reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-09-22 - 2021-09-23

23-25.01 Polsat Sport: Mistrzostwa, UFC i magazyny

dodano: 2021-01-23 07:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 23-24 stycznia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Energa Basket Liga, Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, Fortuna: Liga, Eredivisie, Ligue 1 Uber Eats, Emirates FA Cup, Serie A Tim, La Liga Santander, Bundesliga, 2. Bundesliga, Ultimate Fighting Championship (UFC), Pegasus World Cup, biathlon, bobsleje, skeleton, łyżwiarstwo szybkie, short track, narciarstwo dowolne, snowboard oraz e-sport - League of Legends European Championship i League of Legends - Alior Bank Ultraliga.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Eska TV, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj i tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Emirates FA Cup (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Pegasus World Cup, biathlon (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), skeleton (więcej tutaj), łyżwiarstwo szybkie (więcej tutaj), short track (więcej tutaj i tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj) i League of Legends - Alior Bank Ultraliga (więcej tutaj).

Plan transmisji:

23 stycznia (sobota)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 sporty motorowe: Monster Jam, Polsat Sport News

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:40 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:07 snowboard: „Magazyn snowboardowy” - magazyn, Polsat Sport News

8:07 narciarstwo alpejskie: „Magazyn alpejski” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

11:35 KSW52, Polsat Sport Fight

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2020” - magazyn, Eleven Sports 4

12:15 bobsleje, Puchar Świata w Königssee: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

12:15 skeleton: Puchar Świata, Ipla

12:30 short track, mistrzostwa Europy w Gdańsku: biegi półfinałowe na 1500 m kobiet, Polsat Sport Extra

12:55 2. Bundesliga: Eintracht Brunszwik - Hamburger SV Hamburg, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

13:00 (Eurosport 1) i 113:10 (Polsat Sport News) biathlon, Puchar Świata w Antholz-Anterselvie: bieg ze startu wspólnego kobiet, Polsat Sport News i Eurosport 1

13:10 Emirates FA Cup, 4. runda: Southampton FC - Arsenal FC Londyn, Eleven Sports 1
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński

13:20 short track, mistrzostwa Europy w Gdańsku: biegi półfinałowe na 1500 m mężczyzn, Polsat Sport Extra

13:50 short track, mistrzostwa Europy w Gdańsku: bieg na 1500 m kobiet - finał B, Polsat Sport Extra

14:00 short track, mistrzostwa Europy w Gdańsku: bieg na 1500 m kobiet - finał A, Polsat Sport Extra

14:05 short track, mistrzostwa Europy w Gdańsku: bieg na 1500 m mężczyzn - finał B, Polsat Sport Extra

14:10 short track, mistrzostwa Europy w Gdańsku: bieg na 1500 m mężczyzn - finał A, Polsat Sport Extra

14:15 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Heerenveen: bieg na 1500 m kobiet, Polsat Sport News

14:35 short track, mistrzostwa Europy w Gdańsku: biegi ćwierćfinałowe na 500 m kobiet, Polsat Sport Extra

14:45 PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Indykpol AZS Olsztyn, Polsat Sport

14:50 short track, mistrzostwa Europy w Gdańsku: biegi ćwierćfinałowe na 500 m mężczyzn, Polsat Sport Extra

14:55 (Eurosport 1) i 15:05 (Polsat Sport News) biathlon, Puchar Świata w Antholz-Anterselvie: bieg sztafetowy mężczyzn, Polsat Sport News i Eurosport 1

14:55 Serie A Tim: AS Roma Rzym - Spezia Calcio, Eleven Sports 2

15:00 Emirates FA Cup: „FA Cup Preview” - magazyn, Eleven Sports 3

15:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 4

15:10 Bundesliga: 1. FSV Mainz 05 Moguncja - RB Leipzig Lipsk, Eleven Sports 1

15:20 short track, mistrzostwa Europy w Gdańsku: biegi półfinałowe na 500 m kobiet, Polsat Sport Extra

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 short track, mistrzostwa Europy w Gdańsku: biegi półfinałowe na 500 m mężczyzn, Polsat Sport Extra

15:25 Bundesliga: FC Augsburg - 1. FC Union Berlin, Eleven Sports 4

15:50 short track, mistrzostwa Europy w Gdańsku: bieg na 500 m kobiet - finał B, Polsat Sport Extra

15:55 short track, mistrzostwa Europy w Gdańsku: bieg na 500 m kobiet - finał A, Polsat Sport Extra

15:55 Emirates FA Cup, 4. runda: West Ham United FC Londyn - Doncaster Rovers FC, Eleven Sports 3

16:00 short track, mistrzostwa Europy w Gdańsku: bieg na 500 m mężczyzn - finał B, Polsat Sport Extra

16:05 short track, mistrzostwa Europy w Gdańsku: bieg na 500 m mężczyzn - finał A, Polsat Sport Extra

16:20 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Heerenveen: bieg na 500 m mężczyzn, Polsat Sport News

