reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 1.07.2024

dodano: 2024-06-30 15:35 | aktualizacja: 2024-07-01 22:48
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Tenis Satkurier.pl poleca transmisję z 1/8 finału Mistrzostw Europy: Francja - Belgia. Polecamy także transmisje z 1. rundy Wimbledonu. Warto korzystać z wykazu kanałów sportowych FTA oraz wykazu kanałów z Hot Birda.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Eurosport 1

11:00 Kolarstwo szosowe: Tour de France:
3. etap
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski

20:30 Żużel: SGB Premiership:
Oxford Spires - Sheffield Tigers
 

Polsat Sport Premium 1

13:00 Tenis: Wimbledon:
Studio Wimbledon

14:30 Tenis: Wimbledon:
Carlos Alcaraz - Mark Lajal
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

16:30 Tenis: Wimbledon:
Jekatierina Aleksandrowa - Emma Raducanu [odwołany - Aleksandrowa wycofała się z Wimbledonu!]
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

18:30 Tenis: Wimbledon:
Caroline Dolehide - Coco Gauff
Komentarz: Marcin Muras

 

Polsat Sport Premium 2

12:00 Tenis: Wimbledon:
McCartney Kessler - Maria Sakkari
Komentarz: Michał Krogulec

14:00 Tenis: Wimbledon:
Aleksandar Kovacevic - Daniił Miedwiediew
Komentarz: Filip Gawęcki

16:00 Tenis: Wimbledon:
Emina Bektas - Aryna Sabalenka [odwołany - Sabalenka wycofała się z Wimbledonu]
Komentarz: Dawid Olejniczak

18:00 Tenis: Wimbledon:
Jannik Sinner - Yannick Hanfmann
Komentarz: Dawid Olejniczak
 

Polsat Sport Premium 3

12:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda - kort nr 8
Komentarz: brak

14:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda

16:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda

18:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda

20:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda
 

Polsat Sport Premium 4

12:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda  - kort nr 12
Komentarz: brak

14:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda

16:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda

18:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda

20:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda
 

Polsat Sport Premium 5

12:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda  - kort nr 17
Komentarz: brak

14:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda

16:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda

18:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda

20:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda
 

Polsat Sport Premium 6

12:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda  - kort nr 18
Komentarz: brak

14:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda

16:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda

18:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda

20:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda
 

Polsat Sport 1

14:30 Tenis: Wimbledon:
Carlos Alcaraz - Mark Lajal
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

16:30 Tenis: Wimbledon:
Jekatierina Aleksandrowa - Emma Raducanu [odwołany - Aleksandrowa wycofała się z Wimbledonu!]
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

18:30 Tenis: Wimbledon:
Caroline Dolehide - Coco Gauff
Komentarz: Marcin Muras
 

Polsat Sport 2

12:00 Tenis: Wimbledon:
McCartney Kessler - Maria Sakkari
Komentarz: Michał Krogulec

14:00 Tenis: Wimbledon:
Aleksandar Kovacevic - Daniił Miedwiediew
Komentarz: Filip Gawęcki

16:00 Tenis: Wimbledon:
Emina Bektas - Aryna Sabalenka [odwołany - Sabalenka wycofała się z Wimbledonu]
Komentarz: Dawid Olejniczak

18:00 Tenis: Wimbledon:
Jannik Sinner - Yannick Hanfmann
Komentarz: Dawid Olejniczak
 

Polsat Sport 3

12:00 Tenis: Wimbledon:
Grigor Dimitrow - Dusan Lajović
Komentarz: Maciej Łuczak

14:00 Tenis: Wimbledon:
Stan Wawrinka - Charles Broom
Komentarz: Maciej Łuczak

16:00 Tenis: Wimbledon:
Naomi Osaka - Diane Parry
Komentarz: Krzysztof  Wanio

18:00 Tenis: Wimbledon:
Wiktoria Azarenka - Sloane Stephens
Komentarz: Krzysztof  Wanio
 

Polsat Sport Fight

12:00 Tenis: Wimbledon:
Alex Bolt - Casper Ruud
Komentarz:  Adam Romański

14:00 Tenis: Wimbledon:
Jasmine Paolini - Sara Sorribes Tormo
Komentarz:  Adam Romański

16:00 Tenis: Wimbledon:
Martina Trevisan - Madison Keys
Komentarz: Radosław Spiak

18:00 Tenis: Wimbledon:
Tommy Paul - Pedro Martinez
Komentarz: Radosław Spiak
 

TVP 1

21:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Portugalia - Słowenia
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Marek Wasiluk
 

TVP 2

18:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Francja - Belgia
Komentarz: Michał Zawacki, Kazimierz Węgrzyn
 

TVP Sport

18:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Francja - Belgia
Komentarz: Michał Zawacki, Kazimierz Węgrzyn

21:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Portugalia - Słowenia
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Marek Wasiluk
 

Viaplay

13:00 Snooker: Championship League Snooker:
19. dzień

18:00 Piłka nożna kobiet: OBOS Damallsvenskan:
AIK - Piteå

18:00 Snooker: Championship League Snooker:
19. dzień

21:00 Baseball: Liga MLB:
Blue Jays - Astros

00:45 (pn/wt) Baseball: Liga MLB:
Nationals - Mets

03:00 (pn/wt) Piłka nożna: Copa America:
Stany Zjednoczone - Urugwaj
Komentarz: Wojciech Piela, Marcin Borzęcki

03:00 (pn/wt) Piłka nożna: Copa America:
Bolivia - Panama
Komentarz: Tomasz Górski



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...