dodano: 2021-11-12 17:42 | aktualizacja:
2021-11-12 21:17
autor: Łukasz Knapik |
źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Sport Premium 3, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisów polsatsport.pl i Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Tauron Liga
(więcej tutaj), PlusLiga
(więcej tutaj i tutaj), Tauron 1. Liga
(więcej tutaj), SuperLega
(więcej tutaj), Energa Basket Liga
(więcej tutaj), eliminacje mistrzostw świata piłkarzy
(więcej tutaj), Fortuna 1. Liga
(więcej tutaj), La Liga SmartBank
(więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC)
(więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP
(więcej tutaj), Formuła 1
(więcej tutaj), łyżwiarstwo figurowe - NHK Trophy
(więcej tutaj), łyżwiarstwo szybkie - Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim
(więcej tutaj i tutaj), tenis ziemny
(więcej tutaj) oraz e-sport, League of Legends - Trinity Force Puchar Polski
(więcej tutaj).
Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale
„Sport w TV” oraz w codziennym wykazie
satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).
Plan transmisji:
13 listopada (sobota)
5:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3
6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:00 Magazyn, Polsat Play
6:20
łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Tokio: taniec dowolny, Polsat Sport
6:40
łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Tokio: program dowolny solistek, Polsat Sport
6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat
7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight
8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
9:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport Extra
9:00
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl
9:55
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl
10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
10:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra
10:55
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl
11:35
łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Tokio: program dowolny solistów, Polsat Sport Extra
11:40
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: MotoGP Show, polsatsport.pl
12:30
Fortuna 1. Liga: GKS Jastrzębie-Zdrój - Skra Częstochowa, Polsat Sport
12:30 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 3
12:35
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl
13:00
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl
13:30
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl
13:50
KSW62, Polsat Sport Fight
14:10
łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: biegi na 500 m kobiet, Polsat Sport Extra
14:10
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl
14:35
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl
14:45
PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - Projekt Warszawa, Polsat Sport
14:50
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Bośnia i Hercegowina - Finlandia, Polsat Sport News
15:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1
15:05
łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: biegi na 1500 m mężczyzn, Polsat Sport Extra
15:10
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:30
Formuła 1, Grand Prix Sao Paulo: 2. sesja treningowa, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Filip Kapica
15:35
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl
15:40 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight
15:55
łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: biegi na 1000 m kobiet, Polsat Sport Extra
16:00
Tauron Liga: UNI Opole - ŁKS Commercecon Łódź, Polsat Box Go
16:40
łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: bieg ze startu wspólnego mężczyzn, Polsat Sport Extra
17:00
łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: bieg drużynowy kobiet, Polsat Sport Extra
17:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News
17:00
Tauron 1. Liga: Exact Systems Norwid Częstochowa - Mickiewicz Kluczbork, Polsat Box Go
17:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat
17:05
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: MotoGP Show, polsatsport.pl
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30
PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - LUK Lublin, Polsat Sport
17:30
e-sport, League of Legends: Trinity Force Puchar Polski, Polsat Games
17:50
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Turcja - Gibraltar, Polsat Sport News
17:50
Energa Basket Liga: Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - PGE Spójnia Stargard, Polsat Sport Extra
17:50
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Norwegia - Łotwa, Polsat Sport Premium 1
17:50
Fortuna 1. Liga: ŁKS Łódź - GKS Katowice, Polsat Box Go
19:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1
19:00
IŁ Capital Legionovia Legionowo - BKS Bostik Bielsko-Biała, Polsat Box go
19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24
20:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra
20:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight
20:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
20:00
Formuła 1, Grand Prix Sao Paulo: sprint kwalifikacyjny, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół
20:20
Fortuna 1. Liga: TS Podbeskidzie Bielsko-Biała - Widzew Łódź, Polsat Box Go
20:30
PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Stal Nysa, Polsat Sport News
20:35
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Francja - Kazachstan, Polsat Sport
20:35
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Czarnogóra - Holandia, Polsat Sport Premium 1
20:35
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Walia - Białoruś, Polsat Sport Premium 2
20:35
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Belgia - Estonia, Polsat Sport Premium 3
21:00
tenis ziemny, turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
21:45 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1
22:50 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
22:50 Puchar Europy UEFA: „Archiwalne finały Pucharu Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
