reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Polsat: Mroczne tajemnice z przeszłości

dodano: 2018-03-03 11:33 | aktualizacja: 2018-03-03 19:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat „W rytmie serca” W niedzielę, 4 marca br. o godz. 20:00 na antenie telewizji Polsat wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. drugiego sezonu serialu „W rytmie serca”. Wcześniejsze odcinki tej produkcji mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat 1, Polsat 2 i Super Polsat. A co wydarzy się w premierowej serii tego serialu?

Polsat „W rytmie serca”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Miłosny nokaut i zazdrość

Miłość... to skomplikowane - pod tym stwierdzeniem może się podpisać chyba każdy z bohaterów serialu „W rytmie serca”. Jak zapowiada nadawca, w drugim sezonie produkcji będzie jeszcze więcej uczuciowych zawirowań, sensacyjnych zwrotów akcji i zaskakujących powrotów.

Malowniczy Kazimierz Dolny znów będzie cichym bohaterem serialu, kreującym najpiękniejsze i najlepsze tło dla intrygującej fabuły. Finał pierwszej serii pozostawił widzów w niedosycie oraz miłosnym zawieszeniu. W ostatnim odcinku Maria (w tej roli Barbara Kurdej-Szatan; („M jak miłość” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj; „The Voice Kids” w TVP2, TVP HD i TVP Rozrywka - więcej tutaj; „Kocham cię, Polsko!” w TVP2, TVP Polonia i TVP Rozrywka - więcej tutaj; „Narzeczony na niby” w kinach - więcej tutaj) odwołała ślub z Robertem (Piotr Polk; „Ojciec Mateusz” w TVP1, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj). Teraz przekonamy się czy nie będzie tego żałowała. Czy decyzja Marii będzie miała wpływ na rozwijający się, gorący romans doktora Adama Żmudy (Mateusz Damięcki; „Na dobre i na złe” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj i tutaj) z policjantką Weroniką (Maria Dębska; „Barwy szczęścia” w TVP2 i TVP Polonia - więcej tutaj)?

Co jeszcze się wydarzy? W pierwszym odcinku drugiego sezonu zobaczymy zrozpaczonego Roberta po rozstaniu z Marią. Ordynator jednak nie zamierza się poddać - będzie usiłował ją odzyskać. Zacznie od... zemsty na Adamie, którego wini za odwołany ślub. Pojedzie do niego aby się z nim rozmówić i dojdzie do rękoczynów. 

- Nie zbliżaj się do Marii! Wiem, że zerwała nasz ślub przez ciebie! Ale ja to naprawię... Będę o nią walczył, słyszysz?!

- powiedział Robert.

- Co ty mówisz?! Nic mnie z Marią nie łączy... Przestań, uspokój się...

- powiedział Adam.

- Trzymaj się od niej z daleka!

- powiedział Robert.


Robert porozmawia również z Weroniką i da jej „przyjacielską” radę.

- Powinnaś być ostrożna... On cię zrani

- powiedział Robert.

- Robert, ja rozumiem, że to jest dla ciebie trudny moment, ale naprawdę...

- powiedziała Weronika.

- Ty myślisz, że dlaczego Maria zerwała nasz ślub?

- zapytał Robert.

- On nie ma z tym nic wspólnego!

- powiedziała Weronika.

- A ja uważam, że ma. Zrobił wszystko, żeby do ślubu nie doszło. Po prostu cię ostrzegam... To nie jest facet, któremu można ufać

- powiedział Robert.


Czy Weronika jego słowa weźmie sobie do serca? Czy piękna policjantka straci do partnera zaufanie i nowy związek doktora Żmudy się rozpadnie? A może będzie chciała rozmówić się ze sprawczynią całego zamieszania czyli z Marią? Co jeszcze zrobi Robert aby „ukarać” Adama? Czy uda mu się przekonać Marię aby nie rezygnowała z ich wspólnego życia? Przekonamy się wkrótce.

Zagadkowy wypadek i mroczne tajemnice z przeszłości?

Do Kazimierza znów przyjedzie wokalistka Katrin (Edyta Olszówka), która tym razem pojawi się w towarzystwie swojej córki o imieniu Alex (Julia Wieniawa-Narkiewicz; „Rodzinka.pl” w TVP2, TVP Polonia, TVP HD i TVP Seriale - więcej tutaj).

W drodze obie jednak będą miały bardzo groźny wypadek i Alex w stanie ciężkim trafi do szpitala. Do kraksy doszło w tajemniczych okolicznościach, a śledztwo mające wyjaśnić co się stało poprowadzi oczywiście Weronika i posterunkowy Szarek (Dariusz Toczek). Aspirant Nowacka, oglądając miejsce wypadku i wrak auta, które prowadziła Katrin, będzie zaskoczona.

