reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 8.06.2024

dodano: 2024-06-06 15:48 | aktualizacja: 2024-06-08 17:19
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Tenis Satkurier.pl poleca transmisję finału Roland Garros: Iga Świątek - Jasmine Paolini. Polecamy także transmisje z Ligi Narodów siatkarzy:
Polska - Brazylia. Warto korzystać z wykazu kanałów sportowych FTA oraz wykazu kanałów z Hot Birda.




Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

20:00 Boks: BKFC Prospect Series 7: 
Paul Venis - Stanoy Tabakov

 

Eleven Sports 1

18:30 Piłka nożna: LaLiga Hypermotion: (baraż)
Real Oviedo - SD Eibar
Komentarz: Eryk Szpruch, Marcin Gazda
 

Eurosport 1

12:30 Tenis: Roland Garros:
Finał singla juniorów:
Tomasz Berkieta - Kaylan Bigun

15:00 Tenis: Roland Garros:
Finał singla kobiet:

Iga Świątek - Jasmine Paolini
Komentarz: Marek Furjan, Dawid Celt

18:00 Tenis: Roland Garros:
Finał debla mężczyzn:
Marcelo Arevalo / Mate Pavic - Simone Bolelli/ Andrea Vavassori

 

Eurosport 2

13:05 Kolarstwo szosowe: Critérium du Dauphiné:
7. etap

15:00 Piłka ręczna mężczyzn: Final Four Ligi Mistrzów EHF:
SC Magdeburg - Aalborg Handbold

16:45 Wyściogi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Spa-Francorchamps:
Wyśćig

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Final Four Ligi Mistrzów EHF:
FC Barcelona - THW Kiel

19:45 Wyścigi samochodowe: FIM World Endurance Championship, Spa-Francorchamps:
Wyścig

21:30 Golf: The Memorial Tournament:
3. runda
 

Fightklub

20:00 Boks: BKFC Prospect Series 7: 
Paul Venis - Stanoy Tabakov

 

Golf Zone

19:00 Golf: LIV Golf, Houston:
2. runda

 

Motowizja

14:00 Wyścigi samochodowe: Rallycross, World RX Francji:
Wyścig

15:45 Rajdy samochodowe: Valvoline Rajd Małopolski:
OS7 Maków Podhalański

17:05 Rajdy samochodowe: Valvoline Rajd Małopolski:
OS13 RMF FM Power Stage Maków Podhalański 
 

Polsat

08:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Polska - Brazylia
Komentarz: Tomasz Swędrowski

 

Polsat Sport Premium 1

08:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Polska - Brazylia
Komentarz: Tomasz Swędrowski

18:00 Piłka nożna: Mecz towarzyski:
Szwecja - Serbia
Komentarz: Jacek Cyzio, Grzegorz Michalewski

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga LBA: 
Vitus Segafredo Bologna - EA7 Emporio Armani Milano
 

Polsat Sport Premium 2

18:45 Piłka nożna: Mecz towarzyski:
Portugalia - Chorwacja
Komentarz: Przemysław Łagożny, Szymon Rojek



 

Polsat Sport Premium 3

19:30 Piłka nożna: Mecz towarzyski:
Dania - Norwegia
Komentarz: Przemysław Pawlak, Maciej Stolarczyk




 

Polsat Sport 1

05:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Turcja - Iran

08:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Polska - Brazylia
Komentarz: Tomasz Swędrowski

22:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Kanada - USA

02:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night: 
Jared Cannonier - Nassourdine Imavov
 

Polsat Sport 2

12:30 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Japonia - Słowenia

19:00 Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Kuba - Francja

21:30 Piłka nożna: Mecz towarzyski:
Hiszpania - Irlandia Północna
Komentarz: Tomasz Lach, Piotr Urban

02:00 (so/nd) Siatkówka mężczyzn: Liga Narodów FIVB:
Serbia - Argentyna
 

Polsat Sport 3

13:00 Golf: Volvo Car Scandinavian Mixed:
3. dzień

18:00 Piłka nożna: Mecz towarzyski:
Szwajcaria - Austria
Komentarz: Andrzej Janisz, Tomasz Hajto

