reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

22-24.06 Polsat Sport: Euroigrzyska i Copa America

dodano: 2019-06-22 03:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 22-23 czerwca br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: igrzyska europejskie w Mińsku (boks, gimnastyka, judo, kolarstwo szosowe, koszykówka, lekkoatletyka, łucznictwo, sambo, strzelectwo i tenis stołowy), Liga Narodów siatkarzy, Major League Soccer (MLS), Copa America, rugby - mistrzostwa świata U-20 w Argentynie, Ultimate Fighting Championship (UFC), Nice 1. Liga Żużlowa, Formuła 1, Formuła 2, Formuła 3, Tour de Suisse, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship i League of Legends - Ultraliga.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: igrzyska europejskie w Mińsku (boks, gimnastyka, judo, kolarstwo szosowe, koszykówka, lekkoatletyka, łucznictwo, sambo, strzelectwo i tenis stołowy) (więcej tutaj), Liga Narodów siatkarzy (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Copa America (więcej tutaj), rugby - mistrzostwa świata U-20 w Argentynie (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Nice 1. Liga Żużlowa (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 2 (więcej tutaj), Formuła 3 (więcej tutaj), Tour de Suisse (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj) i League of Legends - Ultraliga (więcej tutaj).

Plan emisji:

22 czerwca (sobota)

6:00 Polsat Sport Extra, Liga Narodów siatkarzy: Niemcy - Rosja

6:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

6:30 Polsat Sport Premium 1, Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn

7:00 Eleven Sports 1, Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn

7:00 Eleven Sports 2, PGE Ekstraliga: „Magazyn PGE Ekstraliga” - magazyn

8:00 Polsat Sport, igrzyska europejskie w Mińsku, łucznictwo: ćwierćfinały

9:00 Polsat Sport Premium 1, Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn

9:00 Polsat Sport Fight, igrzyska europejskie w Mińsku, sambo: ćwierćfinały kobiet i mężczyzn

9:00 Eleven Sports 3, Bundesliga

9:00 Ipla, igrzyska europejskie w Mińsku: tenis stołowy

9:30 Polsat Sport Extra, igrzyska europejskie w Mińsku, judo: runda eliminacyjna

9:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

10:40 Polsat Sport, igrzyska europejskie w Mińsku, strzelectwo: finały

11:00 Eleven Sports 1, „GP Confidential” - magazyn

11:00 Eleven Sports 4, Serie A Tim

11:07 Polsat Sport News, Liga Narodów siatkarzy: Iran - Portugalia

11:30 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Francji: 3. sesja treningowa
komentują: Andrzej Borowczyk i Mikołaj Sokół

12:00 Ipla, igrzyska europejskie w Mińsku: kolarstwo szosowe

12:15 Polsat Sport Fight, igrzyska europejskie w Mińsku, judo: eliminacje kobiet i mężczyzn

12:25 Polsat Sport Extra, igrzyska europejskie w Mińsku, strzelectwo: finały

12:45 Polsat Sport, Liga Narodów siatkarzy: Francja - Portugalia

13:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Halle: 1. półfinał gry pojedynczej

13:00 Ipla, igrzyska europejskie w Mińsku: gimnastyka

14:00 Polsat Sport News, tenis ziemny, turniej ATP w Londynie: 1. półfinał gry pojedynczej

14:00 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Francji: sesja kwalifikacyjna

15:00 Polsat Sport, igrzyska europejskie w Mińsku, koszykówka 3x3, faza grupowa: Serbia - Polska

15:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Halle: 2. półfinał gry pojedynczej

15:50 Polsat Sport News, kolarstwo, Tour de Suisse, 8. etap, Goms - Goms: jazda indywidualna na czas

16:00 w Polsacie Sport oraz 16:35 w TVP1 i TVP Sport, Liga Narodów siatkarzy: Serbia - Polska

16:00 Polsat Sport Fight, igrzyska europejskie w Mińsku, sambo: finały kobiet i mężczyzn

16:45 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

17:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Londynie: 2. półfinał gry pojedynczej

18:00 Polsat Sport Fight, rugby, mistrzostwa świata U-20 w Argentynie, mecz o miejsca 3. i  4.: Argentyna - RPA

18:15 Polsat Sport News, igrzyska europejskie w Mińsku: boks

19:00 Polsat Sport, Liga Narodów siatkarzy: Włochy - Argentyna

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

19:30 Polsat Sport Extra, Formuła 3, Grand Prix Francji: 1. wyścig

20:30 Polsat Sport News, rugby, mistrzostwa świata U-20 w Argentynie: finał

20:45 Polsat Sport Extra i Polsat Sport Premium 1, Copa America w Brazylii, faza grupowa: Brazylia - Peru

20:45 Polsat Sport Premium 2, Copa America w Brazylii, faza grupowa: Boliwia - Wenezuela

22:00 Polsat Sport, Liga Narodów siatkarzy: Bułgaria - Rosja

22:00 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Ultraliga

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

23:15 Polsat Sport Extra, Formuła 2, Grand Prix Francji: 1. wyścig

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 22 na 23 czerwca (z soboty na niedzielę)

0:00 Polsat Sport Extra, Liga Narodów siatkarzy: Chiny - Japonia

1:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

2:00 Polsat Sport, UFC Fight Night

2:00 Polsat Sport News, Major League Soccer (MLS): Chicago Fire - Real Salt Lake Salt Lake City

2:15 Polsat Sport Extra, Liga Narodów siatkarzy: USA - Kanada

23 czerwca (niedziela)

6:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

7:00 Polsat Sport Extra, Liga Narodów siatkarzy: Brazylia - Niemcy

7:07 Polsat Sport News, Liga Narodów siatkarzy: Iran - Australia

8:00 Polsat Sport, igrzyska europejskie w Mińsku, łucznictwo: ćwierćfinały i półfinały

8:30 Eska TV, „Będę grał w grę” - magazyn

9:00 Polsat Sport Fight, igrzyska europejskie w Mińsku, sambo: ćwierćfinały kobiet i mężczyzn

9:07 Polsat Sport News, igrzyska europejskie w Mińsku, tenis stołowy: 1. runda gry mieszanej

9:30 Ipla, igrzyska europejskie w Mińsku: judo

9:50 Polsat Sport Extra, Formuła 3, Grand Prix Francji: 2. wyścig

10:25 Polsat Sport Fight, igrzyska europejskie w Mińsku, judo: eliminacje kobiet i mężczyzn

10:30 Polsat Sport, igrzyska europejskie w Mińsku, strzelectwo: finały

10:50 Polsat Sport News, igrzyska europejskie w Mińsku: koszykówka 3x3

11:00 Ipla, igrzyska europejskie w Mińsku, lekkoatletyka: zawody w formule Dynamic New Athletics

11:15 Polsat Sport Fight, igrzyska europejskie w Mińsku, sambo: półfinały kobiet i mężczyzn

11:25 Polsat Sport Extra, Formuła 2, Grand Prix Francji: 2. wyścig

12:00 Polsat Sport, igrzyska europejskie w Mińsku, judo: eliminacje

12:30 Polsat Sport, igrzyska europejskie w Mińsku, strzelectwo: finały

12:45 Polsat Sport News, Liga Narodów siatkarzy: Portugalia - Australia

13:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Halle: finał gry pojedynczej

13:00 Ipla, igrzyska europejskie w Mińsku: gimnastyka

13:30 Polsat Sport, igrzyska europejskie w Mińsku, łucznictwo: finały

13:30 Eleven Sports 1, Formuła 1, Grand Prix Francji: parada kierowców
komentują: Andrzej Borowczyk i Mikołaj Sokół

13:30 Ipla, igrzyska europejskie w Mińsku: kolarstwo szosowe

14:10 Eleven Sports 1 i 15:00 w TVP Sport, Formuła 1, Grand Prix Francji: wyścig
komentują: Andrzej Borowczyk i Mikołaj Sokół (w Eleven Sports 1)

14:25 Polsat Sport, Nice 1. Liga Żużlowa: Unia Tarnów - PGG ROW Rybnik

14:40 Polsat Sport News, kolarstwo, Tour de Suisse, 9. etap: Goms - Goms

15:00 Polsat Sport Extra, tenis ziemny, turniej ATP w Londynie: finał gry pojedynczej

15:25 Ipla, igrzyska europejskie w Mińsku: koszykówka 3x3

15:30 Super Polsat, „Sport w Super Polsacie” - magazyn

16:00 Polsat Sport Fight, igrzyska europejskie w Mińsku, judo: finały kobiet i mężczyzn

16:40 Polsat Sport News, igrzyska europejskie w Mińsku, lekkoatletyka: eliminacje zawodów w formule Dynamic New Athletics

16:45 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

17:00 Polsat Sport, Liga Narodów siatkarzy: Argentyna - Serbia

17:55 Polsat Sport Fight, igrzyska europejskie w Mińsku, sambo: finały kobiet i mężczyzn

18:00 Polsat Sport News, igrzyska europejskie w Mińsku, boks: eliminacje

18:15 Ipla, igrzyska europejskie w Mińsku: tenis stołowy

19:00 w Polsacie Sport, 19:35 w TVP Sport i 19:50 w TVP1, Liga Narodów siatkarzy: Włochy - Polska

19:00 Polsat Sport News, igrzyska europejskie w Mińsku, lekkoatletyka: eliminacje zawodów w formule Dynamic New Athletics

19:20 Polsat, „Sport” - serwis informacyjny

20:00 Eska TV Extra, „Będę grał w grę” - magazyn

20:45 Polsat Sport Extra i Polsat Sport Premium 1, Copa America w Brazylii, faza grupowa: Katar - Argentyna

20:45 Polsat Sport Premium 2, Copa America w Brazylii, faza grupowa: Kolumbia - Paragwaj

21:00 Polsat Games, e-sport, League of Legends: Ultraliga

22:35 Superstacja, „Finał dnia: Sport” - serwis informacyjny

22:45 Polsat Sport, Liga Narodów siatkarzy: Niemcy - Bułgaria

23:15 Polsat Sport Extra, Liga Narodów siatkarzy: USA - Chiny

23:30 Polsat Sport News, Major League Soccer (MLS): Columbus Crew - Sporting Kansas City

23:40 Polsat News, „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny

Noc z 23 na 24 czerwca (z niedzieli na poniedziałek)

1:00 Polsat Games, e-sport: League of Legends European Championship

1:45 Polsat Sport i Polsat Sport News, Liga Narodów siatkarzy: Brazylia - Rosja

3:30 Polsat Sport Extra, Liga Narodów siatkarzy: Iran - Francja

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD60 S2X

AX 4K HD60 - najnowszy odbiornik Ultra HD marki AX....

450 zł Więcej...

Dron wyścigowy Hubsan H122D X4 Storm FPV

Potężne silniki, kamera HD i mnogość funkcji przekonują, że Hubsan...

429 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...
reklama