reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

30.01-1.02 Polsat Sport: Puchary, derby i magazyny

dodano: 2021-01-30 06:35 | aktualizacja: 2021-01-30 10:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 30-31 stycznia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Energa Basket Liga, Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, Del Monte Coppa Italia SuperLega, Fortuna: Liga, Eredivisie, Ligue 1 Uber Eats,  Serie A Tim, La Liga Santander, Bundesliga, 2. Bundesliga, biathlon, bobsleje, skeleton, łyżwiarstwo szybkie, narciarstwo dowolne, snowboard oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Eska TV, Polsat News i Superstacja oraz serwisu Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), Del Monte Coppa Italia SuperLega (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj),  Serie A Tim (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj i tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), 2. Bundesliga (więcej tutaj), biathlon (więcej tutaj), bobsleje (więcej tutaj), skeleton (więcej tutaj), łyżwiarstwo szybkie (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Plan transmisji:

30 stycznia (sobota)

5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:40 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:07 narciarstwo alpejskie: „Magazyn alpejski” - magazyn, Polsat Sport News

8:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Extra

8:30 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 (Polsat Sport) i 10:25 (Eurosport 2) biathlon, mistrzostwa Europy w Dusznikach-Zdroju: bieg na dochodzenie kobiet, Polsat Sport i Eurosport 2

10:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Extra

10:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Extra

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

11:07 snowboard: „Magazyn snowboardowy” - magazyn, Polsat Sport News

11:15 (Polsat Sport) i 12:50 (Eurosport 2) biathlon, mistrzostwa Europy w Dusznikach-Zdroju: bieg na dochodzenie mężczyzn, Polsat Sport i Eurosport 2

12:00 Bundesliga: „Bundesliga Weekly” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 Bundesliga: „Bundesliga” - magazyn, Eleven Sports 4

12:10 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: przejazd mężczyzn, Polsat Sport News

12:10 skeleton: Puchar Świata, Ipla

12:55 2. Bundesliga: Holstein Kiel Kilonia - Eintracht Braunschweig TSV Brunszwik, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

13:05 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: przejazd mężczyzn, Polsat Sport News

13:40 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: przejazd mężczyzn, Polsat Sport News

14:05 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: przejazd mężczyzn, Polsat Sport News

14:10 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Heerenveen: bieg na 1500 m kobiet, Polsat Sport Extra

14:45 PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - Verva Warszawa Orlen Paliwa, Polsat Sport

14:55 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Heerenveen: bieg na 1500 mężczyzn, Polsat Sport Extra

14:55 Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 3

15:00 Bundesliga: FC Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffenheim, Eleven Sports 1

15:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 4

15:00 Tauron Liga: Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commerceon Łódź, Ipla

15:05 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: przejazd mężczyzn, Polsat Sport News

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: Borussia Dortmund - FC Augsburg, Eleven Sports 4

15:30 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Heerenveen: bieg na 500 m kobiet, Polsat Sport Extra

16:00 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: przejazd kobiet, Polsat Sport News

16:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

16:10 La Liga Santander: Real Madryt CF - UD Levante Walencja, Eleven Sports 2

16:15 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Heerenveen: bieg na 500 m mężczyzn, Polsat Sport Extra

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

16:55 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Heerenveen: bieg ze startu wspólnego kobiet, Polsat Sport Extra

17:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

17:00 Tauron 1. Liga: Exact Systems Norwid Częstochowa - AZS AGH Kraków, Ipla

17:00 Tauron 1. Liga: BKS Visła Bydgoszcz - Lechia Tomaszów Mazowiecki, Ipla

17:15 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Heerenveen: bieg ze startu wspólnego mężczyzn, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

17:30 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: przejazd kobiet, Polsat Sport News

17:30 Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 1

17:30 La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 4

18:00 Del Monte Coppa Italia SuperLega, 2. półfinał: Sir Safety Conad Perugia - Itas Trentino, Polsat Sport Extra

18:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

18:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 4

18:25 La Liga Santander: Valencia CF Walencja - Elche CF, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:30 Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - Bohemians Praha 1905 Praga, Polsat Sport Premium 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 (Eleven Sports 1) i 20:40 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: Inter Mediolan - Benevento Calcio Benewent, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

20:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2020” - magazyn, Eleven Sports 3

20:10 Energa Basket Liga: WKS Śląsk Wrocław - Trefl Sopot, Polsat Sport News

20:30 PlusLiga: Cuprum Lubin - Stal Nysa, Polsat Sport

20:30 Del Monte Coppa Italia SuperLega, 1. półfinał: Cucine Lube Civitanova - Leo Shoes Modena, Polsat Sport Extra

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:55 Eredivisie: SBV Vitesse Arnhem - RKC Waalwijk, Polsat Sport Premium 1