- To wszystko bez sensu... Prędkości nie przekroczyła. Brakuje śladów drugiego samochodu...

- powiedziała Nowacka.

- Przecież wiadomo, jak to się stało... Zna pani Katrin! Popiła, wzięła jakieś dropsy i tak to się skończyło. Zresztą na pewno nie pierwszy raz!

- powiedział Szarek.

- Niedawno była na odwyku...

- powiedziała Nowacka.


Czy to Katrin spowodowała wypadek? Co się stanie z jej córką - czy doktor Żmuda będzie w stanie jej pomóc?

W tym samym szpitalu, w którym o życie będzie walczyła Alex, leży Bogdan (Zbigniew Zamachowski). Nieoczekiwanie odwiedzi go bardzo niebezpieczny gość. Mężczyzna nie będzie mógł uwierzyć własnym oczom, że tuż obok jego łóżka stoi Edward (Artur Żmijewski; „Ojciec Mateusz”).

- Witaj, stary przyjacielu...

- powiedział Edward.

- Edek?! To ty?! Jak się tutaj...

- powiedział Bogdan.

- To nieważne. Ważne, żebyś mi teraz grzecznie odpowiedział na wszystkie moje pytania... Gdzie jest skrzynka?

- zapytał Edward.

- Jaka skrzynka? Ja nic nie wiem! Miałem operację... Od tygodnia nie wychodziłem z tego szpitala! Mówię prawdę, przysięgam!

- powiedział Bogdan.


Gancarz będzie przerażony. A Edward z lodowatym uśmiechem, sięgnie po defibrylator... Czy to spotkanie po latach będzie dla Bogdana tragiczne w skutkach? Czego szuka Edward i dlaczego akurat teraz pojawił się w Kazimierzu? Co się wydarzy? Dowiemy się już wkrótce.

Premiera drugiego sezonu

W niedzielę, 4 marca br. o godzinie 20:00 widzowie telewizji Polsat będą mogli zobaczyć premierowo dwa odcinki serialu „W rytmie serca”. - Emocji nie zabraknie! - zapowiada nadawca.

Widzowie będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć Julię Wieniawę-Narkiewicz (w roli Alex) partnerującą  Edycie Olszówce (Katrin) oraz Artura Żmijewskiego (Edward) w parze z Małgorzatą Foremniak (Olga) - tym razem spotkanie byłych kochanków po latach nie będzie przyjemne... Postać, w którą wcieli się ten aktor, będzie mroczna i niebezpieczna o czym przekona się także Bogdan (Zbigniew Zamachowski), któremu Edward będzie groził śmiercią. 

Oprócz tych sensacyjnych wątków, zobaczymy także zagmatwane, miłosne relacje bohaterów - Adam (Mateusz Damięcki), Weronika (Maria Dębska), Robert  (Piotr Polk) i Maria (Barbara Kurdej-Szatan) będą musieli  podjąć ważne życiowe decyzje. 

W pierwszych odcinkach drugiego sezonu zobaczymy również dołączającego do obsady Mariusza Bonaszewskiego w roli księdza Stanisława, który był przyjacielem Edwarda (Artur Żmijewski) i doktora Michała Zycha (Piotr Fronczewski). Czy ksiądz ma coś wspólnego ze zniknięciem Edwarda przed laty? Przekonamy się wkrótce (więcej tutaj).
 
Julia Wieniawa-Narkiewicz i Edyta Olszówka w serialu „W rytmie serca”, foto: Cyfrowy Polsat
Julia Wieniawa-Narkiewicz i Edyta Olszówka w serialu „W rytmie serca”, foto: Cyfrowy Polsat
Mateusz Damięcki i Maria Dębska w serialu „W rytmie serca”, foto: Cyfrowy Polsat
Mateusz Damięcki i Maria Dębska w serialu „W rytmie serca”, foto: Cyfrowy Polsat
Piotr Polk i Barbara Kurdej-Szatan w serialu „W rytmie serca”, foto: Cyfrowy Polsat
Piotr Polk i Barbara Kurdej-Szatan w serialu „W rytmie serca”, foto: Cyfrowy Polsat
Artur Żmijewski i Małgorzata Foremniak w serialu „W rytmie serca”, foto: Cyfrowy Polsat
Artur Żmijewski i Małgorzata Foremniak w serialu „W rytmie serca”, foto: Cyfrowy Polsat


„W rytmie serca” - sezon 2., emisja w niedziele (od 4 marca 2018 roku) o 20:00 w telewizji Polsat. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów Polsat 1, Polsat 2 i Super Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...