reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

SAT Kurier z e-wydaniami na e-Kiosku

dodano: 2011-03-31 14:44 | aktualizacja: 2011-03-31 16:53
autor: Anita Dąbek | źródło: SAT Kurier/e-kiosk

e-kiosk SAT Kurier SAT Kurier rozpoczął publikowanie e-wydań swojego magazynu telewizji cyfrowej w popularnym serwisie internetowym e-Kiosk. By czytać e-wydania w systemie e-Kiosk, wystarczy się zarejestrować w serwisie i zainstalować e-Kiosk Readera, czyli przeglądarkę e-wydań. Po zakończeniu tych czynności można przystąpić do zakupów i pobierania e-wydań. Zakupów dokonać można bezpośrednio w serwisie e-Kiosk. Płatności można dokonywać kartą płatniczą lub przelewem online. SAT Kurier liczy na zwiększone zainteresowanie e-wydaniami wśród czytelników za granicą.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po zakupieniu e-wydania użytkownik otrzymuje specjalnie przygotowany dla siebie egzemplarz publikacji w postaci pliku, który pobiera na dysk twardy swojego komputera. Można tę sytuację porównać z otrzymaniem papierowej gazety lub czasopisma - do dyspozycji otrzymuje się po prostu własną kopię danego pisma. Po zakończeniu ściągania danych plik można otworzyć za pomocą e-Kiosk Readera (przeglądarki e-wydań).

Jest wiele powodów, dla których warto sięgnąć po e-wydania w systemie e-Kiosk:
  • bo są tańsze, niż ich papierowe odpowiedniki
  • bo same trafiają na Twój komputer - nie musisz nawet wychodzić z domu, by je nabyć
  • bo można je pełnotekstowo przeszukiwać
  • bo strony, które Cię zainteresują, możesz wydrukować i np. pokazać koledze
  • bo możesz robić na nich notatki i zaznaczać fragmenty tekstu, nie niszcząc ich
  • bo dzięki aktywnym linkom łatwiej przejść do opisywanych w nich stron internetowych (zyskują na tym dodatkowo reklamodawcy)
  • bo nie zabierają cennego miejsca, nie kurzą się i nie żółkną, jak tradycyjne gazety i czasopisma
  • bo ich zawartość może być bogatsza od papierowej wersji nie tylko o dodatkowe artykuły ale również o multimedialne dodatki jak filmy czy muzyka

Wydania SAT Kuriera (od styczniowego z 2011 roku) znajdują się pod adresem: http://www.e-kiosk.pl/sat_kurier
Kosztują zaledwie po 7 zł, czyli o 13 proc. taniej niż wydanie papierowe. 6 kwietnia br. ukaże się kwietniowe wydanie magazynu SAT Kurier, równocześnie z wydaniem papierowym w wybranych kioskach w całej Polsce.

E-wydania SAT Kuriera będzie można prenumerować w cenie 39 zł za 6 e-wydań oraz 70 zł za 11 e-wydań. Dla porównania - abonament roczny za 2011 za wersję papierową wynosi 99 zł.

Warto podkreślić, że 8 marca br. e-Kiosk uruchomił dystrybucję publikacji na nowy czytnik przeznaczony dla tabletu firmy Apple – iPada. Dzięki udostępnieniu e-Kiosk Readera w wersji dla iPada czytelnicy prasy zyskają możliwość czytania ponad 200 tytułów na iPadzie, rewolucyjnym tablecie firmy Apple.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Komunikaty


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...