa 1., Polsat Games

6:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 „Podcast olimpijski” - magazyn, Super Polsat

6:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:50 e-sport, League of Legends, Ultraliga, 2. runda: GRP vs Z10 - mapa 2., Polsat Games

7:00 short track, Puchar Świata w Pekinie: 1. dzień, Polsat Sport Extra

7:00 snowboard, Puchar Świata w Edmonton: big air, Polsat Sport News

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

7:30 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

7:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:40 e-sport, League of Legends, Ultraliga, 2. runda: GRP vs Z10 - mapa 3., Polsat Games

8:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

8:40 e-sport, League of Legends, Ultraliga, 2. runda: GRP vs Z10 - mapa 4., Polsat Games

8:40 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

9:00 bobsleje, Puchar Świata w La Plagne: przejazd jedynek kobiet, Polsat Sport

9:00 narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Secret Garden: halfpipe, Polsat Sport News

9:00 lekkoatletyka: „Magazyn Track and Field” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:20 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

9:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

10:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 bobsleje, Puchar Świata w La Plagne: przejazd jedynek kobiet, Polsat Sport Premium 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

10:45 (Eurosport 2) i 10:50 (Polsat Sport) łyżwiarstwo figurowe, finał Grand Prix w Pekinie: taniec dowolny, Polsat Sport i Eurosport 2

11:00 golf, Alfred Dunhill Links Championship: 3. dzień, Polsat Sport News

11:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 3

11:00 siatkówka plażowa, turniej Beach Pro Tour Finals siatkarek w Dosze: 1. półfinał, Polsat Sport Fight

11:30 „Yamal 304 - reportaż o Laminie Yamalu” - reportaż, Eleven Sports 3

11:50 (Eurosport 2) i 12:10 (Polsat Sport) łyżwiarstwo figurowe, finał Grand Prix w Pekinie: program krótki solistek, Polsat Sport i Eurosport 2

12:00 siatkówka plażowa, turniej Beach Pro Tour Finals siatkarek w Dosze: 2. półfinał, Polsat Sport Fight

12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

12:30 narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Idre: jazda po muldach podwójnych, Polsat Sport Premium 1

12:40 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

13:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV4

13:00 siatkówka plażowa, turniej Beach Pro Tour Finals siatkarzy w Dosze: 1. półfinał, Polsat Sport Fight

13:20 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

13:25 łyżwiarstwo figurowe, finał Grand Prix w Pekinie: program krótki solistów, Polsat Sport

13:30 bobsleje, Puchar Świata w La Plagne: 1. przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport Extra

13:45 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: 2. dzień, Polsat Sport News

13:45 golf, Alfred Dunhill Links Championship: 3. dzień, Polsat Sport Premium 2

13:55 rugby, European Rugby Champions Cup: RC Toulon - Exeter Chiefs, Polsat Sport Premium 3

13:55 piłka nożna, LaLiga EA Sports: CD Alaves Vitoria-Gasteiz - UD Las Palmas, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

14:00 siatkówka plażowa, turniej Beach Pro Tour Finals siatkarzy w Dosze: 2. półfinał, Polsat Sport Fight

14:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:00 „Yamal 304 - reportaż o Laminie Yamalu” - reportaż, Eleven Sports 1

14:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

14:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „LaLiga World” - magazyn, Eleven Sports 1

14:45 siatkówka, PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Wisła Płock - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, Polsat Sport Premium 1

14:50 piłka nożna, Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - FK Jablonec, Polsat Sport Premium 4

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Hellas Verona Werona - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 2

15:00 bobsleje, Puchar Świata w La Plagne: 2. przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport Extra

15:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: Real Betis Balompie Sewilla - Real Madrid CF Madryt, Eleven Sports 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

16:00 siatkówka plażowa, turniej Beach Pro Tour Finals siatkarek w Dosze: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Fight

16:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

16:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

16:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Stade Rennais FC Rennes - AS Monaco Monako, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4 i Canal+ Family

17:00 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: 2. dzień, Polsat Sport

17:00 siatkówka plażowa, turniej Beach Pro Tour Finals siatkarzy w Dosze: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Premium 1

17:10 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

17:20 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Lechia Gdańsk - Chrobry Głogów, Polsat Sport Extra