23:00
UFC Fight Night, Polsat Sport Extra
23:00
SuperLega: Gioiella Prisma Taranto - Kioene Padwa, Polsat Sport News
23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
23:30 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: skróty, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1
23:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1
Noc z 13 na 14 listopada (z soboty na niedzielę)
0:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
1:00
tenis ziemny, turniej ATP w Sztokholmie: finał gry pojedynczej, Polsat Sport News
1:00
e-sport, League of Legends: Trinity Force Puchar Polski, Polsat Games
2:00
KSW54, Polsat Sport
2:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3
14 listopada (niedziela)
5:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
5:20
łyżwiarstwo figurowe, NHK Trophy w Tokio: pokazy mistrzów, Polsat Sport
6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:00 Magazyn, Polsat Play
6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat
8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
8:40
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl
9:10
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl
9:40
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl
10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
10:05
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: MotoGP Show, polsatsport.pl
10:30 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport
11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport
11:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra
11:00
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport News i polsatsport.pl
11:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6
11:30
tenis ziemny, turniej ATP Finals w Turynie: faza grupowa gry podwójnej, Polsat Sport Extra
11:35 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight
12:20
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: wyścig w klasie Moto2, Polsat Sport News i polsatsport.pl
12:30
tenis ziemny: turniej Next Gen ATP Finals w Mediolanie, Polsat Sport
12:30
Fortuna 1. Liga: GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój - Skra Częstochowa, Polsat Sport Fight
12:30 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 3
14:00
tenis ziemny, turniej ATP Finals w Turynie: faza grupowa gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
14:00
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl
14:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1
14:30
łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: bieg na 500 m mężczyzn, Polsat Sport News
14:45
PlusLiga: Trefl Gdańsk - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, Polsat Sport
14:50
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Chorwacja - Rosja, Polsat Sport Premium 1
14:50
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Słowenia - Cypr, Polsat Sport Premium 2
15:05
łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: bieg na 1500 m kobiet, Polsat Sport News
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:40
KSW59, Polsat Sport Fight
15:45
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: MotoGP Show, polsatsport.pl
15:55
łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: bieg na 1000 m mężczyzn, Polsat Sport News
15:55
La Liga SmartBank: UD Ibiza - UD Almeria, Eleven Sports 2
16:00
Formuła 1, Grand Prix Sao Paulo: parada kierowców, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsirowski i Mikołaj Sokół
16:30
tenis ziemny, turniej ATP Finals w Turynie: faza grupowa gry podwójnej, Polsat Sport Extra
16:40
łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: bieg ze startu wspólnego kobiet, Polsat Sport News
17:00
łyżwiarstwo szybkie, Puchar Świata w Tomaszowie Mazowieckim: bieg na dochodzenie mężczyzn, Polsat Sport Fight
17:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
17:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
17:00
Formuła 1, Grand Prix Sao Paulo: wyścig, Eleven Sports 1
komentują: Michał Gąsirowski i Mikołaj Sokół
17:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 3
17:20
Energa Basket Liga: Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Trefl Sopot, Polsat Sport News
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30
PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport
17:30
e-sport, League of Legends: Trinity Force Puchar Polski, Polsat Games
17:50
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Armenia - Niemcy, Polsat Sport Premium 1
17:50
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Macedonia Północna - Islandia, Polsat Sport Premium 2
17:50
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Liechtenstein - Rumunia, Polsat Sport Premium 3
19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24
20:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
20:30
Tauron Liga: Grot Budowlani Łódź - Developres Bella Dolina Rzeszów, Polsat Sport News
20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
20:35
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Hiszpania - Szwecja, Polsat Sport
20:35
eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: Portugalia - Serbia, Polsat Sport Premium 1
21:00
tenis ziemny, turniej ATP Finals w Turynie: faza grupowa gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
21:00
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Walencji: MotoGP Show, polsatsport.pl
21:30 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1
22:50 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
23:00 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: konferencja prasowa reprezentacji Polski, Polsat Sport News
23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
23:30 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: skróty, Polsat Sport i Polsat Sport Premium 1
Noc z 14 na 15 listopada (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
1:00
e-sport, League of Legends: Trinity Force Puchar Polski, Polsat Games
2:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra
2:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
3:00
KSW61, Polsat Sport Extra
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.