Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisów polsatsport.pl i Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Tauron Liga
(więcej tutaj), PlusLiga
(więcej tutaj), Tauron 1. Liga
(więcej tutaj), SuperLega
(więcej tutaj), Energa Basket Liga
(więcej tutaj), Fortuna 1. Liga
(więcej tutaj), Fortuna: Liga
(więcej tutaj), Eredivisie
(więcej tutaj), Major League Soccer (MLS)
(więcej tutaj), Serie A Tim
(więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats
(więcej tutaj), Sky Bet Championship
(więcej tutaj), Scottish Premiership
(więcej tutaj), La Liga Santander
(więcej tutaj), Liga Portugal Bwin
(więcej tutaj), gala bokserska Queensberry Promotions
(więcej tutaj), Kickboxing Fight Night 2 (KFN2)
(więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC)
(więcej tutaj), Moto2, Moto3, MotoGP
(więcej tutaj), Formuła 1
(więcej tutaj), FIA World Endurance Championship
(więcej tutaj), wyścigi konne Breeders' Cup
(więcej tutaj), łyżwiarstwo figurowe
(więcej tutaj), tenis ziemny
(więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends - Worlds
(więcej tutaj) i Counter Strike: Global Offensive - PGL Major Stockholm 2021
(więcej tutaj).
Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale
„Sport w TV” oraz w codziennym wykazie
satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).
Plan transmisji:
6 listopada (sobota)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
5:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:00 Magazyn, Polsat Play
6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat
7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight
8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
10:00
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 3. sesja treningowa w klasie Moto3, polsatsport.pl
10:55
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 3. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl
11:00 boks: „K.O. TV Weekly” - magazyn, Polsat Sport News
11:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
11:45 (Eurosport 2) i 12:00 (Polsat Sport Extra)
FIA World Endurance Championship: wyścig 8-godzinny w Bahrajnie, Polsat Sport Extra i Eurosport 2
11:55
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 3. sesja treningowa w klasie Moto2, polsatsport.pl
12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
12:30
Fortuna 1. Liga: GKS Katowice - Korona Kielce, Polsat Sport
12:40
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: MotoGP Show, polsatsport.pl
12:45
e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games
13:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1
13:35
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl
14:00
tenis ziemny, turniej ATP w Paryżu: 1. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
14:00
FIA World Endurance Championship: wyścig 8-godzinny w Bahrajnie, Polsat Sport News i Eurosport 2
14:00 piłka nożna: „Liga Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1
14:00 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2
14:00 „Gianluca Di Marzio” - magazyn, Eleven Sports 4
14:00
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto3, polsatsport.pl
14:30 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight
14:30 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1
14:30 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2
14:30 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 4
14:30
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 4. sesja treningowa w klasie MotoGP, polsatsport.pl
14:45
PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport
14:55
Serie A Tim: Spezia Calcio - Torino FC Turyn, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
15:00
łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Włoch: program dowolny solistek, Polsat Sport News
15:00 La Liga Santander: „LaLiga Show” - magazyn, Eleven Sports 1
15:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
15:10
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:30 La Liga Santander: Celta Vigo - FC Barcelona, Eleven Sports 1
15:35
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie MotoGP, polsatsport.pl
15:55
KSW59, Polsat Sport Fight
15:55
Sky Bet Championship: Nottingham Forest FC - Preston North End FC, Eleven Sports 3
16:10
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 1. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl
16:30
tenis ziemny, turniej ATP w Paryżu: 2. półfinał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
16:35
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: 2. część sesji kwalifikacyjnej w klasie Moto2, polsatsport.pl
16:40 (Polsat Sport News) i 17:30 (Eurosport 2)
FIA World Endurance Championship: wyścig 8-godzinny w Bahrajnie, Polsat Sport News i Eurosport 2
16:55
Ligue 1 Uber Eats: Lille Olympique SC - Angers SCO, Eleven Sports 4 i Canal+ Family
17:00 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Super Polsat
17:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 2
17:00
Tauron 1. Liga: BBTS Bielsko-Biała - SPS Chrobry Głogów, Polsat Box Go
17:00
