reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

1-6.05 Polsat Sport: Puchar Polski, derby i finały

dodano: 2019-05-01 03:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 1-5 maja br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Liga Siatkówki Kobiet, PlusLiga, SuperLega, Energa Basket Liga, Liga Mistrzów koszykarzy, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, Liga Mistrzów piłkarzy, Liga Europy piłkarzy, Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku, Puchar Polski piłkarzy, Fortuna 1. Liga, La Liga Santander, Serie A Tim, Bundesliga, 2. Bundesliga, Sky Bet Championship, Major League Soccer (MLS), PGE Ekstraliga, Nice 1. Liga Żużlowa, Moto2, Moto3, MotoGP, FIA World Endurance Championship, Ultimate Fighting Championship (UFC), boks, Diamentowa Liga, tenis ziemny, reportaż „Tenisowy Amarcord, czyli tak pamiętam” oraz e-sport - Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS) i Mid-Season Invitational.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat News i Superstacja oraz serwisu polsatsport.pl. Na widzów czekać będą m.in.: Liga Siatkówki Kobiet (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), Liga Mistrzów koszykarzy (więcej tutaj), Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych (więcej tutaj), Liga Mistrzów piłkarzy (więcej tutaj), Liga Europy piłkarzy (więcej tutaj), Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku (więcej tutaj), Puchar Polski piłkarzy (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), PGE Ekstraliga (więcej tutaj), Nice 1. Liga Żużlowa (więcej tutaj), Moto2 (więcej tutaj), Moto3 (więcej tutaj), MotoGP (więcej tutaj), FIA World Endurance Championship (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), boks, Diamentowa Liga (więcej tutaj), tenis ziemny reportaż „Tenisowy Amarcord, czyli tak pamiętam” oraz e-sport - Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS) (więcej tutaj) i Mid-Season Invitational.

Plan emisji:

1 maja (środa)

9:00 Polsat Games, e-sport: Europejska League of Legends Championship Series (EU LCS)

10:40 Polsat Sport, „Atleci” - magazyn

11:45 Polsat Games, e-sport: Mid-Season Invitational 2019

15:30 Polsat Sport News, Puchar Polski piłkarzy: konferencja prasowa

16:30 Polsat Sport Premium 2, „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn

17:00 Polsat Sport News, Puchar Polski piłkarzy: konferencja prasowa

17:30 Polsat Sport, PlusLiga, faza play-off: Aluron Virtu Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój

17:30 Polsat Sport Fight, „K.O. TV Classics - magazyn

18:00 w Polsacie Sport Premium 1, 20:55 w TVP1 i 21:10 w TVP Sport, Liga Mistrzów piłkarzy, półfinał: FC Barcelona - Liverpool FC
komentują: Bożydar Iwanow i Artur Wichniarek (w Polsacie Sport Premium 1) oraz Sławomir Kwiatkowski i Robert Podoliński (w TVP1 i w TVP Sport)

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Polsat Sport, PlusLiga, faza play-off: ONICO Warszawa - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

20:30 Polsat Sport Extra, SuperLega, faza play-off: Sir Safety Conad Perugia - Cucine Lube Civitanova

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 1 na 2 maja (ze środy na czwartek)

0:00 Polsat Sport Premium 1, „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

1:00 Polsat Games, e-sport: Mid-Season Invitational 2019

2 maja (czwartek)

9:00 Polsat Games, e-sport: Mid-Season Invitational 2019

10:00 Polsat Sport, Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku: finał dziewcząt do lat 10

10:40 Polsat Sport, Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku: finał chłopców do lat 10

11:30 Polsat Sport, Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku: finał dziewcząt do lat 12

11:45 Polsat Games, e-sport: Mid-Season Invitational 2019

12:00 Polsat Sport, Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku: finał chłopców do lat 12

13:30 Polsat Sport Premium 2, „Magazyn Ligi Europy” - magazyn

14:00 w Polsacie Sport i 15:50 w w Polsacie, Puchar Polski piłkarzy, finał: Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
komentują: Mateusz Borek i Waldemar Prusik

17:30 Polsat Sport Extra, Liga Siatkówki Kobiet, faza play-off: Developres SkyRes Rzeszów - Chemik Police

19:00 Polsat Sport News, „7. strefa” - magazyn

19:00 Polsat Sport Premium 2, Liga Europy piłkarzy: Eintracht Frankfurt - Chelsea FC Londyn
komentują: Tomasz Włodarczyk i Adam Matysek

