reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

15-17.06 Polsat Sport: FEN25, rugby i Copa America

dodano: 2019-06-14 23:54 | aktualizacja: 2019-06-15 11:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 15-16 czerwca br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: siatkówka plażowa, Liga Narodów siatkarzy, Copa America, LaLiga 1l2l3, Ekstraliga rugby, boks, Fight Exclusive Night 25: Ostróda Fight Night (FEN25: Ostróda Fight), rallycross, Nice 1. Liga Żużlowa, Moto2, Moto3, MotoGP, Tour de Suisse, Diamentowa Liga oraz e-sport - League of Legends European Championship i League of Legends - Ultraliga.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: siatkówka plażowa (więcej tutaj), Liga Narodów siatkarzy (więcej tutaj), Copa America (więcej tutaj i tutaj), LaLiga 1l2l3 (więcej tutaj), Ekstraliga rugby (więcej tutaj), boks (więcej tutaj), Fight Exclusive Night 25: Ostróda Fight Night (FEN25: Ostróda Fight) (więcej tutaj), rallycross (więcej tutaj), Nice 1. Liga Żużlowa (więcej tutaj), Moto2 (więcej tutaj), Moto3 (więcej tutaj), MotoGP (więcej tutaj), Tour de Suisse (więcej tutaj), Diamentowa Liga (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj) i League of Legends - Ultraliga (więcej tutaj).

Plan emisji:

15 czerwca (sobota)

6:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

7:00 Eleven Sports 2, PGE Ekstraliga: „Magazyn PGE Ekstraliga” - magazyn

9:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 3. sesja treningowa w klasie Moto3

9:00 Eleven Sports 3, Bundesliga

9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

9:55 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP

10:30 Polsat Sport Premium 2, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

10:55 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 3. sesja treningowa w klasie Moto2

11:00 Eleven Sports 4, Serie A Tim

12:00 Polsat Sport, Liga Narodów siatkarzy: Rosja - Kanada

12:00 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa kobiet, turniej World Tour w Warszawie: 1. półfinał

12:35 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3

13:00 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa kobiet, turniej World Tour w Warszawie: 2. półfinał

13:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3

13:30 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP

14:00 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa mężczyzn, turniej World Tour w Warszawie: ćwierćfinały

14:10 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

14:35 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP

15:00 w Polsacie Sport i 15:40 w TVP1, Liga Narodów siatkarzy: Iran - Polska
komentują: Tomasz Swędrowski (w Polsacie Sport) i Piotr Dębowski (w TVP1)

15:05 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2

15:30 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2

15:50 Polsat Sport News, kolarstwo, Tour de Suisse, 1. etap, Langnau - Langnau: jazda indywidualna na czas

16:00 Eleven Sports 1, Nice 1. Liga Żużlowa: Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wielkopolski - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
komentują: Marcin Kuźbicki i Michał Mitrut

16:30 Polsat Sport Fight, rugby, Ekstraliga: Ogniwo Sopot - Master Pharm Budowlani Łódź

16:45 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa kobiet, turniej World Tour w Warszawie: mecz o miejsca 3. i 4.

16:45 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

17:45 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa kobiet, turniej World Tour w Warszawie: finał

18:45 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa kobiet, turniej World Tour w Warszawie: ceremonia medalowa

19:00 w Polsacie Sport i w Polsacie Sport Fight, 20:00 w Super Polsacie oraz 22:00 w Polsacie, Fight Exclusive Night 25: Ostróda Fight Night (FEN25: Ostróda Fight)

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:25 Polsat Sport News, Liga Narodów siatkarzy: Bułgaria - Japonia

20:45 Polsat Sport Extra i Polsat Sport Premium 1, Copa America w Brazylii, faza grupowa: Wenezuela - Peru

20:55 Eleven Sports 1, LaLiga 1l2l3, faza play-off: Malaga CF - Deportivo La Coruna
komentują: Patryk Mirosławski i Marcin Gazda

