reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TV Republika chce dołączyć do wywiadu z Tuskiem

dodano: 2024-01-12 17:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

TV Republika Telewizja Republika (od 9 października 2017 roku) Donald Tusk, premier Rzeczypospolitej Polskiej i przewodniczący partii politycznej Platforma Obywatelska (PO), udzieli wspólnego wywiadu trzem nadawcom - TVP, Grupie Polsat Plus i Warner Bros. Discovery. Rozmowę przeprowadzą Anita Werner („Fakty TVN”, „Fakty po południu”, „Fakty o świecie” i „Fakty po Faktach”), Piotr Witwicki („Wydarzenia” i „Gość Wydarzeń”) i Marek Czyż („19:30” i „Gość 19:30”). „Wywiad z premierem Donaldem Tuskiem” wyemitują kanały TVP1, TVP Polonia, TVP Wilno, TVP Info, Polsat, Polsat News, Polsat News Polityka, TVN24 i TVN24 BiS, serwis TVN24 GO i portal Interia. Zainteresowanie wywiadem wyraziła także TV Republika.

Donald Tusk / www.youtube.com/@DonaldTusk
Donald Tusk www.youtube.com/@DonaldTusk


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Po godzinie 12:00 zwróciłem się do Centrum Informacyjnego Rządu - Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w imieniu TV Republika, drugiej największej stacji informacyjnej w Polsce, w sprawie udziału w wywiadzie z premierem Rzeczypospolitej Polskiej Donaldem Tuskiem. Niestety od godziny 12:00 jedyna informacja, jaką uzyskaliśmy, to to, że szef Centrum Informacyjnego Rządu skontaktuje się ze stacją, jeśli będzie zainteresowany. Cierpliwie czekamy gotowi do przeprowadzenia wywiadu razem z konkurującym z nami stacjami

- poinformował na swoim profilu na portalu społecznościowym X Michał Rachoń, dyrektor programowy TV Republika.

W piśmie Michała Rachonia do Centrum Informacyjnego Rządu - Kancelarii Prezesa Rady Ministrów czytamy:
 

- W związku z publicznie dostępnymi informacjami o planowanym wywiadzie premiera Donalda Tuska dla trzech stacji telewizyjnych, Telewizja Republika również zgłasza gotowość do udziału w wywiadzie. Uprzejmie prosimy o wskazanie niezbędnych informacji oraz szczegółów technicznych. Mamy nadzieję, że widzowie drugiej największej stacji informacyjnej w Polsce nie zostaną pozbawieni możliwości uzyskania odpowiedzi na pytania, które powinien usłyszeć premier rządu Rzeczypospolitej.

 
Przypomnijmy, że w piątek, 12 stycznia br. o godzinie 20:00 w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (KPRM) w Warszawie dziennikarze trzech nadawców - TVP, Grupy Polsat Plus i Warner Bros. Discovery - przeprowadzą wspólny wywiad z premierem Rzeczypospolitej Polskiej Donaldem Tuskiem. Program potrwa godzinę i wyemitują go kanały TVP1, TVP Polonia, TVP Wilno, TVP Info, Polsat, Polsat News, Polsat News Polityka, TVN24 i TVN24 BIS, serwis TVN24 Go i portal Interia (więcej tutaj).

Wywiad z szefem polskiego rządu Donaldem Tuskiem przeprowadzą Anita Werner („Fakty TVN” w TVN, ITVN/TVN International i TVN24 BIS, „Fakty po południu” w TVN24, „Fakty po Faktach” w TVN24 i TVN24 BIS, „Fakty o świecie” w TVN24 BIS - więcej tutaj), Piotr Witwicki („Wydarzenia” na kanałach Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Polsat News, Polsat News 2 i Wydarzenia 24, „Gość Wydarzeń” w stacjach Polsat, Polsat 1, Polsat 2, Polsat News, Polsat News 2 i Wydarzenia 24 - więcej tutaj i tutaj) i Marek Czyż („19:30” i „Gość 19:30” na kanałach TVP1, TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Info - więcej tutaj).

Dodajmy, że wybory parlamentarne w Polsce odbyły się w niedzielę, 15 października 2023 roku (więcej tutaj).

„Wywiad z premierem Donaldem Tuskiem” - emisja w piątek, 12 stycznia 2024 roku o godz. 20:00 na kanałach TVP1, TVP Polonia, TVP Wilno, TVP Info, Polsat, Polsat News, Polsat News Polityka, TVN24 i TVN24 BIS.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...