reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Aplikacja Pilot WP wreszcie na Apple TV

dodano: 2024-06-29 20:50 | aktualizacja: 2024-07-04 13:10
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Apple TV Pilot WP 28 czerwca br. użytkownicy usługi streamingowej Pilot WP doczekali się osobnej aplikacji na urządzenia multimedialne Apple TV. Była to jedna z niewielu popularnych platform sprzętowych, gdzie dotychczas nie dało się korzystać z Pilota WP, mimo iż obsługiwane były urządzenia z iOS (iPhone) i iPadOS (iPad) czy protokół AirPlay.

www.facebook.com/Netvitv
Pilot WP pączek www.facebook.com/Netvitv


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z aplikacji Pilot WP można już korzystać w odtwarzaczach multimedialnych Apple TV z systemem tvOS w wersji 13.4 lub wyższej. Użytkownicy aplikacji Pilot WP na iOS od dawna podnosili w komentarzach temat braku aplikacji na Apple TV. W końcu doczekali się reakcji ze strony Wirtualnej Polski. 28 czerwca aplikacja została wydana na platformę Apple TV.
Aplikacja Pilot WP na Apple TV, źródło: WP
Aplikacja Pilot WP na Apple TV, źródło: WP

Jak korzystać z Pilota WP na Apple TV?

Najpierw na urządzenie Apple TV należy pobrać aplikację Pilot WP z App Store. Po jej otwarciu, należy wybrać opcję Zaloguj i wejść na stronę pilot.wp.pl/kod, korzystając ze smartfona, tabletu lub komputera i przepisać kod, który wyświetla się na ekranie telewizora.

Z aplikacji można korzystać tylko w określonych regionach: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Włochy.

MagentaTV wkrótce z aplikacją na Apple TV?

Jedną z niewielu polskich usług streamingowych, które nadal nie oferują aplikacji na Apple TV, jest MagentaTV od T-Mobile. Jednak jak informuje deweloper, prace nad wersją aplikacji MagentaTV na Apple TV trwają.

Aplikacje na Apple TV oferują m.in. Polsat Box Go, CANAL+ online, Player, TVP VOD, Netia GO, Vectra TV Smart GO czy Play Now.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy streamingowe


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...