reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Kto zastąpi Sławomira w „Tak to leciało!”?

dodano: 2024-06-13 09:59
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: TVP/satkurier.pl

Kacper Kuszewski Tak to leciało TVP fot. Waldemar Kompała Aktor i wokalista Kacper Kuszewski został nowym gospodarzem programu „Tak to leciało!”. Dotychczas prowadzącym był piosenkarz Sławomir, któremu asystowała jego żona Kajra. Właśnie ruszyły nagrania do jesiennej edycji show.

Kacper Kuszewski w „Tak to leciało!”, fot. Waldemar Kompała
Kacper Kuszewski Tak to leciało TVP fot. Waldemar Kompała


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Kacper Kuszewski poprowadzi „Tak to leciało!”. Kiedy premiera?

Uczestnicy „Tak to leciało!” mają za zadanie uzupełnić luki w tekstach popularnych polskich przebojów, a wszystko to w myśl zasady „im więcej wyśpiewasz, tym więcej wygrasz”. W nowej, jesiennej edycji show w roli gospodarza zadebiutuje popularny aktor i wokalista - Kacper Kuszewski, który zasłynął z roli Marka Mostowiaka w serialu „M jak miłość”.
 

- Bardzo się cieszę, że będę miał okazję poprowadzić „Tak to leciało!”. To program muzyczny, a ja sam bardzo lubię śpiewać i lubię, jak inni śpiewają - mówi Kacper Kuszewski. - To, że w „Tak to leciało!” wykonujemy tylko polskie piosenki, stanowi dodatkowy atut. Po raz pierwszy biorę udział w tego typu przedsięwzięciu nie jako uczestnik, a prowadzący, więc towarzyszą mi duże emocje. Ponadto doskonale rozumiem, co przeżywają uczestnicy programu. Zadbanie o ich dobry nastrój i komfort to moje najważniejsze zadanie. Będę się starał dodawać im odwagi i podnosić na duchu, bo doskonale wiem, że występ w programie telewizyjnym to spory stres dla każdego. Widzom zaś - wraz całą ekipą „Tak to leciało!” - postaramy się dostarczyć cotygodniową porcję doskonałej rozrywki przy największych polskich przebojach.

Pierwsze odcinki „Tak to leciało!” z udziałem Kacpra Kuszewskiego będzie można oglądać na antenie TVP2 już jesienią.

Nie zabraknie odcinków specjalnych z udziałem gwiazd. Pojawią się także nowości w formule programu: odświeżona scenografia, materiały filmowe i fotografie z prywatnych archiwów uczestników programu, ulubiona piosenka na wejście, którą każdy uczestnik przywita się z widzami, a także dodatkowe „wyjście awaryjne”, czyli możliwość wymiany piosenki w przypadku, gdy uczestnik nie będzie potrafił uzupełnić brakujących słów w tekście.
 
Kacper Kuszewski nowym prowadzącym „Tak to leciało!”, fot. Waldemar Kompała
Kacper Kuszewski nowym prowadzącym „Tak to leciało!”, fot. Waldemar Kompała
Kacper Kuszewski wraz z jedną z uczestniczek „Tak to leciało!”, fot. Waldemar Kompała
Kacper Kuszewski wraz z jedną z uczestniczek „Tak to leciało!”, fot. Waldemar Kompała

Podobnie jak w poprzednich edycjach uczestnicy będą mieli do wyboru 9 muzycznych kategorii oraz hit za 100 000. Pod każdą kategorią kryją się dwie piosenki. Gracz wybiera jedną z nich, a następnie wykonuje utwór przy akompaniamencie zespołu. Na ekranie wyświetlają się słowa piosenki, tak jak podczas klasycznego karaoke. W pewnym momencie muzyka milknie, a na ekranie pozostaje miejsce do uzupełnienia tekstu. Jeśli uczestnik prawidłowo dośpiewa brakujące wyrazy, przechodzi dalej.

Format cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Był z powodzeniem realizowany w ponad 25 krajach, m.in. w USA, Francji, Włoszech, Kanadzie, Indiach, Izraelu, Meksyku, Chile czy w Egipcie. Na antenie TVP program zadebiutował w 2008 roku.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...