reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Polsat Seriale HD i TV Okazje w Orange TV

dodano: 2020-08-05 04:27
autor: Łukasz Knapik | źródło: Orange Polska/satkurier.pl

Orange TV Wraz z początkiem sierpnia br. oferta Orange TV (platforma satelitarna i IPTV) powiększyła się o dwa kanały z portfolio grupy Cyfrowy Polsat, takie jak Polsat Seriale HD (na pozycji numer 253) i TV Okazje (350.). Ten pierwszy w pakietach pojawił się w miejscu Polsatu Seriale w standardowej rozdzielczości (wersje SD i HD mają identyczne ramówki), natomiast stacja TV Okazje zastąpiła w ofercie Orange TV kanał firmy Studio Moderna Telezakupy Mango 24, który zakończył nadawanie.

Orange


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W poniedziałek, 6 kwietnia br., w wyniku decyzji nadawcy - grupy Cyfrowy Polsat, obecny na rynku od 2013 roku kanał Polsat Romans zmienił nazwę na Polsat Seriale. Stacja po tej modyfikacji, inaczej niż Polsat Romans, dostępna jest także w wysokiej rozdzielczości (Polsat Seriale HD) - wersje SD i HD kanału mają identyczne ramówki (więcej tutaj). W pakietach Orange TV stacja ta obecna była w standardowej rozdzielczości (więcej tutaj).

Kanał TVO (Twoje Video Oferty) rozpoczął nadawanie 2 października 2017 roku. 1 marca 2018 roku stacja, w wyniku decyzji nadawcy, zmieniła nazwę na TV Okazje. Od 2018 roku udziałowcem spółki TVO, będącej nadawcą kanału, jest grupa Cyfrowy Polsat. W 2019 roku stacja uzyskała od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT) polską koncesję (więcej tutaj).

Kanał Telezakupy Mango 24 rozpoczął nadawanie w 2002 roku. W 2007 roku firma Mango - Media (nadawca) została przejęta przez Grupę TVN, będącą wtedy częścią Grupy ITI. W 2015 roku Grupę TVN (a co za tym idzie także Mango - Media) przejęła firma Scripps Networks Interactive. W 2017 roku rozpoczęło się przejmowanie Scripps Networks Interactive przez Discovery. W tym samym roku Mango - Media przejęła firma Studio Moderna. W 2020 roku nowy właściciel zapowiedział zakończenie nadawania przez kanał Telezakupy Mango 24, do czego doszło w piątek, 31 lipca br. (więcej tutaj)

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie oferta platformy satelitarnej Orange TV powiększyła się o takie kanały jak Biznes24 HD (więcej tutaj), TVR, Nuta.tv i Top Kids Jr/Junior Music, natomiast oferta IPTV Orange TV powiększyła się o takie stacje jak Biznes24 HD, TVR HD, NTL Radomsko HD, Adventure HD, Power TV HD, Nuta.tv HD, Top Kids HD, Top Kids Jr HD/Junior Music HD, Discovery Life HD i Gametoon HD. Ponadto kanały BBC First HD, Comedy Central HD i Paramount Channel HD zmieniły swoje pozycje na liście (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...