17:20 koszykówka, Orlen Basket Liga: King Szczecin - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: GKS Katowice - PGE GiEK Skra Bełchatów, Polsat Sport

17:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 2

18:00 siatkówka plażowa, turniej Beach Pro Tour Finals siatkarek w Dosze: finał, Polsat Sport Fight i Polsat Sport Premium 1

18:35 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

18:40 piłka nożna, Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - Sparta Rotterdam, Polsat Sport Premium 1

18:50 siatkówka, Tauron Liga: Grot Budowlani Łódź - #VolleyWrocław, Polsat Box Go

18:55 piłka nożna, Liga Portugal Betclic: Vitoria SC Guimarães - Sporting CP Lizbona, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

19:00 siatkówka plażowa, turniej Beach Pro Tour Finals siatkarzy w Dosze: finał, Polsat Sport Fight

19:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

19:20 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Resovia Rzeszów - Znicz Pruszków, Polsat Box Go

20:00 piłka nożna, Serie A Tim: Inter Milano Mediolan - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 1

20:10 „Ronaldo” - film dokumentalny

20:30 siatkówka, PlusLiga: KGHM Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn, Polsat Sport

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - FC Nantes, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 5

21:00 rugby, European Rugby Champions Cup: Bristol Bears - Lyon O.U., Polsat Sport Fight

21:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

21:00 żużel: „Wywiad z Bartoszem Zmarzlikiem” - wywiad, Eleven Sports 4

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Betclic: FC Porto - Casa Pia Lizbona, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:10 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

23:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

23:30 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 9 na 10 grudnia (z soboty na niedzielę)
0:00 e-sport, Outlast: „Strach się bać” - magazyn, Polsat Games

0:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

0:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

0:15 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

0:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

0:45 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 3

1:00 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): UFC Fight Night, Polsat Sport

1:00 e-sport, League of Legends, Ultraliga, 2. runda: AB vs OAE - mapa 1., Polsat Games

1:10 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

1:45 e-sport, League of Legends, Ultraliga, 2. runda: AB vs OAE - mapa 2., Polsat Games

1:45 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

2:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

2:35 e-sport, League of Legends, Ultraliga, 2. runda: AB vs OAE - mapa 3., Polsat Games

3:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

3:20 e-sport, League of Legends, Ultraliga, finał: OAE vs GRP - mapa 1., Polsat Games

3:40 MMA: KSW47, Polsat Sport Fight

4:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

4:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

4:15 e-sport, League of Legends, Ultraliga, finał: OAE vs GRP - mapa 2., Polsat Games

10 grudnia (niedziela)
5:00 Magazyn, Super Polsat

5:00 Magazyn, TV4

5:00 Magazyn, TV6

5:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 e-sport, League of Legends, Ultraliga, 2. runda: GRP vs Z10 - mapa 1., Polsat Games

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:50 e-sport, League of Legends, Ultraliga, 2. runda: GRP vs Z10 - mapa 2., Polsat Games

7:00 short track, Puchar Świata w Pekinie: 2. dzień, Polsat Sport Extra

7:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

7:30 łyżwiarstwo figurowe, finał Grand Prix w Pekinie: pokazy mistrzów, Polsat Sport

7:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:40 e-sport, League of Legends, Ultraliga, 2. runda: GRP vs Z10 - mapa 3., Polsat Games

8:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:40 e-sport, League of Legends, Ultraliga, 2. runda: GRP vs Z10 - mapa 4., Polsat Games

9:00 bobsleje, Puchar Świata w La Plagne: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport News

9:00 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:15 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

9:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

9:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:35 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

10:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

10:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

10:30 bobsleje, Puchar Świata w La Plagne: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport News

10:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 golf, Alfred Dunhill Links Championship: 4. dzień, Polsat Sport Extra i Polsat Sport Premium 6

11:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

11:55 koszykówka, Lega Basket Serie A: Generazione Vincente Napoli Basket - Unahotels Reggio Emilia, Polsat Sport News

12:00 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

12:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 3

12:00 żużel: „Wywiad z Bartoszem Zmarzlikiem” - wywiad, Eleven Sports 4

12:20 piłka nożna: „Cafe Futbol: Dogrywka” - magazyn, Polsat Box Go

12:25 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 2

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: Frosinone Calcio - Torino FC Turyn, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Wisła Kraków - Górnik Łęczna, Polsat Sport