22:00 Polsat Sport News, Liga Narodów siatkarzy: Australia - Włochy

22:00 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Ultraliga

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

23:30 Polsat Sport Extra, Liga Narodów siatkarzy: Portugalia - Serbia

23:30 Polsat Sport Premium 2, „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

23:45 Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1, Copa America w Brazylii, faza grupowa: Argentyna - Kolumbia

Noc z 15 na 16 czerwca (z soboty na niedzielę)

0:30 Polsat Sport News, Liga Narodów siatkarzy: Francja - Argentyna

1:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

4:00 Polsat Sport, gala bokserska w Las Vegas

16 czerwca (niedziela)

6:00 Polsat Sport News, Liga Narodów siatkarzy: Brazylia - Chiny

6:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

8:00 Polsat Sport Extra, Liga Narodów siatkarzy: USA - Niemcy

8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

8:40 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: rozgrzewka w klasie Moto3

9:10 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: rozgrzewka w klasie Moto2

9:40 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: rozgrzewka w klasie MotoGP

10:00 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa mężczyzn, turniej World Tour w Warszawie: 1. półfinał

11:00 Polsat Sport, „Cafe Futbol” - magazyn

11:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: wyścig w klasie Moto3

11:15 Polsat Sport Extra, siatkówka plażowa mężczyzn, turniej World Tour w Warszawie: 2. półfinał

12:00 w Polsacie Sport oraz 12:40 w TVP1 i w TVP Sport, Liga Narodów siatkarzy: Kanada - Polska
komentują: Tomasz Swędrowski (w Polsacie Sport) oraz Piotr Dębowski (w TVP1 i w TVP Sport)

12:20 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: wyścig w klasie Moto2

14:00 Polsat Sport News i polsatsport.pl, motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Katalonii: wyścig w klasie MotoGP

14:25 Polsat Sport Extra, Nice 1. Liga Żużlowa: Orzeł Łódź - Unia Tarnów

15:00 Polsat Sport, Liga Narodów siatkarzy: Iran - Rosja

15:00 Ipla, kolarstwo, Tour de Suisse, 2. etap: Langnau - Langnau

15:30 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn

15:30 Polsat Sport News, siatkówka plażowa mężczyzn, turniej World Tour w Warszawie: mecz o miejsca 3. i 4.

16:45 Polsat Sport News, siatkówka plażowa mężczyzn, turniej World Tour w Warszawie: finał

16:45 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

17:45 Polsat Sport News, siatkówka plażowa mężczyzn, turniej World Tour w Warszawie: ceremonia medalowa

18:45 Polsat Sport News, Liga Narodów siatkarzy: Portugalia - Brazylia

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Polsat Sport, lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Rabacie

20:00 Eska TV Extra, „Będę grał w grę” - magazyn

20:10 Polsat Sport Extra, „Atleci” - magazyn

20:45 Polsat Sport Extra i Polsat Sport Premium 1, Copa America w Brazylii, faza grupowa: Paragwaj - Katar

21:00 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Ultraliga

21:30 Polsat Sport News, rallycross: World RX Norwegii

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

23:00 Polsat Sport Extra, Liga Narodów siatkarzy: Włochy - Bułgaria

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

23:45 Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1, Copa America w Brazylii, faza grupowa: Urugwaj - Ekwador

Noc z 16 na 17 czerwca (z niedzieli na poniedziałek)

0:00 Polsat Sport News, Liga Narodów siatkarzy: Francja - USA

0:30 Polsat Sport Extra, Liga Narodów siatkarzy: Japonia - Australia

1:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

2:30 Polsat Sport News, Liga Narodów siatkarzy: Argentyna - Niemcy

3:00 Polsat Sport Extra, Liga Narodów siatkarzy: Chiny - Serbia

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Duo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Duo 4K - nowa propozycja z segmentu sprzętu Ultra...

1 590 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ADB PACE HDS7241 500GB + pakiet Start+1m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: odbiornik PACE HDS7241 + karta...

160 zł Więcej...

Konwerter Twin Televes

Podwójny konwerter Universal Twin hiszpańskiej firmy Televes o współczynniku szumów...

69 zł Więcej...
reklama