reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Jambox: TV4, Polsat 2, RT, RT Doc i Top Kids w HD

dodano: 2015-11-29 17:44 | aktualizacja: 2015-11-29 19:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: SGT/satkurier.pl

Jambox SGT, operator sieci Jambox, poinformował o powiększeniu oferty o nowe kanały w wysokiej rozdzielczości (więcej tutaj). Abonenci zyskają dostęp do takich stacji jak: TV4 HD, Polsat 2 HD, RT HD (Russia Today HD), RT Doc HD (Russia Today Documentary HD) i Top Kids HD. Trzy pierwsze kanały użytkownicy mogą już oglądać w standardowej rozdzielczości. Wersje SD i HD tych stacji mają identyczne ramówki.Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dodajmy, iż kanały TV4 HD i Polsat 2 HD rozpoczęły nadawanie 1 października br. (więcej tutaj) 1 grudnia br., a więc w dniu startu stacji, abonenci sieci Jambox zyskają natomiast dostęp do kanału Top Kids HD (więcej tutaj).

Oferta sieci Jambox powiększy się o kanał Polsat 2 HD. Na zdjęciu Małgorzata Socha i Krzysztof Wieszczek w serialu „Przyjaciółki”, który możemy oglądać na antenie tej stacji, foto: Cyfrowy Polsat


Przypomnijmy, że operator poinformował ostatnio, iż w ofercie sieci Jambox użytkownicy mają do dyspozycji ponad 250 stacji, z czego ponad 100 w HD. Jambox wyprzedziła tym samym pozostałe platformy telewizyjne pod względem liczby kanałów w wysokiej rozdzielczości (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV na świecie


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...