reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kultowe seriale w sierpniu w Boomerangu

dodano: 2021-07-28 02:48 | aktualizacja: 2021-07-29 11:03
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Boomerang W sierpniu br. kanał telewizyjny Boomerang szczególnie poleca swoim widzom taką produkcję serialową jak „Mush-Mush i Grzybaszki”, w ramach pasma „Zwariowany weekend z maluchami w pieluchach” taki serial jak „Zwariowane melodie: Maluchy w pieluchach”, a pomiędzy emisją odcinków takich seriali jak „Tom i Jerry Show”, „Taffy”, „Grizzy i Lemingi” czy „Jaś Fasola” produkcję „Zagadki Małej Detektyw Holmes”.

Boomerang


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Boomerang zaprasza na sierpniowe premiery. Najmłodsi mieszkańcy Grzybton będą odkrywać kolejne leśne zakamarki. Stacja przygotowała także zagadki z „Małą Detektyw Holmes”. Bohaterka czekać będzie na widzów pomiędzy emisją odcinków takich seriali jak „Tom i Jerry Show”, „Taffy”, „Grizzy i Lemingi” czy „Jaś Fasola”. Nie zabraknie również wakacyjnego maratonu, tym razem z bohaterami „Zwariowanych Melodii: Maluchów w pieluchach”.

Sierpień 2021 roku w ofercie kanału Boomerang:

„Zagadki Małej Detektyw Holmes”
emisja: od poniedziałku do piątku (od 2 sierpnia br.) o 14:00

Premiera odbędzie się w poniedziałek, 2 sierpnia br. o godzinie 14:00. Wszyscy wielbiciele zagadek będą mieli okazję do wspólnego główkowania. Detektyw Holmes jest gotowa rozwiązać każdą łamigłówkę. Pomiędzy odcinkami seriali „Tom i Jerry Show” (więcej tutaj), „Taffy” (więcej tutaj), „Jaś Fasola” (więcej tutaj) i „Grizzy i Lemingi” (więcej tutaj) mała bohaterka pomoże widzom rozwikłać nietypowe sprawy z odcinków kreskówek. W jaki sposób niebieskie stworki zaplanowały zasadzkę na mrukliwego misia? Jak działała kolejna pułapka, którą Tom zastawił na Jerry’ego? Czy pies Bentley w końcu przechytrzy szopa Taffy’ego? Razem z Detektyw Holmes odbiorcy poznają tajniki misternych planów postaci ze znanych seriali. Mała bohaterka zachęca również do samodzielnego rozwiązywania spraw (więcej tutaj).

„Zwariowany weekend z maluchami w pieluchach”:
„Zwariowane melodie: Maluchy w pieluchach”
emisja: w soboty i niedziele (od 7 sierpnia br.) o 12:00

Premiera maratonu odbędzie się w sobotę, 7 sierpnia br. o godzinie 12:00. Prawie wszyscy znają kultowe „Zwariowane melodie”. Ale czy widzowie wiedzą, co ukochani bohaterowie uwielbiali robić w dzieciństwie? „Zwariowane melodie: Maluchy w pieluchach” przynoszą odpowiedź na to pytanie. W sierpniowym maratonie bohaterowie będą nieźle dokazywać. Daffy wymyśli prawdziwie straszną historię. Teraz wszystkich obleci strach. Ale najbardziej wystraszy się sam kaczor. Brawurą wykaże się też Tweety, który po udawanej zabawie uwierzy, że jest prawdziwym super bohaterem. Czy naprawdę posiądzie super moce? Wszystkie maluchy wezmą udział w zawodach na skok w dal przez kałużę. Cała grupa będzie świetnie się bawić, lecz dla jednego z nich stanie się to nie lada wyzwaniem: Sylwester bardzo boi się wody. Przed postaciami z serialu moc wakacyjnych przygód (więcej tutaj i tutaj).

„Mush-Mush i Grzybaszki”
emisja codziennie (od 30 sierpnia br.) o 17:00

Premiera nowych odcinków pierwszego sezonu serialu odbędzie się w poniedziałek, 30 sierpnia br. o godzinie 17:00. Mush-Mush marzy o tym, by być szybkim jak kolega z Grzybton. Jest przekonany, że wtedy udowodniłby swoją wyjątkowość innym mieszkańcom. Ale kolega nie lubi popisywać się swoim talentem, a używa go tylko wtedy, gdy może komuś pomóc. Mush-Mush postanowi więc zorganizować zawody. Nie spodziewa się, że towarzysz odmówi udziału. Teraz musi wymyślić inny sposób na to, aby popisać się przed resztą Grzybaszków! Chep podąży za swoją ciekawością. Uwielbia się uczyć i będzie chciał dowiedzieć się wszystkiego o grzybobonach, czyli leśnych zabobonach. W tym celu uda się do najmądrzejszego z Grzybaszków: Smardzka. Ale czy legendy są tak samo prawdziwe jak historia Grzybton? Chep zafascynuje się nimi bez reszty. Lilit wesprze swojego przyjaciela w grze planszowej. Chep uwielbia grać, jednak nikt nie chce do niego dołączyć. Koleżanka zrobi wszystko co w jej mocy, aby pomóc Grzybaszkowi (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...