reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TV Republika ma ramówkę dostosowaną do TV Trwam

dodano: 2013-06-02 17:47 | aktualizacja: 2013-06-02 20:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: plwolnosci.pl/satkurier.pl

TV Republika vs TV Trwam Cezary Gmyz, dziennikarz, członek składu Rady Nadzorczej spółki Telewizja Niezależna, która jest nadawcą TV Republika, a także prowadzący na jej antenie program „Kuchnia Polska” (więcej tutaj), udzielił wywiadu portalowi wymiany myśli plwolnosci.pl. Mówił m.in. o relacjach łączących jego stację z TV Trwam ojca Tadeusza Rydzyka.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Nikt w mojej stacji nie traktuje ojca Rydzyka i jego mediów jako konkurencji, tylko jako komplementarne uzupełnienie oferty. Dość powiedzieć, że my zgodziliśmy się, by emisję naszych wiadomości przesunąć o kwadrans, tak aby nie kolidowały z porą nadawania wiadomości w TV Trwam (główne wydanie serwisu „Dzisiaj” w TV Republika nadawane jest codziennie o 19:45, natomiast „Informacje dnia” w TV Trwam emitowane są o 20:00 - red.) - co jest na tym rynku, gdzie panuje ostra konkurencja, rzeczą nie do pomyślenia. Ta cała oferta będzie skierowana do tych widzów, którzy mają konserwatywny sposób widzenia świata, ale nie sądzę, byśmy mieli się wzajemnie wycinać - powiedział portalowi plwolnosci.pl Cezary Gmyz, członek składu Rady Nadzorczej spółki Telewizja Niezależna, która jest nadawcą TV Republika.

Przypomnijmy, iż start TV Republika (więcej tutaj) doprowadził do konfliktu pomiędzy nią, a obecną na rynku od 10 lat TV Trwam. (więcej tutaj, tutaj i tutaj)  Oba kanały walczą o tego samego odbiorcę - konserwatywnego, ceniącego wartości chrześcijańskie. Dotąd jedyną telewizją tego środowiska była właśnie TV Trwam.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum Nytro Box Plus HEVC/LAN

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C/LAN z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

119 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...
reklama