reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

PATI wciąż, mimo wygranej, bez pieniędzy na start

dodano: 2013-10-12 16:00 | aktualizacja: 2013-10-12 17:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: Gazeta Wyborcza/satkurier.pl

PATI Podlaska Akademicka Telewizja Internetowa W marcu 2013 roku PATI - Podlaska Akademicka Telewizja Internetowa, której pomysłodawcą jest Parlament Studentów Uniwersytetu w Białymstoku (UwB), wygrała głosowanie mieszkańców województwa podlaskiego na dofinansowanie projektów w ramach Budżetu Obywatelskiego (więcej tutaj i tutaj). Studencki projekt uzyskał najwięcej głosów i w związku z tym miał otrzymać pieniądze na start (30 tys. zł o które wnioskowano). Jak informuje „Gazeta Wyborcza”, do dzisiaj wciąż nie przekazano jednak żadnych środków z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego na ten cel.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Konrad Wnorowski, przewodniczący Parlamentu Studentów Uniwersytetu w Białymstoku (UwB) i inicjator studenckiej telewizji, poinformował „Gazetę Wyborczą”, że zespół PATI jest już skompletowany i wszystko, co było po ich stronie jest już gotowe. Wciąż brakuje jednak pieniędzy, które wygrali w konkursie projektów finansowanych z Budżetu Obywatelskiego województwa podlaskiego.

Mimo, iż głosowanie dotyczące Budżetu Obywatelskiego rozstrzygnięto w marcu br., sprawa przeciąga się miesiącami, gdyż, jak informuje „Gazeta Wyborcza”, szukano formalnego rozwiązania, w jaki sposób pieniądze z Budżetu Obywatelskiego przekazać na rzecz studenckiej telewizji. Ostatecznie będzie to rozwiązane w formie uchwały sejmiku województwa. Najbliższe posiedzenie sejmiku zaplanowano na 21 października br. Wówczas to radni sejmiku zajmą się tematem studenckiej telewizji.

Twórcy PATI mają nadzieję, że już wkrótce pojawi się ona w sieci.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV w sieci


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...