Tauron 1. Liga: BKS Visła Proline Bydgoszcz - Polski Cukier Avia Świdnik, Polsat Box Go
17:05
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: MotoGP Show, polsatsport.pl
17:10
łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Włoch: taniec dowolny par sportowych, Polsat Sport News
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30
PlusLiga: Cuprum Lubin - GKS Katowice, Polsat Sport
17:30
Formuła 1, Grand Prix Meksyku: 3. sesja treningowa, Eleven Sports 2
komentują: Andrzej Borowczyk i Mikołaj Sokół
17:50
Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz, Polsat Box Go
17:55
Serie A Tim: Juventus FC Turyn - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 3
18:00
e-sport, Counter Strike: Global Offensive: PGL Major Stockholm 2021, Polsat Games
18:35 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight
18:40
FIA World Endurance Championship: wyścig 8-godzinny w Bahrajnie, Polsat Sport News
19:00 (Polsat Sport Fight) i 20:00 (Super Polsat)
Kickboxing Fight Night 2 (KFN2) w Puławach, Super Polsat i Polsat Sport Fight
19:00 Ligue 1 Uber Eats: „Ligue 1 Show” - magazyn, Eleven Sports 1
19:00
Tauron Liga: Developres Bella Dolina Rzeszów - UNI Opole, Polsat Box Go
19:05
łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Włoch: taniec dowolny par sportowych, Polsat Sport Extra
19:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1
19:30 „Jorge Valdano dla Eleven” - wywiad, Eleven Sports 2
19:30 Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 4
19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24
20:00
Formuła 1, Grand Prix Meksyku: sesja kwalifikacyjna, Eleven Sports 1
komentują: Andrzej Borowczyk i Mikołaj Sokół
20:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 3
20:00 „Gianluca Di Marzio” - magazyn, Eleven Sports 4
20:20
Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - GKS Jastrzębie-Zdrój, Polsat Box Go
20:30
PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport
20:30
Energa Basket Liga: Legia Warszawa - WKS Śląsk Wrocław, Polsat Sport News
20:30 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2
20:40
Serie A Tim: Cagliari Calcio - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4
20:45
łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Włoch: program dowolny solistów, Polsat Sport Extra
22:45
gala bokserska Queensberry Promotions w Birmingham, Polsat Sport Extra
20:55
Ligue 1 Uber Eats: Girondins Bordeaux - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 2 i nSport+
23:00
łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Włoch: program dowolny solistek, Polsat Sport
23:00
SuperLega: Top Volley Cisterna - Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia, Polsat Sport News
23:00 piłka nożna: „Eleven Gol Live” - magazyn, Eleven Sports 1
23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2
23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
23:00 La Liga Santander: „LaLiga Nations” - magazyn, Eleven Sports 4
23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
23:30 La Liga Santander: „LaLiga Nations” - magazyn, Eleven Sports 4
Noc z 6 na 7 listopada (z soboty na niedzielę)
0:30
łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Włoch: taniec dowolny, Polsat Sport
1:00
e-sport, Counter Strike: Global Offensive: PGL Major Stockholm 2021, Polsat Games
2:30 „Hugo Sanchez” - film dokumentalny, Eleven Sports 3
3:00
Ultimate Fighting Championship 268 (UFC268), Polsat Sport
7 listopada (niedziela)
5:00 „Jorge Valdano dla Eleven” - wywiad, Eleven Sports 3
6:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2
6:00 Magazyn, Polsat Play
6:45 „SuperLudzie Extra” - magazyn, Super Polsat
8:00 La Liga Santander: „LaLiga Santander - Jorge Valdano - wywiad” - magazyn, Eleven Sports 1
8:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
8:30 Serie A Tim: „Serie A Tim - Gianluca Di Marzio - wywiad” - magazyn, Eleven Sports 1
9:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1
9:30 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Extra
9:30 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1
9:45
e-sport, League of Legends: Worlds, Polsat Games
10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
10:00
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: rozgrzewka w klasie Moto3, polsatsport.pl
10:30 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6
10:30 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport
10:30
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: rozgrzewka w klasie MotoGP, polsatsport.pl
11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport
11:00
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: rozgrzewka w klasie Moto2, polsatsport.pl
11:25
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: MotoGP Show, polsatsport.pl
12:00 „Strzelnica Navala” - magazyn, Polsat Sport Fight
12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1
12:00 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 4
12:20
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: wyścig w klasie Moto3, Polsat Sport News i polsatsport.pl
12:25