16:25 short track, mistrzostwa Europy w Gdańsku: sztafeta kobiet - bieg półfinałowy, Polsat Sport Extra

16:35 short track, mistrzostwa Europy w Gdańsku: sztafeta mężczyzn - bieg półfinałowy, Polsat Sport Extra

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 short track, mistrzostwa Europy w Gdańsku: ceremonia medalowa, Polsat Sport Extra

17:00 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Heerenveen: bieg ze startu wspólnego mężczyzn, Polsat Sport News

17:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

17:00 Tauron 1. Liga: BBTS Bielsko-Biała - BKS Visła Bydgoszcz, Ipla

17:10 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

17:20 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Heerenveen: bieg ze startu wspólnego kobiet, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Stal Nysa - Trefl Gdańsk, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek, Polsat Sport Extra

17:30 bobsleje, Puchar Świata w Königssee: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport News

17:30 Serie A Tim: AC Milan Mediolan - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 1

17:30 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2020” - magazyn, Eleven Sports 4

17:30 skeleton: Puchar Świata, Ipla

17:55 Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - Inter Mediolan, Eleven Sports 3

18:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

18:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 4

18:25 Bundesliga: Hertha BSC Berlin - Werder Brema, Eleven Sports 2

18:25 Emirates FA Cup, 4. runda: Cheltenham Town FC - Manchester City, Eleven Sports 4

18:30 bobsleje, Puchar Świata w Königssee: przejazd dwójek mężczyzn, Polsat Sport News

18:30 Fortuna: Liga: MFK Karvina Karwina - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 Eredivisie: PSV Eindhoven - RKC Waalwijk, Polsat Sport Extra

20:00 La Liga Santander: CD Alaves Vitoria-Gasteiz - Real Madryt CF, Eleven Sports 1
komentują: Sebastian Chabiniak i Marcin Gazda

20:00 (Eleven Sports 3) i 20:55 (Canal+ Sport i nSport+) Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco - Olympique Marsylia, Eleven Sports 3, Canal+ Sport i nSport+

20:30 PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - MKS Będzin, Polsat Sport

20:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:40 Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - FC Crotone, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:00 jeździectwo: „Magazyn FEI Equestrian World 2020” - magazyn, Polsat Sport Extra

22:30 wyścigi konne: Pegasus World Cup, Polsat Sport Extra

23:00 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Idre, Polsat Sport News

23:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2020” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

Noc z 23 na 24 stycznia (z soboty na niedzielę)
0:00 KSW40, Polsat Sport Extra

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

1:00 Ultimate Fighting Championship 257 (UFC257), Polsat Sport

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2020” - magazyn, Eleven Sports 2

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

24 stycznia (niedziela)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2020” - magazyn, Eleven Sports 3

5:05 Muay Thai: „Muay Thai - Sztuka walki ośmiu broni” - reportaż, Polsat Sport Fight

6:00 sporty motorowe: Monster Jam, Polsat Sport News

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:40 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport

7:00 gala bokserska w Westminsterze, Polsat Sport Fight

7:07 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Moskwie, Polsat Sport News

8:07 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Moskwie, Polsat Sport News

8:30 Puchar Europy Mistrzów Klubowych: „Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:07 snowboard: Puchar Świata w Chiesa in Valmalenco, Polsat Sport News

9:30 bobsleje, Puchar Świata w Königssee: 1. przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport Extra

9:30 skeleton: Puchar Świata, Ipla

10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

10:07 snowboard: Puchar Świata w Chiesa in Valmalenco, Polsat Sport News

10:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:30 Puchar Europy Mistrzów Klubowych: „Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:55 bobsleje, Puchar Świata w Königssee: 2. przejazd czwórek mężczyzn, Polsat Sport Extra

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:07 narciarstwo alpejskie: „Magazyn alpejski” - magazyn, Polsat Sport News

11:50 (Eurosport 2) i 12:00 (Polsat Sport News) biathlon, Puchar Świata w Antholz-Anterselvie: bieg sztafetowy kobiet, Polsat Sport News i Eurosport 2

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 Bundesliga: „Bundesliga Special: World Class - The Bundesliga's Top Coaches” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2020” - magazyn, Eleven Sports 3

12:10 Eredivisie: Fortuna Sittard - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport Premium 1

12:25 Serie A Tim: Juventus FC Turyn - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 1

12:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

12:30 short track, mistrzostwa Europy w Gdańsku: biegi ćwierćfinałowe na 1000 m kobiet, Polsat Sport Extra

12:55 Emirates FA Cup, 4. runda: Chelsea FC Londyn - Luton Town FC, Eleven Sports 2

13:00 „Jazda z Andrzejem Bachledą” - magazyn, Polsat Play

13:15 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Heerenveen: bieg na 500 m mężczyzn, Polsat Sport News

13:20 short track, mistrzostwa Europy w Gdańsku: biegi ćwierćfinałowe na 1000 m mężczyzn, Polsat Sport Extra

