reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Mam talent!” 15 w TVN i ITVN

dodano: 2024-03-02 06:34
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

TVN „Mam talent!” Na kanałach TVN i ITVN (TVN International) wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 15. sezonu polskiego programu „Mam talent!”, którego producentem jest FremantleMedia Polska. Program poprowadzą Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski („DeFacto” w TTV, TVN Turbo i TVN International Extra/ITVN Extra), a w jury zasiądą Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa-Narkiewicz („Glamour”) i Marcin Prokop („Dzień dobry TVN” w TVN i ITVN/TVN International, „Niezwykłe Stany Prokopa” na kanałach TVN, Metro i Travel Channel). Program będzie także dostępny dla użytkowników serwisu VOD Player. Amerykańską wersję „Got Talent” („Mam talent Ameryka”) emituje telewizja WP.

TVN „Mam talent!”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W sobotę, 2 marca br. o godzinie 20:00 na kanałach TVN i ITVN (TVN International) wyemitowany zostanie premierowo pierwszy odcinek piętnastego sezonu programu „Mam talent!”. Kto tym razem zachwyci jury oraz publiczność swoim talentem? Na zwycięzcę czeka czek na 300 000 złotych.

W 15. edycji programu za stołem jurorskim zasiądą Agnieszka Chylińska, Julia Wieniawa-Narkiewicz i Marcin Prokop („Dzień dobry TVN” w TVN i ITVN/TVN International - więcej tutaj, „Niezwykłe Stany Prokopa” na kanałach TVN, Metro i Travel Channel - więcej tutaj). Do ich dyspozycji będą jak zwykle czerwone przyciski, którymi mogą przerwać nieudane ich zdaniem występy, a także złoty przycisk, gwarantujący uczestnikowi przejście do kolejnego etapu. Program poprowadzą Agnieszka Woźniak-Starak oraz Jan Pirowski („DeFacto” w TTV, TVN Turbo i TVN International Extra/ITVN Extra - więcej tutaj). Dodajmy, że w poprzedniej edycji w jury zasiadali Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Jan Kliment, a gospodarzami byli Marcin Prokop i Michał Kempa („Szkło kontaktowe” w TVN24 i TVN24 BIS - więcej tutaj).

O swoim udziale w programie „Mam talent!” Julia Wieniawa-Narkiewicz opowiedziała Katarzynie Dąbrowskiej w wywiadzie opublikowanym w najnowszym wydaniu miesięcznika „Glamour” (numer 3/2024, który w sprzedaży dostępny jest od czwartku, 22 lutego 2024 roku), którego wydawcą jest Burda Media Polska (więcej tutaj).

- Ja chyba po to przyszłam do „Mam talent!”. Żeby znów poczuć ciekawość świata i zachwyt. Bo mam wrażenie, że zgubiłam to uczucie gdzieś po drodze. Tak wcześnie doświadczyłam wielu rzeczy, jestem na maksa przebodźcowana - tyle sesji, filmów, okładek, kampanii, koncerty, teatr. Sama się zastanawiam, jak znalazłam miejsce na to wszystko. Doszłam do momentu, gdzie mało co mnie cieszyło. Myślę, że otarłam się o początki wypalenia. I kiedy dostałam propozycję z „Mam talent!”, zadałam sobie szczere pytanie: co mi da ten program? Czy potrzebuję więcej popularności? Szczerze, nie. Czy potrzebuję pieniędzy? Pewnie kontrakt reklamowy przyniósłby mi większą kwotę. I odpowiedź była zupełnie inna: przyjęłam tę propozycję, by znów uruchomić w sobie zachwyt, ciekawość świata i ludzi. I na chwilę wyjść poza moje ego. Bo wszystko, co robię w zawodowym życiu, krąży wokół mnie. Codziennie zadaję sobie pytania: jak wyglądam, jak wypadłam, jak zagrałam, jak zaśpiewałam. Ciągle: ja, ja, ja... I kiedy usiadłam przy jurorskim stole, to była dla mnie wspaniałe uziemiające uczucie. Skupić uwagę na innych. I nagle to doświadczenie, które niewątpliwie mam, mogę przekazać innym. Mogę dołożyć cegiełkę do czyjejś kariery. To jest dla mnie bardzo cenne

- powiedziała Julia Wieniawa-Narkiewicz w wywiadzie dla miesięcznika „Glamour”.


