reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

42-latek aresztowany za piracki streaming

dodano: 2024-06-20 12:33 | aktualizacja: 2024-06-20 12:45
autor: Dr. Hack | źródło: bestreamwise.com

illegal streaming 2 czaszka.jpg 42-letni mężczyzna został aresztowany na podstawie brytyjskiej ustawy o dochodach z przestępstwa, ustawy o niewłaściwym użyciu komputera oraz ustawy o prawie autorskim, wzorach i patentach. Nakaz wydano 11 czerwca w Nottingham, ale angielski pirat został zwolniony za kaucją, podczas gdy śledztwo jest w toku.

satkurier.pl
Illegal streaming czaszka piractwo satkurier 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Aresztowanie pirata w Nottingham

Mężczyzna z Nottingham w brytyjskim East Midlands został aresztowany w ramach walki z nielegalnym streamingiem. Funkcjonariusze wykonali nakaz w mieszkaniu, które prawdopodobnie zajmowało się dostarczaniem treści telewizji Sky w pirackim streamingu.

W ramach nakazu zabezpieczono komputery, telefony komórkowe i sprzęt sieciowy, a także różne inne przedmioty. Nakaz wydano w mieszkaniu przy Queen's Road w Nottingham krótko po godz. 8:00 we wtorek, 11 czerwca.

- Niektórzy mogą pomyśleć, że płacenie za nielegalne urządzenia i pirackie usługi streamingowe  jest przestępstwem bez ofiar, ale tak nie jest - to chyba najlepsze podsumowanie tej akcji.


Matt Hibbert, dyrektor grupy ds. przeciwdziałania piractwu w Sky powiedział:

- Chcielibyśmy podziękować zespołowi ds. cyberprzestępczości policji w Nottinghamshire za podjęcie zdecydowanych działań przeciwko nielegalnym operatorom transmisji strumieniowej.

- Będziemy nadal wspierać organy ścigania, aby chronić nasze treści, zwalczać nielegalny streaming i chronić konsumentów przed zagrożeniami, jakie może stwarzać piracki streaming.

Sky (UK) wspiera inicjatywę BeStreamWise

Ma to na celu podnoszenie świadomości na temat osobistych zagrożeń związanych z nielegalnymi platformami streamingowymi i pomaganie konsumentom w znalezieniu lepszych sposobów cieszenia się ulubionymi treściami.

Wspierają go organizacje z branży filmowej, telewizyjnej i sportowej, w tym FACT, Biuro Własności Intelektualnej (IPO), Crimestoppers, Brytyjskie Stowarzyszenie Rozrywki Ekranowej (BASE), Premier League i ITV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...