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:15 Polsat Sport Premium 1, Liga Europy piłkarzy: Arsenal FC Londyn - Valencia CF Walencja
komentują: Cezary Kowalski i Tomasz Hajto

20:30 Polsat Sport Extra, Energa Basket Liga, faza play-off: Arka Gdynia - Legia Warszawa

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

23:30 Polsat Sport Premium 1, Liga Europy piłkarzy: skróty

Noc z 2 na 3 maja (z czwartku na piątek)

0:00 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

1:00 Polsat Games, e-sport: Mid-Season Invitational 2019

3 maja (piątek)

9:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 1. sesja treningowa w klasie Moto3

9:00 Polsat Games, e-sport: Mid-Season Invitational 2019

9:55 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 1. sesja treningowa w klasie MotoGP

10:55 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 1. sesja treningowa w klasie Moto2

11:45 Polsat Games, e-sport: Mid-Season Invitational 2019

13:15 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 2. sesja treningowa w klasie Moto3

14:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Estoril: 1. ćwierćfinał gry pojedynczej

14:10 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 2. sesja treningowa w klasie MotoGP

14:30 Polsat Sport, „Tenisowy Amarcord, czyli tak pamiętam” - reportaż

16:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Estoril: 2. ćwierćfinał gry pojedynczej

15:10 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 2. sesja treningowa w klasie Moto2

17:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga, faza play-off: Polski Cukier Toruń - King Szczecin

17:45 Eleven Sports 1, PGE Ekstraliga: MrGarden GKM Grudziądz - Betard Sparta Wrocław

18:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Estoril: 3. ćwierćfinał gry pojedynczej

18:00 Polsat Sport News, lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Ad-Dausze

18:25 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, 2. Bundesliga: SG Dynamo Drezno - FC Sankt Pauli Hamburg

18:25 Eleven Sports 3, Liga Mistrzów koszykarzy: Segafredo Virtus Bologna - Brose Bamberg

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Estoril: 4. ćwierćfinał gry pojedynczej

20:15 Polsat Sport, Fortuna 1. Liga: GKS Katowice - PGE FKS Stal Mielec

20:15 Eleven Sports 1, PGE Ekstraliga: Speed Car Motor Lublin - Fogo Unia Leszno

20:25 Eleven Sports 2, Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Torino FC Turyn

20:30 Eleven Sports 4, Bundesliga

20:55 Eleven Sports 3, La Liga Santander: Sevilla FC Sewilla - CD Leganes

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 3 na 4 maja (z piątku na sobotę)

1:00 Polsat Games, e-sport: Mid-Season Invitational 2019

4 maja (sobota)

6:00 Polsat Games, e-sport: Mid-Season Invitational 2019

8:45 Polsat Games, e-sport: Mid-Season Invitational 2019

9:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 3. sesja treningowa w klasie Moto3

9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

9:55 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP

10:55 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 3. sesja treningowa w klasie Moto2

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga, faza play-off: Anwil Włocławek - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski

12:35 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3

12:55 Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4, 2. Bundesliga: Hamburger SV Hamburg - FC Ingolstadt 04

13:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3

13:15 w Eurosporcie 2 i 13:30 w Polsacie Sport Extra, FIA World Endurance Championship: wyścig 6-godzinny w Spa-Francorchamps

13:30 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP

14:10 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

14:35 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

14:45 Polsat Sport, PlusLiga, faza play-off: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Aluron Virtu Warta Zawiercie

15:00 Eleven Sports 1, Bundesliga: FC Bayern Monachium - Hannover 96 Hanower

15:05 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2

15:25 Eleven Sports 2, Bundesliga: Hertha BSC Berlin - VfB Stuttgart

15:25 Eleven Sports 3, Bundesliga: VfL Wolfsburg - 1. FC Norymberga

15:30 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2

16:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Estoril: 1. półfinał gry pojedynczej

16:30 w Polsacie Sport News i 18:30 w Eurosporcie 1, FIA World Endurance Championship: wyścig 6-godzinny w Spa-Francorchamps

17:00 Polsat Sport, PlusLiga, faza play-off: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - ONICO Warszawa

17:25 Eleven Sports 3 i nSport+, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, ćwierćfinał: Telekom Veszprem HC - SG Flensburg-Handewitt

17:30 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Chievo Werona - SPAL 2013 Ferrara

18:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Estoril: 2. półfinał gry pojedynczej

18:25 Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4, La Liga Santander: CD Alaves Vitoria - Real Sociedad San Sebastián

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:25 Eleven Sports 3 i nSport+, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, ćwierćfinał: Barcelona Lassa - HBC Nantes

20:00 Eleven Sports 1, La Liga Santander: Celta Vigo - FC Barcelona

20:05 Polsat Sport News, Major League Soccer (MLS): New York Red Bulls Nowy Jork - Los Angeles Galaxy

20:30 Polsat Sport, Fortuna 1. Liga: GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój - ŁKS Łódź

20:30 Eleven Sports 2, Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - Inter Mediolan

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

22:45 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 4 na 5 maja (z soboty na niedzielę)

1:00 Polsat Games, e-sport: Mid-Season Invitational 2019

2:00 Polsat Sport Extra, UFC Fight Night

2:05 Polsat Sport News, Major League Soccer (MLS): DC United Waszyngton - Columbus Crew SC

3:00 Polsat Sport, gala bokserska w Las Vegas

4:00 Polsat Sport News, gala bokserska w Stockton

5 maja (niedziela)

6:00 Polsat Games, e-sport: Mid-Season Invitational 2019

8:20 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: rozgrzewka w klasie Moto3

8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

8:45 Polsat Games, e-sport: Mid-Season Invitational 2019

8:50 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: rozgrzewka w klasie Moto2

9:20 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: rozgrzewka w klasie MotoGP

11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn

11:00 Polsat Sport Extra i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: wyścig w klasie Moto3

11:55 Eleven Sports 3, La Liga Santander: Getafe CF - Girona FC

12:20 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: wyścig w klasie Moto2

12:25 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Empoli FC - ACF Fiorentina Florencja

12:30 Polsat Sport, Energa Basket Liga, faza play-off: Stelmet Enea BC Zielona Góra - MKS Dąbrowa Górnicza

12:30 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 1. runda gry pojedynczej

13:25 Eleven Sports 2, Bundesliga: Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Augsburg

13:25 Eleven Sports 4, Sky Bet Championship: Derby County FC - West Bromwich Albion FC

13:55 Eleven Sports 3, La Liga Santander: SD Eibar - Real Betis Balompie Sewilla

14:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Hiszpanii: wyścig w klasie MotoGP

14:30 Eleven Sports 1, Serie A Tim: SS Lazio Rzym - Atalanta BC Bergamo

14:45 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn

14:45 Polsat Sport, Nice 1. Liga Żużlowa: Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski

14:45 Polsat Sport Extra, Liga Siatkówki Kobiet, faza play-off: Chemik Police - Developres SkyRes Rzeszów

15:00 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 1. runda gry pojedynczej

15:30 Eleven Sports 2, Bundesliga: SC Freiburg - Fortuna Düsseldorf

16:30 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej ATP w Madrycie: 1. runda gry pojedynczej

16:55 w Canal+ Sport 2 i 17:00 w Eleven Sports 3, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, ćwierćfinał: Paris Saint-Germain HB Paryż - PGE Vive Kielce
komentują: Krzysztof Bandych i Tomasz Rosiński (w Canal+ Sport 2)

17:00 Polsat Sport Fight, gala bokserska w Pułtusku: Polska - Słowenia

17:00 Eleven Sports 1, Bundesliga: Bayer 04 Leverkusen - Eintracht Frankfurt

17:55 Eleven Sports 1, Serie A Tim: Genoa CFC Genua - AS Roma Rzym

17:55 Eleven Sports 4, Liga Mistrzów koszykarzy: finał

18:00 Polsat Sport Extra, SuperLega, faza play-off: Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia

18:55 Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 2, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, ćwierćfinał: MOL-Pick Szeged - HC Vardar

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:30 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej ATP w Estoril: finał gry pojedynczej

20:00 Eleven Sports 1, Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Cagliari Calcio

20:00 Eska TV Extra, „Będę grał w grę” - magazyn

22:00 Polsat Doku, „Bruce Lee to ja” - film dokumentalny

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

22:45 Eleven Sports 1, „Eleven Gol” - magazyn

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 5 na 6 maja (z niedzieli na poniedziałek)

1:00 Polsat Games, e-sport: Mid-Season Invitational 2019

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

450 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

325 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 700HD

AB CryptoBox 700HD to tani satelitarny dekoder HD oparty na...

235 zł Więcej...
reklama