reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Radio Muzo.fm rusza 20.10

dodano: 2014-10-10 10:22 | aktualizacja: 2014-10-12 18:07
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Muzo.fm/satkurier.pl

Muzo.fm Muzo FM 20 października br. rusza rozgłośnia Muzo.fm, która powstanie na bazie Radia PiN, należącego do grupy kapitałowej Zygmunta Solorza-Żaka (więcej tutaj). Stacja będzie powiązana z kanałem telewizyjnym Muzo.tv Telewizji Polsat (należącej do Cyfrowego Polsatu, wchodzącego również w skład grupy Solorza-Żaka), który ruszył 26 września br. (więcej tutaj) Muzo.fm będzie można słuchać w Warszawie, Krakowie, Trójmieście, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Kielcach, Olsztynie i Bydgoszczy, a także za pośrednictwem platform satelitarnych Cyfrowy Polsat i nc+.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Ekipę stacji tworzą osoby znane już z Rada PiN, do których dołączą gwiazdy kanału Muzo.tv, wcześniej związane z Radiem Eska Rock (Grupa ZPR Media): Anna Nowaczyk, Idalia Tomczak, Agnieszka Witkowicz-Matolicz, Joanna Tarkowska-Klinke, Arek Frąckowiak, Kamil Olszewski, Konrad Olszewski, Maciej Długosz, Marcin Łukasik, Marcin Sobesto, Robert „Pegaz” Zawieja, Piotr Knąber, Radek Nałęcz, Jarek „Wendro” Wendrowski, Paweł Malczewski i Przemek Jaworski. Na antenie pojawi się również Michał Figurski, który obecnie prowadzi program „WidziMiSię” w kanale Polsat News 2. Dyrektorem programowym Muzo.fm jest Marcin Bisiorek, który jest także szefem Muzo.tv (więcej tutaj), a w przeszłości był m.in. dyrektorem programowym Eski Rock.

Dodajmy, iż Radio PiN 25 września br. zakończyło nadawanie w dotychczasowej formule (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radio


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...