reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Trzecia edycja Festiwalu MTV

dodano: 2011-03-02 13:50 | aktualizacja: 2011-03-02 15:19
autor: Paulina Nietrzpiel | źródło: MTV

MTV Networks Polska Gdańska Scena Muzyczna oraz MTV Networks Polska ogłosiły datę trzeciej edycji Festiwalu MTV. Dwudniowa impreza o nazwie Festiwal MTV Gdańsk Dźwiga Muzę 2011 Dance Edition odbędzie się w dniach 5 i 6 sierpnia 2011 na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Cieszymy się, że w tym roku już po raz trzeci możemy zaprezentować fanom muzyki i tanecznych rytmów wydarzenie, jakim jest Festiwal MTV Gdańsk Dźwiga Muzę 2011 Dance Edition. Już teraz możemy zdradzić, że formuła festiwalu zostanie wzbogacona o kolejne elementy, a zestaw artystów oraz choreografów będzie jeszcze bardziej atrakcyjny, niż w 2010 roku. Dzięki temu, Festiwal MTV ma szansę stać się jednym z najciekawszych wydarzeń muzycznych na mapie Polski – mówi Prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz.

Program Festiwalu MTV wypełnią - podobnie jak to miało miejsce w zeszłym roku - warsztaty i bitwy taneczne oraz występy znanych artystów z Polski i z zagranicy. Nowością będą dodatkowe warsztaty tematyczne z innych nurtów tanecznych oraz turnieje beatboxu i graffiti jam. Dodatkowo, wschodzące zespoły hip -hopowe otrzymają szansę zaprezentowania się szerokiej publiczności na jednej ze scen festiwalowych.

Sprzedaż biletów rozpocznie się już 7 marca br. będą one dostępne w sieci Ticketpro. Oficjalny serwis internetowy Festiwalu MTV znajduje się pod adresem www.festiwal.mtv.pl. Pierwsi choreografowie oraz artyści zostaną ogłoszeni w najbliższym czasie.

Festiwal MTV wesprze m.in. kampania promocyjna w stacjach z portfolio MTV Networks Polska. Dodatkowo planowana jest relacja z imprezy.

Oficjalny fan page festiwalu: www.facebook.com/festiwalmtv


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Komunikaty


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...