reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-10-20 - 2021-10-21

17-19.04 Polsat Sport: UFC, rusza MLS i magazyny

dodano: 2021-04-17 05:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 17-18 kwietnia br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Energa Basket Liga, Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Major League Soccer (MLS), Liga NOS, Ligue 1 Uber Eats, Serie A Tim, La Liga Santander, Bundesliga, Emirates FA Cup, Ultimate Fighting Championship (UFC), Moto2, Moto3, MotoGP, Formuła 1, łyżwiarstwo figurowe, Puchar Billie Jean King (dawniej Fed Cup), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends - European Masters (EU Masters) i League of Legends European Championship.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Superstacja oraz serwisów polsatsport.pl i Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Major League Soccer (MLS) (więcej tutaj), Liga NOS (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Bundesliga (więcej tutaj), Emirates FA Cup (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), łyżwiarstwo figurowe (więcej tutaj), Puchar Billie Jean King (dawniej Fed Cup - więcej tutaj) (więcej tutaj i tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj i tutaj) oraz e-sport - League of Legends - European Masters (EU Masters) (więcej tutaj) i League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Plan transmisji:

17 kwietnia (sobota)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3 

6:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

6:35 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

8:10 (Eurosport 1) i 8:15 (Polsat Sport) łyżwiarstwo figurowe, World Team Trophy w Osace: program dowolny par sportowych, Polsat Sport i Eurosport 1

8:30 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport Extra

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:40 (Eurosport 1) i 9:50 (Polsat Sport) łyżwiarstwo figurowe, World Team Trophy w Osace: program dowolny solistek, Polsat Sport i Eurosport 1

10:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

10:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

10:30 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Extra

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:30 Formuła 1, Grand Prix Emilii-Romanii: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1

10:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

11:07 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

11:40 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

11:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

12:00 „Potrójna korona Bayernu Monachium” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

12:07 tenis ziemny, Puchar Billie Jean King, mecz gry pojedynczej: Polska - Brazylia, Polsat Sport News

12:30 Fortuna 1. Liga: Górnik Łęczna - Puszcza Niepołomice, Polsat Sport

12:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

13:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

13:00 Formuła 1, Grand Prix Emilii-Romanii: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1

13:05 tenis ziemny, Puchar Billie Jean King, mecz gry pojedynczej: Polska - Brazylia, Polsat Sport News

13:30 tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

13:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

14:00 „Werder Double” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

14:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

14:05 tenis ziemny, Puchar Billie Jean King, mecz gry pojedynczej: Polska - Brazylia, Polsat Sport News

14:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:45 Tauron Liga, 3. mecz o miejsca 3. i 4. fazy play-off: E.Leclrec Moya Radomka Radom - ŁKS Commercecon Łódź, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - Hellas Werona, Eleven Sports 3

14:55 Fortuna 1. Liga: Apklan Resovia - Stomil Olsztyn, Ipla

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

15:00 „The Best Of 2020” - magazyn, Eleven Sports 2

15:00 „The Best of 2020” - magazyn, Eleven Sports 4

15:05 tenis ziemny, Puchar Billie Jean King, mecz gry pojedynczej: Polska - Brazylia, Polsat Sport News

15:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

15:15 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:25 Bundesliga: VfL Wolfsburg - FC Bayern Monachium, Eleven Sports 2

15:25 Bundesliga: Borussia Mönchengladbach - Eintracht Frankfurt, Eleven Sports 4

15:30 tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

15:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

15:55 Fortuna 1. Liga: Sandecja Nowy Sącz - Widzew Łódź, Ipla

16:00 tenis ziemny, Puchar Billie Jean King, mecz gry podwójnej: Polska - Brazylia, Polsat Sport News

16:05 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

16:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

16:30 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

16:35 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

16:55 Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - FC Lorient, Eleven Sports 3 i Canal+ Family

17:00 Emirates FA Cup, 1. półfinał: Chelsea FC Londyn - Manchester City FC, Eleven Sports 1

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 Tauron Liga, 3. mecz finałowy fazy play-off: Developres SkyRes Rzeszów - Grupa Azoty Chemik Police, Polsat Sport

17:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

17:50 Energa Basket Liga, 3. półfinał fazy play-off: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Legia Warszawa, Polsat Sport Extra

17:55 Serie A Tim: US Sassuolo Calcio - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

18:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:55 Liga NOS: SL Benfica Lizbona - Gil Vicente FC Barcelos, Eleven Sports 3

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 Bundesliga: „Najlepsi obrońcy Bundesligi lat dziewięćdziesiątych” - magazyn, Eleven Sports 2