20:55 Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - Stade Rennais FC Rennes, Eleven Sports 2 i nSport+
komentują: Marcin Grzywacz i Dominik Guziak (w Eleven Sports 2) oraz Artur Kwiatkowski i Michał Bojanowski (w nSport+)

20:55 La Liga Santander: Villarreal CF - Real Sociedad San Sebastián, Eleven Sports 3

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:30 snowboard: Puchar Świata w Moskwie, Polsat Sport News

22:35 „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport Fight

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2020” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 30 na 31 stycznia (z soboty na niedzielę)

1:00 KSW51, Polsat Sport Extra

1:00 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Feldbergu, Polsat Sport News

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

31 stycznia (niedziela)

5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

6:00 sporty motorowe: Monster Jam, Polsat Sport News

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:40 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 KSW32, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:07 snowboard: „Magazyn snowboardowy” - magazyn, Polsat Sport News

8:07 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Raubiczy, Polsat Sport News

8:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:07 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Raubiczy, Polsat Sport News

10:00 (Polsat Sport Extra) i 10:30 (Eurosport 2) biathlon, mistrzostwa Europy w Dusznikach-Zdroju: pojedyncza sztafeta mieszana, Polsat Sport Extra i Eurosport 2

10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

10:05 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: przejazd mężczyzn, Polsat Sport News

10:05 skeleton: Puchar Świata, Ipla

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:30 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: przejazd mężczyzn, Polsat Sport News

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2020” - magazyn, Eleven Sports 3

12:10 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:30 (Polsat Sport) i 12:55 (Eurosport 2) biathlon, mistrzostwa Europy w Dusznikach-Zdroju: sztafeta mieszana, Polsat Sport i Eurosport 2

12:25 Serie A Tim: Spezia Calcio - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 1

13:00 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Heerenveen: bieg na 500 m kobiet, Polsat Sport Extra

13:00 „Jazda z Andrzejem Bachledą” - magazyn, Polsat Play

13:40 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Heerenveen: bieg na 500 m mężczyzn, Polsat Sport Extra

13:55 La Liga Santander: Getafe CF - CD Alaves Vitoria-Gasteiz, Eleven Sports 4

14:00 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: przejazd kobiet, Polsat Sport News

14:00 Bundesliga: „Bundesliga” - magazyn piłkarski, Eleven Sports 2

14:00 skeleton: Puchar Świata, Ipla

14:15 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Heerenveen: bieg na 3000 m kobiet, Polsat Sport Extra

14:30 Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - PSV Eindhoven, Polsat Sport Premium 1

14:30 Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 1

14:45 PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport

14:55 Ligue 1 Uber Eats: FC Lorient - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 3 i nSport+
komentują: Mateusz Święcicki (w Eleven Sports 3) oraz Rafał Dębiński i Michał Bojanowski (w nSport+)

15:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 2

15:10 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Heerenveen: bieg na 5000 m mężczyzn, Polsat Sport Extra

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: 1. FC Köln Kolonia - Arminia Bielefeld, Eleven Sports 2

15:30 bobsleje, Puchar Świata w Innsbrucku: przejazd kobiet, Polsat Sport News

15:55 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Heerenveen: bieg na 5000 m mężczyzn, Polsat Sport Extra

16:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:40 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Heerenveen: bieg na 1000 m kobiet, Polsat Sport Extra

16:40 Eredivisie: AC Alkmaar - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport Premium 1

16:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Heerenveen: bieg na 1000 m mężczyzn, Polsat Sport Extra

17:00 Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Parma Calcio, Eleven Sports 1

17:20 łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Heerenveen: bieg na 1000 m mężczyzn, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk, Polsat Sport

17:30 Energa Basket Liga: Pszczółka Start Lublin - GTK Gliwice, Polsat Sport Extra

17:55 Bundesliga: VfL Wolfsburg - SC Freiburg Fryburg Bryzgowijski, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:00 Del Monte Coppa Italia SuperLega: finał, Polsat Sport News

18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:30 Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - FK Jablonec, Polsat Sport Premium 2

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 (Eleven Sports 1) i 20:40 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: AS Roma Rzym - Hellas Werona, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

20:00 La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 2

20:00 Bundesliga: „Bundesliga Special: Like Father, Like Son - Bundesliga Stars & Their Famous” - magazyn, Eleven Sports 4

20:10 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:30 Tauron Liga: Joker Świecie - E.Leclerc Moya Radomka Radom, Polsat Sport

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:55 Ligue 1 Uber Eats: FC Nantes - AS Monaco Monako, Eleven Sports 2 i nSport+
komentują: Michał Mitrut (w Eleven Sports 2) oraz Tomasz Smokowski i Marek Jóźwiak (w nSport+)

21:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Eska TV

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:30 narciarstwo dowolne: Puchar Świata w Feldbergu, Polsat Sport News

23:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2020” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 31 stycznia na 1 lutego (z niedzieli na poniedziałek)

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 KSW49, Polsat Sport

2:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

829 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

479 zł Więcej...