reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TVP potwierdza, że zakoduje TVP Info

dodano: 2024-06-05 14:34 | aktualizacja: 2024-06-05 15:16
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP Info TVP oficjalnie potwierdziła informację satkurier.pl sprzed niecałych 2 tygodni, że sygnał TVP Info na satelicie zostanie zakodowany od 14 czerwca do 11 sierpnia. Ma to związek z zamiarem pokazywania treści z Euro 2024 i IO w Paryżu również w TVP Info i licencją umożliwiającą relacjonowanie tych wydarzeń tylko na terenie Polski.

www.tvp.info
TVP Info www.tvp.info


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

TVP pokaże treści z Euro 2024 i IO w Paryżu również w TVP Info

Telewizja Polska przygotowała bogatą ofertę programową związaną z Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej UEFA Euro 2024 oraz Igrzyskami Olimpijskimi w Paryżu. Ekskluzywne relacje z obu wydarzeń pojawią się nie tylko w TVP1, TVP2, TVP Sport i serwisach online nadawcy, lec\ także w TVP Info, które na czas imprez szykuje specjalną ramówkę sportową.

TVP Info będzie przekazywać najważniejsze i najciekawsze informacje z Euro 2024 już od pierwszego dnia turnieju. Wszystko rozpocznie się 14 czerwca w Monachium, skąd stacja zrelacjonuje ceremonię otwarcia mistrzostw oraz pierwszy mecz Niemcy - Szkocja. Reporterzy TVP Info pojawią się przed stadionami w Hamburgu, Berlinie i Dortmundzie, na których swoje mecze rozegrają Polacy, a w przypadku awansu do fazy pucharowej - również w innych miastach.

Wysłannicy kanału będą też stale obecni w Hannowerze, czyli mieście, w którym podczas Euro 2024 zamieszkają Biało-Czerwoni. Na antenie stacji pojawią się m.in. transmisje z konferencji prasowych i treningów polskiej kadry, sylwetki podopiecznych Michała Probierza oraz liczne analizy turnieju. Ale to nie wszystko, ponieważ oprócz relacji z Niemiec TVP Info porozmawia z bliskimi, pierwszymi trenerami i byłymi kolegami z boiska obecnych reprezentantów Polski, a także odwiedzi oficjalne strefy kibica Euro 2024 w całym kraju.

Z kolei od 26 lipca TVP Info będzie relacjonować występy Polaków na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu. Stacja przybliży sylwetki polskich faworytów do medali olimpijskich i porozmawia ze świadkami ich drogi na szczyt. Reporterzy TVP Info odwiedzą wszystkie olimpijskie areny w stolicy Francji, by jak najlepiej przedstawić widzom wielkie sportowe święto, które potrwa do 11 sierpnia.

TVP Info zostanie tymczasowo zakodowane na satelicie

Z powodów obostrzeń licencyjnych umożliwiających Telewizji Polskiej relacjonowanie Euro 2024 i IO w Paryżu tylko na terenie Polski, nadawca czasowo ograniczy do terytorium kraju sygnał TVP Info dystrybuowany drogą satelitarną, naziemnie, w sieciach kablowych i w internecie. Sygnał satelitarny TVP Info (dostępny z satelity Hot Bird na 13°E) będzie zakodowany od 14 czerwca do 11 sierpnia 2024 roku. Potwierdziły się zatem informacje satkurier.pl sprzed niecałych 2 tygodni. Klienci polskich platform satelitarnych będą mieli dostęp do treści bez żadnych ograniczeń.

W przypadku dystrybucji naziemnej, kablowej oraz w internecie poza granicami Polski ograniczenia w dostępie do TVP Info wystąpią od 14 czerwca do 14 lipca 2024 roku i od 26 lipca do 11 sierpnia 2024 roku.

12 sierpnia 2024 roku TVP Info wróci do szerokiej dystrybucji zagranicznej.

Dodajmy, że Telewizja Polska pokaże wszystkie 51 meczów Euro 2024 oraz wszystkie starty Polaków podczas IO w Paryżu, a także szereg programów związanych z tymi imprezami (w TVP1, TVP2, TVP Sport, TVP Info oraz online).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...