20:00 „Legendy ligi niemieckiej” - magazyn, Eleven Sports 4

20:20 Energa Basket Liga, 4. półfinał fazy play-off: WKS Śląsk Wrocław - Enea Zastal BC Zielona Góra, Polsat Sport Extra

20:25 (Eleven Sports 1) i 20:40 (Eleven Sports 4) Serie A Tim: Cagliari Calcio - Parma Calcio, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

20:40 KSW58, Polsat Sport Fight

20:45 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 2

21:00 „The Best Of 2020” - magazyn, Eleven Sports 2

21:00 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

21:25 Liga NOS: Rio Ave FC Vila do Conde - SC Braga, Eleven Sports 2

21:30 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 Bundesliga: „Najlepsi napastnicy Bundesligi lat 90.” - magazyn, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:40 „Dramatyczne rzuty karne” - magazyn, Eleven Sports 4

Noc z 17 na 18 kwietnia (z soboty na niedzielę)
1:00 UFC Fight Night, Polsat Sport

1:00 KSW52, Polsat Sport Extra

1:00 e-sport, League of Legends: European Masters (EU Masters), Polsat Games

2:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3 

2:35 Major League Soccer (MLS): Chicago Fire FC - New England Revolution Foxborough, Polsat Sport Extra

4:30 KSW52, Polsat Sport Extra

18 kwietnia (niedziela)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 Monster Jam, Polsat Sport News

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:35 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 łyżwiarstwo figurowe, World Team Trophy w Osakce: pokazy mistrzów, Polsat Sport

7:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

10:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

10:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

10:50 KSW56, Polsat Sport Fight

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

12:00 „The Best Of 2020” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

12:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport News i polsatsport.pl

12:25 Serie A Tim: AC Milan Mediolan - Genoa CFC Genua, Eleven Sports 2

12:30 Fortuna 1. Liga: Odra Opole - Korona Kielce, Polsat Sport

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:40 Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - GKS Bełchatów, Ipla

12:55 Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - AS Saint-Etienne, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 2

13:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

13:00 Formuła 1, Grand Prix Emilii-Romanii: wyścig, Eleven Sports 1

13:30 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:35 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat

13:55 La Liga Santander: CA Osasuna Pampeluna - Elche CF, Eleven Sports 4
komentują: Marcin Pawłowski i Michał Świerżyński

14:05 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl

14:30 tenis ziemny, turniej ATP w Monte Carlo: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:45 PlusLiga, 2. mecz o miejsca 3. i 4. fazy play-off: Verva Warszawa Orlen Paliwa - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport

14:55 Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 2

15:00 „Undiano Mallenco” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport News i polsatsport.pl

15:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:30 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

15:55 Fortuna: Liga: FC Slovan Liberec - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 1

16:10 La Liga Santander: Atletico Madryt - SD Eibar, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4
komentują: Łukasz Wiśniowski i Marcin Gazda

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 PlusLiga, 2. mecz finałowy fazy play-off: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

17:55 Bundesliga: 1. FSV Mainz 05 - Hertha BSC Berlin, Eleven Sports 1

17:55 Serie A Tim: Torino FC Turyn - AS Roma Rzym, Eleven Sports 1

18:00 SuperLega, 2. mecz finałowy fazy play-off: Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia, Polsat Sport Extra

18:15 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

18:25 Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - 1. FC Slovacko Uherské Hradiště, Polsat Sport News

18:25 La Liga Santander: Real Betis Balompie Sewilla - Valencia CF Walencja, Eleven Sports 4
komentuje: Sebastian Chabiniak

19:00 Emirates FA Cup, 2. półfinał: Leicester City FC - Southampton FC, Eleven Sports 3

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 La Liga Santander: Getafe CF - Real Madryt CF, Eleven Sports 1
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda

20:00 „Legendy ligi niemieckiej” - magazyn, Eleven Sports 2

20:20 Energa Basket Liga, 4. półfinał fazy play-off: Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski - Legia Warszawa, Polsat Sport Extra

20:30 Tauron 1. Liga, 1. półfinał fazy play-off: BKS Visła Bydgoszcz - BBTS Bielsko-Biała, Polsat Sport

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:40 Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Inter Mediolan, Eleven Sports 2

20:55 Ligue 1 Uber Eats: FC Nantes - Olympique Lyonnais Lyon, Eleven Sports 4 i Canal+ Family

21:00 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:30 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

23:00 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:15 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:30 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:50 Major League Soccer (MLS): Columbus Crew FC - Philadelphia Union, Polsat Sport Extra

Noc z 18 na 19 kwietnia (z niedzieli na poniedziałek)
0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:00 KSW46, Polsat Sport Extra

2:00 Liga Europy piłkarzy: „Magazyn Ligi Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

2:00 „Bundesliga Dino” - film dokumentalny, Eleven Sports 3


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 699 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...