reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-08-05 - 2021-08-06 - 2021-08-07

27-29.03 Polsat Sport: Futbol, derby i magazyny

dodano: 2021-03-27 06:43
autor: Łukasz Knapik | źródło: Cyfrowy Polsat/satkurier.pl

Polsat Sport transmisje komentatorzy W weekend 27-28 marca br. na widzów sportowych kanałów Polsatu czekać będą m.in.: Energa Basket Liga, Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, Fortuna 1. Liga, Formuła 1, Formuła 2, Moto2, Moto3, MotoGP, Fight Exclusive Night 33: Lotos Fight Night (FEN33: Lotos Fight Night), Ultimate Fighting Championship (UFC), gala bokserska Queensberry Promotions, łyżwiarstwo figurowe, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship.

Polsat Sport transmisje komentatorzy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Sport Premium 4, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Superstacja oraz serwisów polsatsport.pl i Ipla. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Formuła 1 (więcej tutaj), Formuła 2 (więcej tutaj i tutaj), Moto2 (więcej tutaj), Moto3 (więcej tutaj), MotoGP (więcej tutaj, tutaj i tutaj), Fight Exclusive Night 33: Lotos Fight Night (FEN33: Lotos Fight Night) (więcej tutaj, tutaj, tutaj i tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), gala bokserska Queensberry Promotions (więcej tutaj i tutaj), łyżwiarstwo figurowe (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj).

Plan transmisji:

27 marca (sobota)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 La Liga Santander: „LaLiga Top Goals 2020” - magazyn, Eleven Sports 3

5:25 Muay Thai: „Muay Thai: sztuka walki ośmiu broni” - magazyn, Polsat Sport Fight

5:30 „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

6:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:30 „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:35 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:07 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

8:00 gala bokserska Queensberry Promotions w Londynie, Polsat Sport Extra

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:30 „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

8:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

9:00 Formuła 1: „ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 „Strzelnica Renaty Mauer” - magazyn, Polsat Sport Fight

10:07 narciarstwo alpejskie: „Magazyn alpejski” - magazyn, Polsat Sport News

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa świata w Sztokholmie: program dowolny solistów, Polsat Sport Extra

11:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight

11:20 Formuła 2, Grand Prix Bahrajnu: 1. wyścig, Polsat Sport News

11:25 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl

11:50 KSW53, Polsat Sport Fight

12:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl

12:30 Fortuna 1. Liga: Radomiak Radom - Górnik Łęczna, Polsat Sport

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:30 Formuła 1, Grand Prix Bahrajnu: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 1

13:00 Fortuna 1. Liga: Sandecja Nowy Sącz - ŁKS Łódź, Ipla

13:15 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

14:45 PlusLiga, ćwierćfinał fazy play-off: Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

14:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Rosja - Słowenia, Polsat Sport Premium 1

14:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Czarnogóra - Gibraltar, Ipla

14:55 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:00 Formuła 1, Grand Prix Bahrajnu: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1

15:00 Fortuna 1. Liga: Apklan Resovia Rzeszów - GKS Tychy, Ipla

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 narciarstwo alpejskie: „Magazyn alpejski” - magazyn, Polsat Sport Extra

15:30 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

15:55 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl

16:00 tenis ziemny, turniej ATP w Miami: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

16:00 Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice, Ipla

16:00 Fortuna 1. Liga: Chrobry Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn, Ipla

16:00 Fortuna 1. Liga: GKS Bełchatów - Odra Opole, Ipla

16:25 Fight Exclusive Night 32: Lotos Fight Night (FEN32: Lotos Fight Night), Polsat Sport Fight

16:25 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

16:30 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: konferencja prasowa reprezentacji Polski, Polsat Sport News

16:50 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl

16:50 Tauron 1. Liga: Exact Systems Norwid Częstochowa - Krispol Września, Ipla

16:50 Tauron 1. Liga: Polski Cukier Avia Świdnik - LUK Politechnika Lublin, Ipla

17:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

17:00 Tauron 1. Liga: BKS Visła Bydgoszcz - Mickiewicz Kluczbork, Ipla

17:00 Tauron 1. Liga: KPS Siedlce - MCKiS Jaworzno, Ipla

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl

17:30 PlusLiga, ćwierćfinał fazy play-off: Verva Warszawa Orlen Paliwa - Trefl Gdańsk, Polsat Sport

17:35 Formuła 2, Grand Prix Bahrajnu: 2. wyścig, Polsat Sport News

17:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Holandia - Łotwa, Polsat Sport Premium 2

17:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Norwegia - Turcja, Polsat Sport Premium 3

17:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Chorwacja - Cypr, Polsat Sport Premium 4

17:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Białoruś - Estonia, Ipla

17:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Katar - Azerbejdżan, Ipla

18:00 tenis ziemny, turniej ATP w Miami: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

18:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

18:25 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl

18:30 łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa świata w Sztokholmie: program dowolny par tanecznych, Polsat Sport News

18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:00 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Czechy - Belgia, Polsat Sport News

19:00 (Polsat Sport Fight), 20:00 (Super Polsat) i 23:00 (Polsat Sport) Fight Exclusive Night 33: Lotos Fight Night (FEN33: Lotos Fight Night), Super Polsat, Polsat Sport i Polsat Sport Fight

19:00 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Serbia - Portugalia, Polsat Sport Premium 1