20:00 Piłka nożna: Mecz towarzyski:
Belgia - Luksemburg
Komentarz: Piotr Kobierecki, Damian Domitrz

22:00 Wyścigi konne: Belmont Stakes:
Zawody
 

Polsat Sport Fight

18:45 Boks: Rocky Boxing Night 19: 
Jan Lodzik - Mateusz Polski


 

Super Polsat

20:00 Boks: Rocky Boxing Night 19: 
Jan Lodzik - Mateusz Polski



 

Sportklub

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB:
Finał



 

TVN

15:00 Piłka nożna: Roland Garros:
Iga Świątek - Jasmine Paolini
Komentarz: Marek Furjan, Dawid Celt
 

TVP 1

21:20 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy:
2. dzień - sesja wieczorna
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara
 

TVP Sport

09:45 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy:
2. dzień - sesja poranna
Komentarz: Jarosław Idzi, Marcin Urbaś

15:00 Żużel: Indywidualne Mistrzostwa Europy, Debreczyn:
1. runda
Komentarz: Rafał Darżynkiewicz, Jacek Frątczak

18:00 Lekkoatletyka: Mistrzostwa Europy:
2. dzień - sesja wieczorna
Komentarz: Przemysław Babiarz, Sebastian Chmara
 

Viaplay

09:45 Wyścigi samochodowe: DTM Series, Zandvoort:
1. sesja kwalifikacyjna

11:00 Bilard: World Pool Championship:
1/2 finału

11:30 Wyścigi samochodowe: Porsche Carrera Cup Deutschland, Zandvoort:
1. wyścig

13:15 Wyścigi samochodowe: DTM Series, Zandvoort:
1. wyścig

13:15 Wyścigi samochodowe: FIA European Truck Racing Championship, Slovakiaring:
1. wyścig

14:00 Piłka nożna: Maurice Revello Tournament:
Japonia - Indonezja

15:00 Piłka nożna kobiet: Gjensidige Kvindeliga:
Fortuna Hjørring - Brøndby IF

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Hammarby - Växjö

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Trelleborg - Linköping

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Rosengård - Norrköping

15:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
Djurgården - AIK

15:15 Wyścigi samochodowe: ADAC GT4 Masters, Zandvoort:
1. wyścig

16:00 Rugby: Premiership Rugby:
Northampton - Bath

16:15 Wyścigi samochodowe: FIA European Truck Racing Championship, Slovakiaring:
2. wyścig

17:15 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Grand Prix of Road America:
1. sesja treningowa

17:30 Piłka nożna: Maurice Revello Tournament:
Ukraina - Panama

17:45 Wyścigi samochodowe: Formula Regional European Championship, Zandvoort:
1. wyścig

18:00 Bilard: World Pool Championship:
Finał

18:30 Wyścigi samochodowe: Formula 1, Grand Prix Kanady:
1. sesja treningowa
Komentarz: Bartosz Budnik, Bartosz Pokrzywiński

19:00 Dart: Nordic Darts Masters:
1/4 finału, 1/2 finału i finał
Komentarz: Kuba Łokietek, Arkadiusz Salomon

19:00 Baseball: Liga MLB:
Mets - Phillies

19:00 Sporty walki: Glory - Light Heavyweight Grand Prix:
Gala
Komentarz: Daniel Dziubicki

21:15 Wyścigi samochodowe: IndyCar Series, Grand Prix of Road America:
Sesja kwalifikacyjna

21:30 Wyścigi samochodowe: Formula 1, Grand Prix Kanady:
Sesja kwalifikacyjna
Komentarz: Michał Gąsiorowski, Mikołaj Sokół

01:30 (so/nd) Baseball: Liga MLB:
Yankees - Dodgers

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers - Edmonton Oliers
Komentarz: Piotr Chłystek, Krzysztof Girgiel



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...