reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

CNN oficjalnym nadawcą „Expo 2020” w Dubaju

dodano: 2021-07-07 04:35 | aktualizacja: 2021-07-07 11:26
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Expo 2020 CNN będzie relacjonować „Expo 2020”, czyli światową wystawę, która po raz pierwszy będzie miała miejsce na Bliskim Wschodzie, w Dubaju. Relacje z wydarzeń będą dostępne na wszystkich platformach stacji, w tym w CNN International. Relacje pojawią się w takich programach jak „Connect the World”, „Quest Means Business”, „CNN Talk” czy „Road to Expo”.

Expo 2020


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od piątku, 1 października 2021 roku do czwartku, 31 marca 2022 roku Zjednoczone Emiraty Arabskie zorganizują „Expo 2020” w Dubaju , którego CNN będzie oficjalnym nadawcą. Reem Al Hashimy, minister stanu Zjednoczonych Emiratów Arabskich do spraw współpracy międzynarodowej i dyrektor generalna „Expo 2020” w Dubaju, oraz Rani Raad, prezes CNN Worldwide Commercial, uzgodnili warunki współpracy zapewniające CNN dostęp do wszystkich przedsięwzięć wydarzenia i wykorzystanie miejsc nadawczych, które pozwolą przekazać relacje oraz „atmosferę tego czasu”, jak również przeprowadzić rozmowy z gośćmi i uczestnikami (więcej tutaj).

Jako oficjalny nadawca, CNN planuje transmisje z „Expo 2020” w Dubaju, w tym emisje programów „Connect the World” z Becky Anderson (więcej tutaj i tutaj), „Quest Means Business” (więcej tutaj) i „CNN Talk”. Stacja rozwija również programy fabularne - obejmujące takie obszary jak innowacje, zagadnienia ekologiczne i inne filary programu „Expo” - na wszystkich globalnie dostępnych platformach i serwisach, w tym CNN Arabic. Treści te są kontynuacją przedpremierowej serii CNN „Road to Expo” i innych inicjatyw dostępnych w digitalu oraz będą dystrybuowane globalnie poprzez telewizję, platformy cyfrowe i społecznościowe. Jak zapewnia nadawca, działania te pozwolą dotrzeć do setek milionów odbiorców na całym świecie poprzez CNN oraz jej sieć nadawców i wydawców.

Ponadto, chcąc zaangażować i zainspirować wszystkich uczestników wydarzenia, CNN planuje działania interaktywne oraz „na żywo” zarówno na różnych swoich kanałach, jak i na miejscu wydarzenia.

- Kiedy za niecałe 100 dni otworzymy nasze drzwi na świat, wszystkie oczy będą zwrócone na „Expo 2020” w Dubaju - to powód do dumy dla Dubaju i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Ponad dwustu uczestników będzie miało swój udział w emocjonujących i budzących podziw sześciu miesiącach magicznej rozrywki, interaktywnych doświadczeń, pouczających obserwacji i przełomowych odkryć, na które czekamy z niecierpliwością. „Expo 2020” będzie napędzać nasze ambicje do wprowadzania innowacji, jednocześnie zmuszając nas do poważniejszego myślenia o przyszłości - mówi Reem Al Hashimy. - Ponieważ zapraszamy wszystkich do udziału w procesie tworzenia nowego świata, nasi nadawcy są niezbędni do przekazywania wiadomości o pokonywaniu przeciwności, mobilizowaniu następnych pokoleń i pobudzaniu innowacji, które zapoczątkują kolejne 50 lat konsekwentnego postępu. W czasach, gdy świat stoi w obliczu złożonych wyzwań, moc przyciągania „Expo 2020” zgromadzi nas razem, aby celebrować naszą jedność, naszą wytrwałość i naszą wspólnotę – oraz aby patrzeć w przyszłość z optymizmem i nadzieją - dodaje.

- „Expo 2020” w Dubaju nie mogło odbyć się w bardziej krytycznym momencie i CNN, jako oficjalny nadawca, ma nadzieję odegrać wiodącą rolę w jego sukcesie - powiedział Rani Raad. - W miarę jak świat łączy się na nowo po tych ostatnich 18 miesiącach, sposób w jaki się komunikujemy niewątpliwie ulega zmianom. Dzięki naszemu niezrównanemu zasięgowi na wielu platformach medialnych i wielokrotnie nagradzanym globalnym umiejętnościom relacjonowania i przekazywania historii, CNN będzie przybliżać wydarzenia „Expo 2020” w Dubaju milionom ludzi na świecie, mieszkańcom ponad 200 krajów. Jest to okazja dla świata, aby przyjrzeć się „Wystawie Światowej Expo” w poszukiwaniu inspiracji do budowania świetlanej, bardziej zrównoważonej przyszłości, a my w CNN jesteśmy naprawdę podekscytowani możliwością przekształcenia tej okazji w bezprecedensowy sukces - dodaje.


CNN jest obecne w Zjednoczonych Emiratach Arabskich od czasu uruchomienia CNN Arabic w Dubaju w 2002 roku, a następnie otwarcia biura CNN w Abu Zabi w 2009 roku, jednego z głównych globalnych węzłów sieci i studia globalnego programu informacyjnego „Connect the World”, którego prowadzącą jest Becky Anderson (więcej tutaj).
 
„Expo 2020”: Reem Al Hashimy uzgodniła warunki współpracy z CNN, foto: WarnerMedia
„Expo 2020”: Reem Al Hashimy uzgodniła warunki współpracy z CNN, foto: WarnerMedia
„Expo 2020”: Rani Raad uzgodnił warunki współpracy ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi, foto: WarnerMedia
„Expo 2020”: Rani Raad uzgodnił warunki współpracy ze Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi, foto: WarnerMedia
CNN oficjalnym nadawcą „Expo 2020” w Dubaju, foto: WarnerMedia
CNN oficjalnym nadawcą „Expo 2020” w Dubaju, foto: WarnerMedia


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

299 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...