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 tenis ziemny, turniej ATP w Miami: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa świata w Sztokholmie: program dowolny par tanecznych i ceremonia dekoracji, Ipla

20:30 PlusLiga, ćwierćfinał fazy play-off: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport

20:35 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Słowacja - Malta, Ipla

20:35 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Irlandia - Luksemburg, Ipla

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:00 tenis ziemny, turniej ATP w Miami: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

22:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: skróty, Polsat Sport News i Polsat Sport Premium 1

Noc z 27 na 28 marca (z soboty na niedzielę)
0:00 tenis ziemny, turniej ATP w Miami: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

3:00 „Pierwszy tytuł Kloppa” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

3:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

3:00 „Werder Double” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

3:30 KSW41, Polsat Sport Extra

4:00 Ultimate Fighting Championship 260 (UFC260), Polsat Sport

28 marca (niedziela)
5:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:35 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

7:07 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

6:00 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

8:00 SuperLega: Sir Safety Conad Perugia - Vero Volley Monza, Polsat Sport Extra

8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

10:00 gala bokserska Queensberry Promotions w Londynie, Polsat Sport Extra

10:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat Play

10:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport

10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 Formuła 1: „ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

12:07 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport News

12:30 Fortuna 1. Liga: Widzew Łódź - GKS Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

12:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

12:45 Formuła 2, Grand Prix Bahrajnu: 3. wyścig, Polsat Sport News

13:00 „Jazda z Andrzejem Bachledą” - magazyn, Polsat Play

13:40 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat

13:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl

14:05 narciarstwo alpejskie: „Magazyn alpejski” - magazyn, Polsat Sport News

14:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl

14:20 Fight Exclusive Night 31: Lotos Fight Night (FEN31: Lotos Fight Night), Polsat Sport Fight

14:30 skoki narciarskie: Polskie skocznie - magazyn, Polsat Sport Extra

14:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

14:30 łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa świata w Sztokholmie: pokazy mistrzów, Ipla

14:40 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl

14:45 PlusLiga, ćwierćfinał fazy play-off: Ślepsk Malow Suwałki - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport

14:50 Energa Basket Liga: Legia Warszawa - King Szczecin, Polsat Sport News

14:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Kazachstan - Francja, Polsat Sport Premium 1

15:00 Formuła 1, Grand Prix Bahrajnu: wyścig, Eleven Sports 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 łyżwiarstwo figurowe, mistrzostwa świata w Sztokholmie: pokazy mistrzów, Polsat Sport Extra

16:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: wyścig w klasie Moto3, polsatsport.pl

17:00 tenis ziemny, turniej ATP w Miami: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

17:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:20 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: wyścig w klasie Moto2, polsatsport.pl

17:30 Tauron Liga, półfinał fazy play-off: E.Leclerc Moya Radomka Radom - Grupa Azoty Chemik Police, Polsat Sport News

17:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Albania - Anglia, Polsat Sport Premium 2

17:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Gruzja - Hiszpania, Polsat Sport Premium 3

17:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Dania - Mołdawia, Ipla

17:50 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Armenia - Islandia, Ipla

18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

18:45 (w niedzielę, 28 marca br., TVP Sport) 20:35 (w niedzielę, 28 marca br., TVP1) i 0:00 (w nocy z niedzieli na poniedziałek, z 27 na 29 marca br., Polsat Sport) eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Polska - Andora, Polsat Sport, TVP1 i TVP Sport

19:00 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Rumunia - Niemcy, Polsat Sport

19:00 tenis ziemny, turniej ATP w Miami: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

19:00 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: San Marino - Węgry, Polsat Sport Premium 1

19:00 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: wyścig w klasie MotoGP, polsatsport.pl

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:10 motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Kataru: MotoGP Show, polsatsport.pl

20:30 PlusLiga: Cuprum Lubin - Cerrad Enea Czarni Radom, Polsat Sport News

20:30 „Legendy ligi niemieckiej” - magazyn, Eleven Sports 1

20:35 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Bułgaria - Włochy, Polsat Sport Premium 2

20:35 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Ukraina - Finlandia, Polsat Sport Premium 4

20:35 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Macedonia Północna - Liechtenstein, Ipla

20:35 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Austria - Wyspy Owcze, Ipla

20:35 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Izrael - Szkocja, Ipla

20:35 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Kosowo - Szwecja, Ipla

20:35 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Szwajcaria - Litwa, Ipla

21:00 tenis ziemny, turniej ATP w Miami: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

21:00 „Pierwszy tytuł Kloppa” - film dokumentalny, Eleven Sports 1

21:52 „Sport w Superstacji” - serwis informacyjny, Superstacja

22:30 SuperLega: Cucine Lube Civitanova - Itas Trentino, Polsat Sport News

23:00 tenis ziemny, turniej ATP w Miami: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:30 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: skróty, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1

Noc z 28 na 29 marca (z niedzieli na poniedziałek)
0:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

1:00 tenis ziemny, turniej ATP w Miami: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 KSW50, Polsat Sport

2:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 tenis ziemny, turniej ATP w Miami: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

4:30 KSW48, Polsat Sport Extra

4:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Galaxy Viva Combo V/H 24dB

Nowoczesna antena szerokopasmowa Galaxy Viva. Do w obu odbioru naziemnych...

109 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Nakładka dachówka z wpustem - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

115 zł Więcej...