reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Canal+ Domo i Canal+ Kuchnia zamiast Domo+ i Kuchnia+?

dodano: 2021-03-11 11:38
autor: Anita Kaźmierska | źródło: press.pl

CANAL+ Domo Dwa kanały tematyczne z portfolio CANAL+ Polska mają przejść rebranding. Domo+ ma zmienić nazwę na CANAL+ Domo, a Kuchnia+ na CANAL+ Kuchnia, wynika z informacji press.pl. Dziś Domo+ i CANAL+ Domo są dwiema oddzielnymi stacjami, z których druga została uruchomiona w grudniu ub.r. w Czechach i na Słowacji, a także w polskiej usłudze CANAL+ online.

„Kuchnia+ dodaje smaku. Domo+ pełne inspiracji”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał Kuchnia+ rozpoczął nadawanie 30 września 2006 roku jako Kuchnia.tv. Następnie 11 listopada 2011 roku przeszedł rebranding na docelową nazwę. Z kolei Domo+ wystartował 20 września 2008 roku jako Domo.tv, a 11 listopada 2011 roku zmienił nazwę na obecną. Oba te kanały są dostępne w satelitarnej ofercie Platformy CANAL+ i Orange TV oraz u wybranych sieci kablowych i IPTV.

Przypomnijmy, że 1 maja ub.r. obecna na polskim rynku od 1994 roku stacja CANAL+ zmieniła nazwę na CANAL+ Premium. Za krokiem tym stała chęć kontynuacji procesu rebrandingu rozpoczętego w 2019 roku (wycofanie się z nazwy nc+) oraz zapewnienie lepszej identyfikacji zawartości programowej dla odbiorcy. Ewentualna zmiana nazwy Domo+ na CANAL+ Domo i Kuchnia+ na CANAL+ Kuchnia świetnie wpisywałaby się w strategię spółki mającej na celu lepszą ekspozycję marki CANAL+, która powszechnie kojarzy się z treściami premium.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...