reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-01-20 - 2020-01-21 - 2020-01-22

14-16.12 Polsat Sport: Puchary, finały i derby

dodano: 2019-12-14 03:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 14-15 grudnia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Fortuna: Liga, La Liga Santander, Serie A Tim, Eredivisie, Sky Bet Championship, Bundesliga, 2. Bundesliga, PlusLiga, SuperLega, Energa Basket Liga, snowboard, narciarstwo dowolne, łyżwiarstwo szybkie, bobsleje, biathlon, badminton, Rocky Boxing Night w Kościerzynie, Ultimate Fighting Championship (UFC), FIA World Endurance Championship oraz e-sport - League of Legends - Worlds.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Eska TV, Eska TV Extra, Polsat Games, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Fortuna: Liga (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Sky Bet Championship (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Energa Basket Liga (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), łyżwiarstwo szybkie (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj), badminton (więcej tutaj), Rocky Boxing Night w Kościerzynie (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), FIA World Endurance Championship (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends - Worlds (więcej tutaj).

Plan transmisji:

14 grudnia (sobota)
6:30 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Thaiwoo, Polsat Sport News

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:00 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Nagano: bieg mężczyzn na 500 m, Polsat Sport Extra

8:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

8:30 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Nagano: bieg kobiet na 1000 m, Polsat Sport Extra

9:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

9:00 „Będę grał w grę” - magazyn, Eska TV

9:10 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Nagano: bieg drużynowy mężczyzn, Polsat Sport Extra

9:30 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Pekinie, Polsat Sport News

9:55 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Nagano: bieg kobiet na 3000 m, Polsat Sport Extra

10:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:45 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

11:30 biathlon, Puchar Świata w Hochfilzen: sztafeta kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 4

12:30 snowboard: Puchar Świata w Pekinie, Polsat Sport News

12:55 La Liga Santander: Granada CF Grenada - UD Levante Walencja, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

12:55 2. Bundesliga: FC Sankt Pauli Hamburg - SV Wehen Wiesbaden, Eleven Sports 3

13:00 FIA World Endurance Championship: wyścig 8-godzinny w Bahrajnie, Polsat Sport Extra

13:25 Sky Bet Championship: Birmingham City FC - West Bromwich Albion FC, Eleven Sports 2
komentuje: Dominik Guziak

13:30 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

14:00 (Eurosport 1) i 14:55 (Polsat Sport Extra) biathlon, Puchar Świata w Hochfilzen: bieg na dochodzenie mężczyzn, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

14:30 FIA World Endurance Championship: wyścig 8-godzinny w Bahrajnie, Polsat Sport News

14:45 PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - GKS Katowice, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: Brescia Calcio - US Lecce, Eleven Sports 3
komentują: Michał Mitrut i Piotr Czachowski

15:00 Bundesliga: FC Bayern Monachium - Werder Brema, Eleven Sports 1

15:00 Bundesliga: SC Paderborn 07 - 1. FC Union Berlin, Eleven Sports 4

15:25 Bundesliga: 1. FSV Mainz 05 Moguncja - Borussia Dortmund, Eleven Sports 2

16:00 bobsleje, Puchar Świata w Lake Placid: 1. przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport Extra

17:00 Fortuna: Liga: FC Banik Ostrawa - AC Sparta Praga, Ipla

17:30 Energa Basket Liga: Trefl Sopot - Enea Astoria Bydgoszcz, Polsat Sport

17:30 PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn, Polsat Sport Extra

17:30 bobsleje, Puchar Świata w Lake Placid: 2. przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport News

17:30 (Eleven Sports 1) i 17:55 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Parma Calcio, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

18:00 FIA World Endurance Championship: wyścig 8-godzinny w Bahrajnie, Eurosport 2

18:00 Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - RB Lipsk, Eleven Sports 2

18:00 SuperLega: Gas Sales Piacenza - Consar Rawenna, Ipla

18:35 FIA World Endurance Championship: wyścig 8-godzinny w Bahrajnie, Polsat Sport News

19:00 gala Rocky Boxing Night w Kościerzynie, Polsat Sport News i Polsat Sport Fight

19:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 bobsleje, Puchar Świata w Lake Placid: 1. przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport Extra

20:00 (Eleven Sports 1) i 20:40 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: Genoa CFC Genua - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
komentują: Dominik Guziak i Filip Kapica

20:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

20:30 PlusLiga: Verva Warszawa Orlen Paliwa - Trefl Gdańsk, Polsat Sport

21:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

21:35 bobsleje, Puchar Świata w Lake Placid: 2. przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport Extra

22:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

22:15 gala Rocky Boxing Night w Kościerzynie, Super Polsat

22:30 gala Rocky Boxing Night w Kościerzynie, Polsat Sport

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

22:50 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Supernews” - serwis informacyjny, Superstacja

23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 14 na 15 grudnia (z soboty na niedzielę)
0:15 Ultimate Fighting Championship 245 (UFC245), Polsat Sport Extra

1:00 Eredivisie: FC Twente Enschede - SBV Vitesse Arnhem, Polsat Sport News

1:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

2:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

3:00 gala bokserska w Nowym Jorku, Polsat Sport

3:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

15 grudnia (niedziela)
6:30 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Thaiwoo, Polsat Sport News

7:00 badminton, turniej BWF World Tour Finals w Guangzhou: finał, Polsat Sport Extra

8:00 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Nagano: bieg kobiet na 500 m, Polsat Sport Extra

8:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

8:30 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Nagano: bieg mężczyzn na 1000 m, Polsat Sport Extra

9:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

9:07 badminton, turniej BWF World Tour Finals w Guangzhou: finał, Polsat Sport News

9:10 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Nagano: bieg drużynowy kobiet, Polsat Sport Extra

9:55 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Nagano: bieg mężczyzn na 5000 m, Polsat Sport Extra

10:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

10:07 badminton, turniej BWF World Tour Finals w Guangzhou: finał, Polsat Sport News

11:00 „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:55 La Liga Santander: Getafe CF - Real Valladolid, Eleven Sports 2

12:00 biathlon, Puchar Świata w Hochfilzen: bieg na dochodzenie kobiet, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

12:07 snowboard: Puchar Świata w Cortinie d'Ampezzo, Polsat Sport News

12:25 Serie A Tim: Hellas Werona FC - Torino FC Turyn, Eleven Sports 1

13:00 Sky Bet Championship: Charlton Athletic FC Londyn - Hull City AFC, Eleven Sports 3

13:25 2. Bundesliga: SV Sandhausen - Hamburger SV Hamburg, Eleven Sports 4

14:00 (Eurosport 1) i 14:15 (Polsat Sport Extra) biathlon, Puchar Świata w Hochfilzen: sztafeta mężczyzn, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

14:25 Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - PSV Eindhoven, Polsat Sport News

14:30 Serie A Tim: AC Milan Mediolan - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 1

14:45 PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - Aluron Virtu CMC Zawiercie, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 2

14:55 Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 3

15:35 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

16:00 bobsleje, Puchar Świata w Lake Placid: 1. przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport Extra

16:40 Eredivisie: AZ Alkmaar - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport Premium 1

17:00 Serie A Tim: AS Roma Rzym - SPAL 2013 Ferrara, Eleven Sports 1

17:00 Fortuna: Liga: SK Slavia Praga - SK Dynamo Czeskie Budziejowice, Ipla

17:30 Energa Basket Liga: Start Lublin - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski, Polsat Sport

17:30 PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport Extra

18:00 SuperLega: Sir Safety Conad Perugia - Leo Shoes Modena, Polsat Sport News

18:00 SuperLega: Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia - Vero Volley Monza, Ipla

18:25 La Liga Santander: Sevilla FC Sewilla - Villarreal CF, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:30 „Będę grał w grę” - magazyn, Eska TV

19:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 La Liga Santander: Valencia CF Walencja - Real Madryt CF, Eleven Sports 1

20:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

20:00 „Będę grał w grę” - magazyn, Eska TV Extra

20:30 PlusLiga: MKS Będzin - Cuprum Lubin, Polsat Sport

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:40 Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - Inter Mediolan, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak

21:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

23:00 „Supernews” - serwis informacyjny, Superstacja

23:15 „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:40 „Sportowy obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 15 na 16 grudnia (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

2:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games

3:00 e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik GiGaBlue UHD UE 4K

Najtańszy na rynku odbiornik 4K z podwójną głowicą FBC DVB-S2X...

900 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,5 m w wersji v2.1...

89 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 590 zł Więcej...
reklama