reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg




Sport w polskiej TV 02.07.2024

dodano: 2024-07-01 16:33 | aktualizacja: 2024-07-02 17:04
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV tenis Satkurier.pl poleca transmisję z meczu 1. rundy Wimbledonu: Iga Świątek - Sofia Kenin. Polecamy także transmisje z meczów 1/8 finału Mstrzostw Europy. Warto korzystać z wykazu kanałów sportowych FTA oraz wykazu kanałów z Hot Birda.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Eleven Sports 1

19:00 Żużel: Speedway Bauhaus-Ligan:
Dackarna Malilla - Västervik Speedway

 

Eurosport 1

12:45 Kolarstwo szosowe: Tour de France:
Etap 4
Komentarz: Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski
 

Motowizja

18:30 Tenis: Wimbledon:
Iga Świątek - Sofia Kenin
Komentarz: Marcin Muras, Dawid Olejniczak



 

Polsat Sport Premium 1

12:00 Tenis: Wimbledon:
Hubert Hurkacz - Radu Albot
Komentarz:  Tomasz Tomaszewski, Dawid Olejniczak

14:00 Tenis: Wimbledon:
Jelena Rybakina - Gabriela Ruse
Komentarz: Maciej Łuczak

16:00 Tenis: Wimbledon:
Roberto Carballes Baena - Alexander Zverev
Komentarz: Dawid Olejniczak

18:30 Tenis: Wimbledon:
Iga Świątek - Sofia Kenin
Komentarz: Marcin Muras, Dawid Olejniczak
 

Polsat Sport Premium 2

12:00 Tenis: Wimbledon:
Harriet Dart - Bai Zhouxuan
Komentarz: Radosław Spiak

14:30 Tenis: Wimbledon:
Jessica Bouzas Maneiro - Marketa Vondrousova
Komentarz: Filip Gawęcki

16:30 Tenis: Wimbledon:
Vit Kopriva - Novak Djoković
Komentarz: Filip Gawęcki

18:00 Tenis: Wimbledon:
Magda Linette - Elina Switolina
Komentarz: Krzysztof Wanio
 

Polsat Sport Premium 3

12:00 Tenis: Wimbledon: kort nr 8
1. runda
Komentarz: brak

14:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda

16:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda

18:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda

20:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda
 

Polsat Sport Premium 4

12:00 Tenis: Wimbledon: kort nr 12
1. runda
Komentarz: brak

14:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda

16:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda

18:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda

20:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda
 

Polsat Sport Premium 5

12:00 Tenis: Wimbledon: kort nr 17
1. runda
Komentarz: brak

14:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda

16:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda

18:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda

20:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda
 

Polsat Sport Premium 6

12:00 Tenis: Wimbledon: kort nr 18
1. runda
Komentarz: brak

14:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda

16:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda

18:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda

20:00 Tenis: Wimbledon:
1. runda
 

Polsat Sport 1

12:00 Tenis: Wimbledon:
Hubert Hurkacz - Radu Albot
Komentarz:  Tomasz Tomaszewski, Dawid Olejniczak

14:00 Tenis: Wimbledon:
Jelena Rybakina - Gabriela Ruse
Komentarz: Maciej Łuczak

16:00 Tenis: Wimbledon:
Roberto Carballes Baena - Alexander Zverev
Komentarz: Dawid Olejniczak

18:30 Tenis: Wimbledon:
Iga Świątek - Sofia Kenin
Komentarz: Marcin Muras, Dawid Olejniczak
 

Polsat Sport 2

12:00 Tenis: Wimbledon:
Harriet Dart - Bai Zhouxuan
Komentarz: Radosław Spiak

14:30 Tenis: Wimbledon:
Jessica Bouzas Maneiro - Marketa Vondrousova
Komentarz: Filip Gawęcki

16:30 Tenis: Wimbledon:
Vit Kopriva - Novak Djoković
Komentarz: Filip Gawęcki

18:00 Tenis: Wimbledon:
Magda Linette - Elina Switolina
Komentarz: Krzysztof Wanio
 

Polsat Sport 3

12:00 Tenis: Wimbledon:
Ashlyn Krueger - Jessica Pegula
Komentarz: Michał Krogulec

14:00 Tenis: Wimbledon:
Andrij Rublow - Francisco Comesana
Komentarz: Michał Krogulec

16:00 Tenis: Wimbledon:
Jack Draper - Mikael Ymer
Komentarz: Adam Romański

18:00 Tenis: Wimbledon:
Magdalena Fręch - Beatriz Haddad Maia
Komentarz: Adam Romański
 

Polsat Sport Fight

14:00 Tenis: Wimbledon:
Katie Boulter - Tatjana Maria
Komentarz: Tomasz Tomaszewski

16:00 Tenis: Wimbledon:
Cameron Norrie - Facundo Diaz Acosta
Komentarz: Maciej Łuczak

18:00 Tenis: Wimbledon:
Clara Tauson - Danielle Collins
Komentarz: Maciej Łuczak
 

TVP 1

21:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Austria - Turcja
Komentarz: Dariusz Szpakowski, Grzegorz Mielcarski
 

TVP 2

18:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Rumunia - Holandia
Komentarz: Maciej Iwański, Radosław Gilewicz
 

TVP Sport

18:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Rumunia - Holandia
Komentarz: Maciej Iwański, Radosław Gilewicz

21:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Europy:
Austria - Turcja
Komentarz: Dariusz Szpakowski, Grzegorz Mielcarski
 

Viaplay

13:00 Snooker: Championship League Snooker:
20. dzień

18:00 Snooker: Championship League Snooker:
20. dzień

01:00 (wt/śr) Baseball: Liga MLB:
Yankees - Reds

03:00 (wt/śr) Piłka nożna: Copa America:
Brazylia - Kolumbia
Komentarz: Dawid Król, Paweł Grabowski

03:00 (wt/śr) Piłka nożna: Copa America:
Kostaryka - Paragwaj
Komentarz: Tomasz Górski

04:00 (wt/śr) Baseball: Liga MLB:
Dodgers - Diamondbacks



Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w polskiej TV


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

399 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...