W pierwszym odcinku piętnastej edycji „Mam talent!” widzowie zobaczą jedenaście występów. Na scenie zaprezentują się miedzy innymi wokaliści, akrobaci czy iluzjoniści. Nie zabraknie także sportowych emocji - publiczność obejrzy bowiem popisy na deskorolce czy BMX-ie. W odcinku pojawią się też występy taneczne - zarówno te solowe, jak i zespołowe. Ci, którzy zasłużą na potrójne „Tak” usłyszane od jury, będą mieli szansę powalczyć o udział w odcinkach „na żywo”, a następnie w finale (więcej tutaj).

Dodajmy, że amerykańską wersję „Got Talent” (pod tytułem „Mam talent Ameryka”) emituje telewizja WP (więcej tutaj).

„Mam talent!” - sezon 15., odcinek 1., uczestnicy:

Kamila Miszta (numer 2100) - 23 lata, Bielsko-Biała. Z wykształcenia jest technikiem administracji, na co dzień pracuje jako instruktorka aerial hoop (akrobatyka powietrzna na kole) oraz pole dance. Od najmłodszych lat trenowała lekkoatletykę w szkolnych klubach. Akrobatyką powietrzną zajmuje się od 7 lat, a samym podwieszaniem na włosach od roku. Może się pochwalić trzecim miejscem mistrzostw świata aerial hoop oraz mistrzostwami Polski w kategoriach aerial hoop sport elite seniorzy duety mieszane, aerial hoop sport elite seniorki, aerial hoop sport profesjonalistki seniorki, aerial hoop sport profesjonaliści seniorzy duety mieszane. Jej marzeniem jest występowanie dla najlepszych cyrków świata, by móc rozwijać się pod okiem mistrzów. W przyszłości chciałaby założyć swoją szkołę aerial, w której każdy pasjonata znajdzie coś dla siebie.

Teo Tomczuk (1103) - 17 lat, Bergen. Urodził się w Norwegii, jego rodzice i starsza siostra emigrowali w 2004. Teo Tomczuk śpiewa od dziecka. Gdy miał 11 lat wystąpił pierwszy raz przed publicznością podczas lokalnego konkurs talentów. Było to najbardziej stresujące doświadczenie w jego życiu. Po występie dostał owacje na stojąco, wtedy zrozumiał, że właśnie to chce robić w życiu. Jest laureatem nagrody przyznawanej przez największą rozgłośnię radiową w Norwegii - „Luttpris” (2022 rok) w kategorii „Odkrycie roku”, dwie jego piosenki były notowane na listach przebojów tego radia. Gra również w serialu młodzieżowym „Rykter”.

Ernesto Rodriguez „Rodrigo” (1121) - 27 lat, Radom. Pochodzący z Kuby Ernesto Rodriguez „Rodrigo” zaczął tańczyć jako dwunastolatek. Jako nastolatek zaczął studiować w szkole tanecznej, gdzie oprócz zajęć z wiedzy ogólnej, praktycznie codziennie był na sali tanecznej. Kiedy cztery lata temu pojawiła się okazja by oboje z mamą mogli emigrować - Rodrigo przeniósł się do Polski, jego mama do Argentyny. W Radomiu zaczął uczyć tańca, czym zajmuje się zawodowo. Brał udział i wygrywał wiele turniejów tanecznych na terenie naszego kraju. Rodrigo w 2020 roku wziął udział w programie „Top model”, gdzie zakwalifikował się do rundy bootcamp.

Tomasz Jusza (3204) - 37 lat, Gdańsk. Z wykształcenia jest magistrem inżynierii telekomunikacji, ale nigdy nie pracował w zawodzie. Jest żonaty i ma dwójkę dzieci. Pracował przez kilka lat w agencji reklamowej, ale od 2014 roku zajmuje się wyłącznie iluzją. Od 20 lat jeździ na spotkania branżowe, w tym kongresy iluzjonistów w Blackpool. W „Mam talent!” chce zaprezentować się widzom jako iluzjonista, który wykorzystuje w pokazach technologię, smartfony, tablety, ekrany LED. Marzy o tym, by pewnego dnia stworzyć biletowany musical z iluzją w roli głównej.