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Odra Opole - Stal Rzeszów, Polsat Box Go

12:40 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

12:55 piłka nożna, Cinch Premiership: Kilmarnock FC - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport Premium 1

12:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique Gymnaste Club Nice Côte d'Azur Nicea - Stade de Reims, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 2

13:30 bobsleje, Puchar Świata w La Plagne: bobsleje mężczyzn, Polsat Sport Premium 2

13:55 piłka nożna, LaLiga EA Sports: Atletico Madrid Madryt - UD Almeria, Eleven Sports 1

14:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

14:30 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: 3. dzień, Polsat Sport News

14:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

14:45 siatkówka, PlusLiga: Trefl Gdańsk - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

14:50 piłka ręczna, Orlen Superliga Mężczyzn: KS Azoty-Puławy - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, Polsat Sport Extra

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: AC Monza - Genoa CFC Genua, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

15:00 tenis ziemny, Lotto Superliga: finał, Polsat Sport Premium 1

15:00 bobsleje, Puchar Świata w La Plagne: bobsleje mężczyzn, Polsat Sport Premium 2

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:50 siatkówka, Tauron Liga:  IT Tools Stal Mielec - PGE Rysice Rzeszów, Polsat Box Go

16:10 rugby, European Rugby Champions Cup: Stade Rochelais - Leinster Rugby, Polsat Sport Premium 3

16:10 piłka nożna, LaLiga EA Sports: Granada CF Grenada - Athletic Club Bilbao, Eleven Sports 1

16:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyonnais Lyon - Toulouse FC Tuluza, Eleven Sports 3

17:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

17:10 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

17:20 koszykówka, Orlen Basket Liga: Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:25 koszykówka, Lega Basket Serie A: Ea7 Emporio Armani Milano - Virtus Segafredo Bologna, Polsat Sport Premium 5

17:30 siatkówka, PlusLiga: Projekt Warszawa - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

17:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

17:50 piłka nożna, Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - FK Mlada Boleslav, Polsat Sport Premium 2

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: US Salernitana 1919 Salerno - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:25 rugby, European Rugby Champions Cup: Racing 92 - Harlequins, Polsat Sport Premium 4

18:30 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

18:50 siatkówka, Tauron Liga: BKS Bostik ZGO Bielsko-Biała - Grupa Azoty Chemik Police, Polsat Box Go

18:55 futbol amerykański, National Football League (NFL): Baltimore Ravens - Los Angeles Rams, Polsat Sport Fight

19:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

19:00 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:20 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1

19:30 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

20:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 piłka nożna, Serie A Tim: AS Roma Rzym - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 1

20:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

20:10 „Yamal 304 - reportaż o Laminie Yamalu” - reportaż, Eleven Sports 2

20:25 siatkówka, SuperLega: Rana Werona - Allianz Mediolan, Polsat Sport News

20:25 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 4

20:30 siatkówka, PlusLiga: Barkom Każany Lwów - Exact Systems Hemarpol Częstochowa, Polsat Sport

20:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:40 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: FC Lorient - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:20 futbol amerykański, National Football League (NFL): Kansas City Chiefs - Buffalo Bills, Polsat Sport Fight

22:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sport 2

23:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:30 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:40 żużel: „Wywiad z Bartoszem Zmarzlikiem” - wywiad, Eleven Sports 2

Noc z 10 na 11 grudnia (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 e-sport, Outlast: „Strach się bać” - magazyn, Polsat Games

0:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

0:15 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

0:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

0:30 piłka nożna, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

0:45 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 3

1:00 piłka nożna, Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 e-sport, League of Legends, Ultraliga, finał: OAE vs GRP - mapa 3., Polsat Games

1:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

1:45 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

1:50 e-sport, League of Legends, Ultraliga, finał: OAE vs GRP - mapa 4., Polsat Games

2:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

2:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

2:40 e-sport, League of Legends, Ultraliga, finał: OAE vs Z10 - mapa 1., Polsat Games

3:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

4:00 e-sport, League of Legends, Ultraliga, finał: OAE vs Z10 - mapa 2., Polsat Games

4:00 piłka nożna, LaLiga EA Sports: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 1


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...