reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Canal+ Domo i Canal+ Kuchnia zamiast Domo+ i Kuchnia+?

dodano: 2021-03-11 11:38
autor: Anita Kaźmierska | źródło: press.pl

CANAL+ Domo Dwa kanały tematyczne z portfolio CANAL+ Polska mają przejść rebranding. Domo+ ma zmienić nazwę na CANAL+ Domo, a Kuchnia+ na CANAL+ Kuchnia, wynika z informacji press.pl. Dziś Domo+ i CANAL+ Domo są dwiema oddzielnymi stacjami, z których druga została uruchomiona w grudniu ub.r. w Czechach i na Słowacji, a także w polskiej usłudze CANAL+ online.

„Kuchnia+ dodaje smaku. Domo+ pełne inspiracji”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał Kuchnia+ rozpoczął nadawanie 30 września 2006 roku jako Kuchnia.tv. Następnie 11 listopada 2011 roku przeszedł rebranding na docelową nazwę. Z kolei Domo+ wystartował 20 września 2008 roku jako Domo.tv, a 11 listopada 2011 roku zmienił nazwę na obecną. Oba te kanały są dostępne w satelitarnej ofercie Platformy CANAL+ i Orange TV oraz u wybranych sieci kablowych i IPTV.

Przypomnijmy, że 1 maja ub.r. obecna na polskim rynku od 1994 roku stacja CANAL+ zmieniła nazwę na CANAL+ Premium. Za krokiem tym stała chęć kontynuacji procesu rebrandingu rozpoczętego w 2019 roku (wycofanie się z nazwy nc+) oraz zapewnienie lepszej identyfikacji zawartości programowej dla odbiorcy. Ewentualna zmiana nazwy Domo+ na CANAL+ Domo i Kuchnia+ na CANAL+ Kuchnia świetnie wpisywałaby się w strategię spółki mającej na celu lepszą ekspozycję marki CANAL+, która powszechnie kojarzy się z treściami premium.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...