Nina Stec (2305) - 20 lat, Kraków. Pochodzi z Turzy Śląskiej, na co dzień mieszka w Krakowie, gdzie uczy się zaocznie w policealnej szkole artystycznej na kierunku choreografia. Pracuje jako trenerka tańca. Jej przygoda z tańcem zaczęła się gdy miała 4 lata, mama zaprowadziła ją na casting do zespołu tanecznego Miraż i to właśnie tam stawiała swoje pierwsze taneczne kroki. Z zespołem była związana przez 12 lat. Jej największym sukcesem są tytuły mistrzyni świata i mistrzyni Polski. Marzeniem Niny Stec jest występować na scenie ze światowymi gwiazdami.

Daniel Leśniak „Bajkowy” (4120) - 29 lat, Jastrzębie-Zdrój. Jest z wykształcenia technikiem mechatronikiem, zawodowo natomiast instruktorem i zawodnikiem w jeździe na deskorolce (prowadzi zajęcia zarówno dla dzieci, jak i dorosłych). Bajkowy jeździ na desce od 2006 roku. Zaczynał przed blokiem z kolegami z klasy. W 2009 roku wybudowali w jego rodzinnym mieście skatepark z prawdziwego zdarzenia i tam trenował swoją jazdę na deskorolce. Na przestrzeni lat zdobywał liczne wyróżnienia, w tym mistrzostwo Polski w jeździe na deskorolce w kategorii „Park (Bowl)” w 2023 roku w Lublinie. W przyszłości marzy o otwarciu własnego krytego skateparku, gdzie będzie mógł być instruktorem i szkolić kolejne pokolenia skate’ów.

Olivia Hausner (2309) - 15 lat, Stalowa Wola. Jest uczennicą I klasy liceum o profilu biologiczno-chemiczno-matematycznym, jednak swoją przyszłość chciałaby związać z muzyką i studiować na Akademii Muzycznej. Rodzice Olivii Hausner zauważyli, że kocha śpiewać gdy miała 4 lata. Wtedy zapisali ją  na zajęcia wokalne do miejscowego Domu Kultury. W wieku 7 lat zaczęła uczęszczać  do szkoły muzycznej i grać na skrzypcach. Obecnie Olivia Hausner dalej kontynuuje naukę śpiewu w Domu Kultury oraz gry na skrzypcach w szkole muzycznej II stopnia, ponad to jest członkinią Nadsańskiej Orkiestry Kameralnej oraz kapeli Lasowianka.

Mikołaj Penar (3114) - 29 lat, Newbridge, Irlandia. Pochodzi z Gdańska, ale od 19 lat mieszka w Irlandii. Pracuje jako trener personalny. Na BMX-ie jeździ od 11 lat. Jest samoukiem, nigdy nie pobierał żadnej formalnej nauki i ze względu na specyfikę flatland BMX uczy się trików i kontroli nad pojazdem na boiskach do koszykówki, parkingach oraz w lokalnych skateparkach. Brał udział w licznych turniejach i konkursach, a także przeprowadzał pokazy na imprezach firmowych. Ma też osiągnięcia stricte sportowe, bo nie tylko reprezentuje Polskę na światowej scenie Union Cycliste Internationale (UCI), ale jest też obecnym mistrzem Polski flatland. Ma swój kanał w serwisie YouTube i prowadzi działalność w mediach społecznościowych, gdzie zajmuje się głównie tworzeniem poradników dla początkujących riderów.

Filip Drogos (1202) - 31 lat, Warszawa. Z wykształcenia jest socjologiem i elektroradiologiem - od pół roku zajmuje się medycyną nuklearną i pracuje w klinice, która zajmuje się leczeniem przy pomocy izotopów. Wychował się w małej wsi Kamień Krajeński, jest najmłodszy z czwórki rodzeństwa. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął mając 13 lat od samodzielnej nauki jazzu i modern jazzu. Uczył się z internetu, intuicyjnie, czasami jeździł na turnieje, gdzie podpatrywał uczestników. W 2015 roku wziął udział w „You Can Dance” (odpadł na etapie bootcampu), po tym wydarzeniu zdecydował się na taneczną emeryturę. Wytrzymał cztery miesiące i zaczęło brakować mu współzawodnictwa i adrenaliny - jako drugi mężczyzna w Polsce postanowił spróbować pole dance art. W 2021 roku został mistrzem Polski i mistrzem Europy w kategorii „Pole dance art”.

