reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Stopklatka TV w nc+?

dodano: 2014-02-13 15:30 | aktualizacja: 2014-02-13 17:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

Stopklatka Na oficjalnej stronie internetowej platformy nc+, w dziale stacji dostępnych w ofercie, na jakiś czas pojawiło się logo kanału Stopklatka TV. Prawdopodobnie zwiastuje to dodanie wkrótce stacji do pakietów operatora. Podobna sytuacja miała miejsce w grudniu ubiegłego roku. Na stronie pojawiło się wtedy logo kanału Sportklub, a potem zostało szybko usunięte. Następnego dnia platforma poinformowała o poszerzeniu oferty o 15 nowych kanałów, w tym o Sportklub.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podobna sytuacja miała też miejsce pod koniec stycznia 2014 roku. Na stronie pojawiły się logotypy kanałów Universal Networks International (UNI) - Universal Channel HD, Scifi Universal, 13 Ulica i E! Entertainment. Zostały one jednak szybko usunięte, a kanały te, mimo posiadania odpowiedniego kodowania, wciąż nie są dostępne w nc+.

Za projekt kanału filmowego Stopklatka TV odpowiadają spółki Kino Polska TV i Agora SA (więcej tutaj i tutaj). Stacja ma pojawić się w pierwszym multipleksie (MUX 1) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC) (więcej tutaj).

Nadawca ma już podpisaną umowę z platformą Cyfrowy Polsat (więcej tutaj). Stopklatka TV zasili ofertę tego operatora. Będzie on również partnerem technologicznym nadawcy.

Wciąż nie jest jednak znana data startu Stopklatki TV. Nadawca, jak informuje, jest już gotowy do rozpoczęcia nadawania. Początkowo mówiło się o 15 lutego 2014 roku, z chwilą częściowego opuszczenia MUX 1 przez TVP i pojawieniu się w nim TV Trwam. Nie doszło jednak do porozumienia nadawców w tej sprawie (więcej tutaj). Juliusz Braun, prezes TVP, na jednej z ostatnich konferencji prasowych deklarował, że może zwolnić miejsce dla Stopklatki TV najwcześniej 15 marca 2014 roku. Nie wiadomo więc, czy nadawca zdecyduje się już wystartować tylko w przekazie satelitarnym i kablowym, czy też będzie chciał wystartować równocześnie także i w NTC i poczeka do 15 marca br.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii CANAL+


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...