Serie A Tim: Venezia FC Wenecja - AS Roma Rzym, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
12:30
Fortuna 1. Liga: Widzew Łódź - Miedź Legnica, Polsat Sport
12:30 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2
12:30
Tauron Liga: Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - #VolleyWrocław, Polsat Box Go
12:55
Scottish Premiership: Dundee United FC - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport Premium 2
12:55
Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - FC Metz, Eleven Sports 2, Canal+ Sport i nSport+
13:30 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra
13:55
La Liga Santander: Villarreal CF - Getafe CF, Eleven Sports 3
14:00 łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Włoch: ceremonia medalowa, Polsat Sport Extra
14:00
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: wyścig w klasie MotoGP, Polsat Sport News i polsatsport.pl
14:25
Eredivisie: Fortuna Sittard - PSV Eindhoven, Polsat Sport Premium 1
14:30 „Gianluca Di Marzio” - magazyn, Eleven Sports 4
14:45
PlusLiga: Projekt Warszawa - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport
14:50
Fortuna 1. Liga: Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec, Polsat Box Go
14:55
Fortuna: Liga: FK Pardubice - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 2
14:55
Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - Bologna FC Bolonia, Eleven Sports 1
14:55
Serie A Tim: Udinese Calcio Udine - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 2
15:00
tenis ziemny, turniej ATP w Paryżu: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra
15:00
łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Włoch: pokazy mistrzów, Polsat Sport News
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:30
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: wyścig w klasie Moto2, polsatsport.pl
16:40
Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - AZ Alkmaar, Polsat Sport Premium 1
16:45
e-sport, Counter Strike: Global Offensive: PGL Major Stockholm 2021, Polsat Games
17:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
17:00 Formuła 1: „#ElevenF1” - magazyn, Eleven Sports 1
17:00 „Jorge Valdano dla Eleven” - wywiad, Eleven Sports 2
17:00 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 4
17:15
motocyklowe mistrzostwa świata, Grand Prix Portugalii: MotoGP Show, polsatsport.pl
17:20
Energa Basket Liga: Anwil Włocławek - Trefl Sopot, Polsat Sport Extra
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:25
KSW54, Polsat Sport Fight
17:30
PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Trefl Gdańsk, Polsat Sport
17:30 „The best of 2021/2022” - magazyn, Eleven Sports 2
17:50
Fortuna 1. Liga: Apklan Resovia Rzeszów - Górnik Polkowice, Polsat Box Go
17:55
Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - FK Teplice Cieplice, Polsat Sport Premium 2
17:55
Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Hellas Verona Werona, Eleven Sports 2
17:55
Serie A Tim: SS Lazio Rzym - US Salernitana 1919 Salerno, Eleven Sports 3
17:55
Liga Portugal Bwin: CD Santa Clara Ponta Delgada - FC Porto, Eleven Sports 4
18:00
SuperLega: Sir Safety Conad Perugia - Itas Trentino, Polsat Sport News
18:00
Formuła 1, Grand Prix Meksyku: parada kierowców, Eleven Sports 1
komentują: Andrzej Borowczyk i Mikołaj Sokół
19:00
Formuła 1, Grand Prix Meksyku: wyścig, Eleven Sports 1
komentują: Andrzej Borowczyk i Mikołaj Sokół
19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat i Wydarzenia 24
19:55
Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - Go Ahead Eagles Deventer, Polsat Sport Extra
20:00
Serie A Tim: AC Milan Mediolan - Inter Milano Mediolan, Eleven Sports 2
20:00 „Miguel Soler” - film dokumentalny, Eleven Sports 4
20:30
PlusLiga: Stal Nysa - Ślepsk Malow Suwałki, Polsat Sport
20:30 eliminacje mistrzostw świata piłkarzy: zapowiedź, Polsat Sport News
20:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
20:30 „Jorge Valdano dla Eleven” - wywiad, Eleven Sports 3
20:40
Ligue 1 Uber Eats: Stade Rennais FC Rennes - Olympique Lyonnais Lyon, Eleven Sports 4 i nSport+
20:55
La Liga Santander: Real Betis Balompie Sewilla - Sevilla FC Sewilla, Eleven Sports 3
21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
21:40
Major League Soccer (MLS): New England Revolution Foxborough - Inter Miami CF, Polsat Sport News
23:00 piłka nożna: „Eleven Gol Live” - magazyn, Eleven Sports 1
23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2
23:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
23:00 „Ronaldo” - film dokumentalny, Eleven Sports 4
23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
23:30 La Liga Santander: „LaLiga Nations” - magazyn, Eleven Sports 4
Noc z 7 na 8 listopada (z niedzieli na poniedziałek)
1:00
wyścigi konne: Breeders' Cup, Polsat Sport Extra
1:00
e-sport, Counter Strike: Global Offensive: PGL Major Stockholm 2021, Polsat Games
2:30 „Jorge Valdano” - film dokumentalny, Eleven Sports 3
3:00
KSW60, Polsat Sport Extra
3:00 boks tajski: „Gala Muay Thai we Wrocławiu” - magazyn, Polsat Sport Fight
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.