13:35 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Heerenveen: bieg na 3000 m kobiet, Polsat Sport News

13:50 short track, mistrzostwa Europy w Gdańsku: biegi półfinałowe na 1000 m kobiet, Polsat Sport Extra

13:55 La Liga Santander: CA Osasuna Pampeluna - Granada CF Grenada, Eleven Sports 4

14:00 short track, mistrzostwa Europy w Gdańsku: biegi półfinałowe na 1000 m mężczyzn, Polsat Sport Extra

14:25 short track, mistrzostwa Europy w Gdańsku: bieg na 1000 m kobiet - finał B, Polsat Sport Extra

14:30 short track, mistrzostwa Europy w Gdańsku: bieg na 1000 m kobiet - finał A, Polsat Sport Extra

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:35 short track, mistrzostwa Europy w Gdańsku: bieg na 1000 m mężczyzn - finał B, Polsat Sport Extra

14:40 short track, mistrzostwa Europy w Gdańsku: bieg na 1000 m mężczyzn - finał A, Polsat Sport Extra

14:45 PlusLiga: Verva Warszawa Orlen Paliwa - Ślepsk Malow Suwałki, Polsat Sport

14:45 (Polsat Sport News) i 14:55 (Eurosport 1) biathlon, Puchar Świata w Antholz-Anterselvie: bieg ze startu wspólnego mężczyzn, Polsat Sport News i Eurosport 1

14:55 Serie A Tim: Hellas Werona - SSC Napoli Neapol, Eleven Sports 2

15:00 short track, mistrzostwa Europy w Gdańsku: bieg finałowy na 3000 m kobiet, Polsat Sport Extra

15:00 Bundesliga: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Bayern Monachium, Eleven Sports 1

15:00 „The Best Of 2020” - magazyn, Eleven Sports 3

15:10 short track, mistrzostwa Europy w Gdańsku: bieg finałowy na 3000 m mężczyzn, Polsat Sport Extra

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Emirates FA Cup, 4. runda: Brentford FC Londyn - Leicester City FC, Eleven Sports 3

15:35 short track, mistrzostwa Europy w Gdańsku: sztafeta kobiet - bieg finałowy, Polsat Sport Extra

15:35 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Heerenveen: bieg na 5000 m mężczyzn, Polsat Sport News

15:45 short track, mistrzostwa Europy w Gdańsku: sztafeta mężczyzn - bieg finałowy, Polsat Sport Extra

15:55 short track, mistrzostwa Europy w Gdańsku: ceremonia medalowa, Polsat Sport Extra

16:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2020” - magazyn, Eleven Sports 4

16:25 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Heerenveen: bieg na 1000 m kobiet, Polsat Sport News

16:40 Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - AZ Alkmaar, Polsat Sport Premium 1

16:40 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:50 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Heerenveen: bieg na 1000 m mężczyzn, Polsat Sport News

17:00 Bundesliga: „Bundesliga Special: Special: Like Father, Like Son - Bundesliga Stars & Their Famous” - magazyn, Eleven Sports 2

17:00 Bundesliga: „Bundesliga Special: World Class: The Bundesliga's Top Coaches” - magazyn, Eleven Sports 4

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Cuprum Lubin - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: WKS Śląsk Wrocław - Pszczółka Start Lublin, Polsat Sport Extra

17:30 Emirates FA Cup, 4. runda: Manchester United FC Stretford - Liverpool FC, Eleven Sports 1

17:55 Bundesliga: TSG 1899 Hoffenheim - 1. FC Köln Kolonia, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

17:55 Serie A Tim: SS Lazio Rzym - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 3

18:00 SuperLega: Leo Shoes Modena - Sir Safety Conad Perugia, Polsat Sport News

18:30 Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - FK Mlada Boleslav, Polsat Sport Premium 1

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 (Eleven Sports 1) i 20:40 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: Parma Calcio - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

20:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 2

20:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Saves 2020” - magazyn, Eleven Sports 4

20:10 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:30 Tauron Liga: ŁKS Commercecon Łódź - #VolleyWrocław, Polsat Sport

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:55 Ligue 1 Uber Eats: AS Saint-Etienne - Olympique Lyon, Eleven Sports 2 i nSport+

20:55 Emirates FA Cup, 4. runda: Everton FC Liverpool - Sheffield Wednesday FC, Eleven Sports 3

21:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Eska TV

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

23:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport

23:00 bobsleje, Puchar Świata w Königssee: przejazd dwójek kobiet, Polsat Sport News

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

23:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2020” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 24 na 25 stycznia (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 KSW37, Polsat Sport Extra

0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 e-sport, League of Legends: Alior Bank Ultraliga, Polsat Games

1:05 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2020” - magazyn, Eleven Sports 2

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

4:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Twin

AX 4K HD61 Twin - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Konwerter Quad Opticum Robust 0.1dB

Bardzo tani, poczwórny konwerter Universal Quad produkcji Opticum do anten...

55 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC Biały

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...