Nesemos Dance Team (3215) - 11-20 lat, Warszawa i różne miasta Ukrainy. Zespół powstał rok po militarnej inwazji Rosji na Ukrainę. Występuje w nim czternaście dziewczyn z różnych ukraińskich miast, również z terenów okupowanych. Celem choreografek, Angeliny Zabeliny i Dashy Koval, było zjednoczenie ich w miłości do tańca i obudzenie w nich pasji mimo trudnych czasów. Niektóre uczestniczki przeprowadziły się do Warszawy już dwa lata temu, inne dojeżdżają do stolicy tylko na wspólne treningi. W ciągu roku działalności zespół zdążył wystąpić na zawodach „World of Dance” w Paryżu, Warszawie, Krakowie i San Francisco. W Los Angeles odbył się finał, w którym Nesemos Dance Team reprezentował swój kraj (po raz pierwszy w historii Ukraina wzięła udział w „World of Dance”).

Tomasz Jakowienko „Tom The Spice” (1105) - 38 lat, Ostrów Wielkopolski. Jest projektantem mody oraz nauczycielem tańca. Studiował w krakowskich szkołach artystycznych projektowanie odzieży. Ma własną markę odzieżową. Jego największą miłością jest taniec oraz kreowanie wizerunku, zarówno wizualnego jak i ruchowego. Burleską zajmuje się od czterech lat, po wielu doświadczeniach tanecznych na scenach, parkietach turniejowych, salach tanecznych odkrył swoje zamiłowanie do burleski. Urzekł go łatwy kontakt z publicznością, zabawa z nią poprzez dowcip, dystans do siebie oraz samoakceptacja. Doświadczenie w tym temacie zdobywał początkowo na wolnych scenach, potem na profesjonalnych scenach burleskowych. W tym momencie Tom The Spice występuje na wydarzeniach burleskowych w Polsce.
 
Julia Wieniawa-Narkiewicz na okładce miesięcznika „Glamour” - numer 3/2024, foto: Burda Media Polska
Julia Wieniawa-Narkiewicz na okładce miesięcznika „Glamour” - numer 3/2024, foto: Burda Media Polska
Marcin Prokop, Julia Wieniawa-Narkiewicz i Agnieszka Chylińska w programie „Mam talent!”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Marcin Prokop, Julia Wieniawa-Narkiewicz i Agnieszka Chylińska w programie „Mam talent!”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski w programie „Mam talent!”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Agnieszka Woźniak-Starak i Jan Pirowski w programie „Mam talent!”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Jan Pirowski i Agnieszka Woźniak-Starak w programie „Mam talent!”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Jan Pirowski i Agnieszka Woźniak-Starak w programie „Mam talent!”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Marcin Prokop, Julia Wieniawa-Narkiewicz i Agnieszka Chylińska w programie „Mam talent!”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Marcin Prokop, Julia Wieniawa-Narkiewicz i Agnieszka Chylińska w programie „Mam talent!”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Marcin Prokop, Julia Wieniawa-Narkiewicz i Agnieszka Chylińska w programie „Mam talent!”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Marcin Prokop, Julia Wieniawa-Narkiewicz i Agnieszka Chylińska w programie „Mam talent!”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Julia Wieniawa-Narkiewicz w programie „Mam talent!”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Julia Wieniawa-Narkiewicz w programie „Mam talent!”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Małgorzata Foremniak, Jan Kliment i Agnieszka Chylińska w programie „Mam talent!”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Małgorzata Foremniak, Jan Kliment i Agnieszka Chylińska w programie „Mam talent!”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Małgorzata Foremniak, Jan Kliment i Agnieszka Chylińska w programie „Mam talent!”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Małgorzata Foremniak, Jan Kliment i Agnieszka Chylińska w programie „Mam talent!”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Jan Kliment w programie „Mam talent!”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Jan Kliment w programie „Mam talent!”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Agnieszka Chylińska, Jan Kliment, Marcin Prokop, Małgorzata Foremniak i Michał Kempa w programie „Mam talent!”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Agnieszka Chylińska, Jan Kliment, Marcin Prokop, Małgorzata Foremniak i Michał Kempa w programie „Mam talent!”, foto: TVN Warner Bros. Discovery


„Mam talent!” - sezon 15., emisja w soboty (od 2 marca 2024 roku) o godz. 20:00 w TVN i ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

679 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...