reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TVC zastąpi 1 grudnia NTL Radomsko

dodano: 2020-11-26 15:19 | aktualizacja: 2020-11-27 11:17
autor: Anita Kaźmierska | źródło: TVN/satkurier.pl

TVC NTL We wtorek, 1 grudnia spółka Michał Winnicki Entertainment zmieni nazwę kanału NTL Radomsko na TVC. - Zmiany podyktowane są chęcią odcięcia się od dawnego wizerunku telewizji NTL Radomsko - komentuje Michał Winnicki, szef MWE. Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji udzieliła zgody na zmianę nazwy kanału kilka tygodni temu.

NTL TVC


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

– Wierzymy, że nowe otwarcie z nowoczesną oprawą graficzną oraz ofertą programową adresowaną do większego grona odbiorców z centralnej Polski, a nie tylko mieszkańców Radomska i okolic, spotka się z większym zainteresowaniem widzów. W dawnym formacie telewizja NTL Radomsko była nierentowna, a nas jako nadawcy komercyjnego interesuje przygotowanie ciekawego programu, który zyska oglądalność i da nam w efekcie zysk z reklam – komentuje Michał Winnicki.

Widzowie w ramówce TVC znajdą kultowe filmy i seriale, programy poradnikowe, bajki dla najmłodszych oraz informacje z regionów. TVC to także widowiska artystyczne dla całych rodzin, w tym między innymi koncerty i kabarety.

„Kabaretowy szał” to solidna dawka humoru od najbardziej znanych polskich zespołów kabaretowych. W programie między innymi Kabaret Młodych Panów, Ani Mru Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju oraz plejada komików i mistrzów stand-upu. „Kabaretowy szał” od poniedziałku do piątku o godz. 18:10 i 20:10. Ponadto w ramówce kanału znajdzie się serwis informacyjny „Info TVC”, który pokaże najważniejsze newsy z centrum Polski. „Info TVC” od poniedziałku do piątku o godz. 19:10. Późnymi wieczorami TVC zaprosi widzów na pasmo z kultowymi filmami i serialami. W grudniu na antenie będą emitowane westerny, komedie oraz kino kung-fu. Filmy w TVC od poniedziałku do czwartku po godz. 22:00.
 

– Zwiększymy także ilość informacji i publicystyki lokalnej, która będzie tworzona przez redakcję w Bełchatowie. Natomiast dla mieszkańców Śląska, w tym w szczególności Częstochowy, zapewnimy sporo tak popularnych Śląskich Szlagierów – zapewnia Michał Winnicki.

Pierwsze informacje o planowanej zmianie nazwy NTL Radomsko na TVC pojawiły się już w lipcu.

Kanał TVC będzie dostępny w wersji HD w sieciach kablowych (w tym m.in. Vectra, UPC Polska, Multimedia, Toya, Netia), a także w standardowej rozdzielczości na wybranych multipleksach naziemnej cyfrowej oraz w przekazie satelitarnym na platformach Cyfrowy Polsat, CANAL+ i Orange TV. Kanał jest w ofercie domu brokerskiego TVN Media.

NTL jest dziś dostępny m.in. w lokalnym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej MUX L3 w Radomsku, Tomaszowie Mazowieckim, Częstochowie i Łodzi (k. 36 - 594 MHz). Operatorem multipleksu i właścicielem NTL Radomsko przez wiele lat była spółka o tej samej nazwie, jednak we wrześniu 2019 roku została ona sprzedana przez grupę TVN Discovery Polska do Michał Winnicki Entertainment i MWE Teleport. Kanał NTL można również odbierać w niekodowanym przekazie z satelity Eutelsat Hot Bird 13°E oraz w wybranych sieciach kablowych i IPTV.

W ostatnim czasie w portfolio kanałów MWE zaszły pewne zmiany. TO!TV przeszedł 15 lipca rebranding na Gold TV, w planach jest zmiana nazwy TVR na Home TV - również 1 grudnia, natomiast 1 sierpnia uruchomiona została nowa telewizja telezakupowa Super TV.

Poza NTL Radomsko (od 1 grudnia TVC), Gold TV, TVR i Super TV, Michał Winnicki poprzez swoje spółki odpowiada także za następujące stacje telewizyjne: Power TV, Nuta.TV, Adventure HD, Top Kids, Top Kids Jr (Junior Music), Ultra TV 4K, Biznes24.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

549 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...